صفحه 500 از 550 نخستنخست ... 400450490491492493494495496497498499500501502503504505506507508509510 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,991 تا 5,000 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط joupar نمایش پست ها
    سلام

از دوستانی که در کانادا زندگی می کنند یا تجربه زیادی از وضع اقتصادی اونجا دارند خواهش میکنند راهنمایی کنند برای انتقال بخشی از دارایی ها به کانادا بهترین راه استفاده از چه ارزی هست؟
    چجوریه که دلار کانادا از سه سال پیش تا بحال نیمی از ارزش خودشو از دست داده اما همگی خیلی عادی برخورد میکنند؟ بابا گلی به جمال ... نژاد
    سلام
    تا قبل از جولای ۲۰۱۴ تقریبا برابر با دلار امریکا بود (فوریه ۲۰۱۴ دلار کانادا را ۳۲۰۰۰ خریدکردم) در مورد انتقال پول از طریق صرافی و یا با کارت شتاب میتونید ،خریدکنید.
    FQN:AUG2009,Interview:FEB2010,CQS:MAR2010,FFN:28/4/2010,Medical test date:6/1/2014,Send date:17/1/2014

سلام دوستان
    كسي جديداً نامه پيگيري براي آنكارا ارسال نكرده ؟
    اگر كسي ارسال كرده و جواب دريافت كرده لطفاً تاريخ اپليكشن رسيويدهايي رو كه دارند رسيدگي ميكنند رو اعلام كنيد .تا قبل از ژانويه رو ميدونم كه ماه سپتامبر رو اعلام كرده بودند .سپاسگزارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    كسي جديداً نامه پيگيري براي آنكارا ارسال نكرده ؟
    اگر كسي ارسال كرده و جواب دريافت كرده لطفاً تاريخ اپليكشن رسيويدهايي رو كه دارند رسيدگي ميكنند رو اعلام كنيد .تا قبل از ژانويه رو ميدونم كه ماه سپتامبر رو اعلام كرده بودند .سپاسگزارم
    bmanعزیز من از وکیلم (دکتر -م )دیروز خواستم یه نامه پیگیری بزنه . قول داد حتما انجام بده وخودش هم میگفت منتظر مریکال ها هستیم.امیدوارم زودتر پرونده ها به جریان بیفته.

نقل قول نوشته اصلی توسط af41 نمایش پست ها
    bmanعزیز من از وکیلم (دکتر -م )دیروز خواستم یه نامه پیگیری بزنه . قول داد حتما انجام بده وخودش هم میگفت منتظر مریکال ها هستیم.امیدوارم زودتر پرونده ها به جریان بیفته.
    ممنون ميشم ما رو هم در جريان نامه پيگيريتون قرار بدين. وكيل ما ميگه براي دوستانشون كه ماه نوامبر اپليكشن رسيود شدند در ماه دسامبر مديكال گرفتند

Junior Member

Tilabaعزيز ممنونم از پيام تبريك شما و دوستان ...امروز پيش وكيلم بودم و ميگفت روند صدور ويزا و مديكال سرعت پيدا كرده و اميدوار بودكه با سياستهاي دولت جديد كارها خوب پيش بره و در ضمن گفت اعتبار ويزا دقيقا از زمان صدور مديكال به مدت يكسال است يعني ما پنج ماه فرصت داريم براي مهاجرت .

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Aramesh14 نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما ارش عزيز وتشكر از راهنمايي شما بله با وكيلم تماس گرفتم گفت تا چند روز اينده منتظر باشيد .
    سلام ارامش عزیز
    تبرررررررریک می گم . خیلی خوشحال شدم که این خبر خوب رو شنیدم . من الان برای دریافت ویزا انکارا هستم و این چند روزه به فروم سر نزده بودم . الان که وصل شدم و این خبر خوب رو دیدم واقعا خوشحال شدم. امیدوارم زندگی خوبی رو همراه با خانواده محترمتون در کانادا اغاز کنید.
    دوستان در مورد کار خودم هم باید بگم که مدارک رو به وک تحویل دادم و امروز باید برم ببینم ویزا اومده یا نه .
    جهت اطلاع دوستان که در اینده انشاالله نزدیک به اونجا مراجعه می کنند باید بگم که کارمندان اونجا صبح ها مدارک رو تحویل می گیرند و بعد از ظهرها پاسپورت رو تحویل می دن . اگر از انکارا اقدام کنید پروسه 4 روز اداری و اگر از استانبول اقدام کنید پروسه 6 روز کاری طول می کشه.
    همچنین دوستانی که در گروه تلگرام هستند متاسفانه باید بگم که در بدو ورود به فرودگاه انکارا موبایلم رو گم کردم و الان نمی تونم با گروه تلگرام هیچ ارتباطی داشته باشم. انشاالله به ایران که رسیدم دوباره سعی می کنم به گروه تلگرام هم وصل بشم.
    به امید شنیدن خبرهای خوب بیشتر
    همگی موفق باشید

سلام دوستان . مدیکال من صادر شد .
    خود اشتغالی کبک . آپدیت نوامبر 2015 .
    بقیه اطلاعات در امضا نوشته شده
    خود اشتغالی کبک
    Interview May 2012 Montreal - CSQ May 2012
    FFN 2012 july 12 - UPDATE OCT 2015 - MEDICAL 4 JAN 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط BASAAMAD نمایش پست ها
    دوست عزيز تبريك ميگم . خوب ظاهراً آنكارا مديكال رو از كساني شروع كرده كه قبلاً آپديت گرفتند .

Junior Member

Basaamadعزيز تبريك ميگم اميدوارم موفق باشيد سانرايز عزيز با عرض سلام وتبريك مجدد و تشكر فراوان از شما بخاطر پيامتان ما هم انكارا هستيم ببخشيد من الان پيام شما را ديدم صبح پاسپورتهاروتحويل داديم و گفتند فردا يك سري بزنيد اگر اماده نبود دوشنبه مراجعه كنيد عكسامون هم حتما بايد 5*7 باشه دو قطعه .

ApplyAbroad Hero

Smile پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط BASAAMAD نمایش پست ها
    تبررررریک می گم بیمن عزیز . واقعا خوشحال شدم که این خبر رو شنیدم. امیدوارم بقیه مراحل پروندتون خیلی زودتر از اون چیزی که فکر می کنید سپری بشه مخصوصا الان که اگر خدا بخواد انکارا سرعت گرفته. امیدوارم خبرهای خوب پشت سر هم برسه و همه دوستان به زودی زود ویزاهاشون رو بگیرند.
    خواهش می کنم ارامش عزیز . واقعا خوشحالم که بعد از این همه انتظار بلاخره به ویزا رسیدید. ارامش عزیز ما پاسهامون رو در انکارا دوشنبه صبح اول وقت تحویل وک دادیم و سه شنبه حدود 3 بعد از ظهر ایمیل اومد که پاسهای ویزا خورده به وک تحویل داده شده . پس حتما روز بعد از تحویل دادن پاسها حدودهای اخر وقت به وک سر بزنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)