صفحه 5 از 550 نخستنخست 12345678910111213141555105505 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کبک

من خودم فرزند بالای 22 سالم . در صورت اینکه تا به حال تحصیلش قطع نشده باشه در پرونده باقی می مونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mshant نمایش پست ها
    سلام فرال عزیز، با وجود اینکه 4ماه از پیغامت میگذره ، برای اینکه این تاپیک فعالتر باشه. اعلام میکنم که من هم از طریق سرمایه گذاری کبک اقدام کردم و فایل نامبر من در ماه سپتامبر اومده و خوشحال میشم دوستان دیگه ای هم اگه هستند ، اعلام کنن تا بتونیم از تجربیات هم دیگه استفاده کنیم. موفق باشید
    سلام دوستان عزیز
    خوشحالم که بعد از مدت ها این تاپیک داره فعال میشه و امیدوارم دوستان بیایند و فعالترش کنند. راستش من خودم از یه طریق دیگه اقدام کردم و به این فروم سر میزدم و برام جالب بود.اما خواهرم از طریق سرمایه گذاری اقدام کردند و هر چه در این تاپیک ها گشتم این مورد را که برای او مناسب باشه پیدا نکردم وچون امکانات اینترنت و آشنایی من با این فروم بیشتر بود این تاپیک را برای او و امثال او ایجاد کردم. yasi خواهرم به همراه خانواده که 2 پسر بالای 22 دارند در سال 2007 اقدام کرده اند. تا آنجا که من می دانم مصاحبه خیلی وقت پیش رفته اند و پول را هم داده اند ولی هنوز کارشان به انتها نرسیده و دیگر صبرشان تمام شده. اصلاً فکر نمی کردیم انقدر طولانی بشه. خیلی دوست داشتیم از دیگران و تایم لاین اونها خبر بگیریم. البته او الآن در مسافرت است و احتمالآ تا چند روز دیگه بر میگرده و به فروم سر میزنه تا انشاالله بتونید اطلاعات بیشتری رد و بدل کنید. با تشکر از دوستانی که اطلاعاتشان را به اشتراک می گذارند و فروم را فعال می کنند تا برای کسانی که از این طریق اقدام کرده اند مفید باشد.
    شروع پروسه در دمشق:11 اپریل 2006-UL از طرف ورشو: 2سپتامبر 2010-ارسال مدارک: 15سپتامبر و تکمیلی 5 اکتبر
    دریافت مدیکال: 29 اکتبر 2012- رسیدن مدیکال به لندن: 8 نوامبر-pr: Feb 8, 2013 دریافت ویزا: 12 فوریه 2013

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط feral نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    خوشحالم که بعد از مدت ها این تاپیک داره فعال میشه و امیدوارم دوستان بیایند و فعالترش کنند. راستش من خودم از یه طریق دیگه اقدام کردم و به این فروم سر میزدم و برام جالب بود.اما خواهرم از طریق سرمایه گذاری اقدام کردند و هر چه در این تاپیک ها گشتم این مورد را که برای او مناسب باشه پیدا نکردم وچون امکانات اینترنت و آشنایی من با این فروم بیشتر بود این تاپیک را برای او و امثال او ایجاد کردم. yasi خواهرم به همراه خانواده که 2 پسر بالای 22 دارند در سال 2007 اقدام کرده اند. تا آنجا که من می دانم مصاحبه خیلی وقت پیش رفته اند و پول را هم داده اند ولی هنوز کارشان به انتها نرسیده و دیگر صبرشان تمام شده. اصلاً فکر نمی کردیم انقدر طولانی بشه. خیلی دوست داشتیم از دیگران و تایم لاین اونها خبر بگیریم. البته او الآن در مسافرت است و احتمالآ تا چند روز دیگه بر میگرده و به فروم سر میزنه تا انشاالله بتونید اطلاعات بیشتری رد و بدل کنید. با تشکر از دوستانی که اطلاعاتشان را به اشتراک می گذارند و فروم را فعال می کنند تا برای کسانی که از این طریق اقدام کرده اند مفید باشد.
    واقعا متعجبم که چرا پروسه ایشان سه سال طول کشیده ، تا اونجایی که من اطلاع دارم حداکثر یکسال بیشتر طول نمیکشه. ممکن بیشتر در مورد این قضیه توضیح بدین، شاید مشکلی در پروندشون داشتن و شاید وکیلشون کم کاری کرده.

Junior Member

واقعا متعجبم که چرا پروسه ایشان سه سال طول کشیده ، تا اونجایی که من اطلاع دارم حداکثر یکسال بیشتر طول نمیکشه. ممکن بیشتر در مورد این قضیه توضیح بدین، شاید مشکلی در پروندشون داشتن و شاید وکیلشون کم کاری کرده.
    دوستان لطفا اطلاعات اشتباه اینجا رد و بدل نکنین که باعث گمراه کردن دیگران بشه.
    پروسه اقامت از طریق سرمایه گذاری کبک طبق گزارش سایت مهاجرت کانادا ۲۶ ماه تازه بعد از دریافت فایل نامبر دوم طول می کشه. یعنی کلا ۳ سال به طور میانگین. این حرفای وکیلاس که میگن ۱ سال ۱ سال و نیم. اگه واقعیت رو بگن client ممکنه صرف نظر بکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط once_4_one نمایش پست ها
    دوستان لطفا اطلاعات اشتباه اینجا رد و بدل نکنین که باعث گمراه کردن دیگران بشه.
    پروسه اقامت از طریق سرمایه گذاری کبک طبق گزارش سایت مهاجرت کانادا ۲۶ ماه تازه بعد از دریافت فایل نامبر دوم طول می کشه. یعنی کلا ۳ سال به طور میانگین. این حرفای وکیلاس که میگن ۱ سال ۱ سال و نیم. اگه واقعیت رو بگن client ممکنه صرف نظر بکنه.

فکر می کنم حرف شما در مورد 3 سال درست باشه چون عملاً انقدر طول کشیده ولی ما مثل دوستمان فکر می کردیم زودتر بشه هر چند شنیده ام کسانی که دیر تر بوده اند و الآن اونجا هستند. البته یه مورد اشتباه در تاریخ تحصیلات بچه ها داشتند که از مترجم نامه گرفتند و کمی وقفه افتاد.به هر حال این روزها به امید مدیکال هستند که فعلاً خبری نیست. این سفارت کانادا هیچ قاعده و قانون صد در صدی انگار نداره که ما واقعاً بتونیم دقیق پیش بینی کنیم. حتما خودش هم به زودی براتون می نویسه.

سلام به دوست عزیز فرال:
    ممنون که این لینک رو را انداختین، امیدوارم که مورد خواهرتون هم هر چه سریع تر به نتیجه برسه، تو یکی از پست ها تون به مدارک تحصیلی خواهر زاده هاتون اشاره کردید، اگه امکان داره میشه در موردشون یه مقدار بیشتر توضیح بدید؟ (این طور که بر داشت کردم اونها هم در پرونده هستند. )

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad_Master نمایش پست ها
    سلام به دوست عزیز فرال:
    ممنون که این لینک رو را انداختین، امیدوارم که مورد خواهرتون هم هر چه سریع تر به نتیجه برسه، تو یکی از پست ها تون به مدارک تحصیلی خواهر زاده هاتون اشاره کردید، اگه امکان داره میشه در موردشون یه مقدار بیشتر توضیح بدید؟ (این طور که بر داشت کردم اونها هم در پرونده هستند. )
    بله دوست عزیز درست متوجه شدید.خواهرم 2 پسر بالای 22 سال و دانشجو داره و برای یکی از اونها مترجم تاریخ رو اشتباه زده بود که همین باعث شد سفارت فکر کنه بین تحصیل وقفه افتاده. قابل توجه اینکه همیشه باید کار مترجم ها رو چک کرد.
    شروع پروسه در دمشق:11 اپریل 2006-UL از طرف ورشو: 2سپتامبر 2010-ارسال مدارک: 15سپتامبر و تکمیلی 5 اکتبر
    دریافت مدیکال: 29 اکتبر 2012- رسیدن مدیکال به لندن: 8 نوامبر-pr: Feb 8, 2013 دریافت ویزا: 12 فوریه 2013

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

سلام ، کسی از دوستان اطلاع داره که چگونه میشه از طریق فایل نامبر وضعیت خودمون رو تو سایت اداره مهاجرت چک کنیم. من به این آدرس https://services3.cic.gc.ca/ecas/aut...te.do?app=ecas رفتم ولی قبول نمکینه. بعضی ها میگن این آدرس مربوط به سرمایه گذاری ها نمیشه . آیا صحت داره؟

دوستان کسی می دونه دقیقاً تا چقدر می تونه وقفه بین تحصیلات بچه های بالای 22 سال بیفته و اشکال نگیرند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط feral نمایش پست ها
    دوستان کسی می دونه دقیقاً تا چقدر می تونه وقفه بین تحصیلات بچه های بالای 22 سال بیفته و اشکال نگیرند.
    راستش تا اونجایی که افیسر به من گفت اصلا نباید وقفه بیفته یعنی اگه کارشناسی تموم شد باید بلافاصله ارشد رو شروع کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)