صفحه 501 از 550 نخستنخست ... 401451491492493494495496497498499500501502503504505506507508509510511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,001 تا 5,010 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    تبررررریک می گم بیمن عزیز . واقعا خوشحال شدم که این خبر رو شنیدم. امیدوارم بقیه مراحل پروندتون خیلی زودتر از اون چیزی که فکر می کنید سپری بشه مخصوصا الان که اگر خدا بخواد انکارا سرعت گرفته. امیدوارم خبرهای خوب پشت سر هم برسه و همه دوستان به زودی زود ویزاهاشون رو بگیرند.
    خواهش می کنم ارامش عزیز . واقعا خوشحالم که بعد از این همه انتظار بلاخره به ویزا رسیدید. ارامش عزیز ما پاسهامون رو در انکارا دوشنبه صبح اول وقت تحویل وک دادیم و سه شنبه حدود 3 بعد از ظهر ایمیل اومد که پاسهای ویزا خورده به وک تحویل داده شده . پس حتما روز بعد از تحویل دادن پاسها حدودهای اخر وقت به وک سر بزنید
    خدا از زبونت بشنوه سانرايز عزيز . مديكال دوستمون بسامد اومده . ولي با اين حال اين تبريك شما رو براي خودم به فال نيك ميگيرم ايشالا مديكال ما و بقيه دوستان هم زودتر بياد .در هر حال آنكارا مديكال دادنو شروع كرده و ايشالا با سرعت نور كارشو ادامه بده!!!

Member tilaba33 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    tehran university civil & economy

بسامد عزیر تبریک میگم امیدوارم موفق باشین بسیار آنکارا عالی داره پیش میره

Junior Member

سلام دوستان مدیکال ما هم امد امیدوارم بقیه دوستان هم هرچه سریع تر مراحل پرونده شان طی بشه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen453 نمایش پست ها
    سلام دوستان مدیکال ما هم امد امیدوارم بقیه دوستان هم هرچه سریع تر مراحل پرونده شان طی بشه
    من هم خدمت دوستان عزیز بسامد عزیز و محسن عزیز بسییییار بسسسیار تبریک عرض می کنم . امیدوارم که خیلی به سرعت پاس ریکویست بشید.
    بیمن عزیز انشااالله منتظرم که شما هم در خبرهای بعدی ما رو با خبر خوبتون خوشحال کنید
    دوستانی که مدیکالشون اومده یاداوری می کنم که از همون روز اول دنبال کار نوبت دکتر و جمع اوری مدارک اپدیت باشید. حتی یک روز هم یک روز هست

Junior Member

سلام سان رایز عزیز ممنون آزشما و تمامی دوستان . سوالی درمورد مدیکال پسرم داشتم دوستانی که اطلاعاتی دارند لطفا راهنمایی بفرمایید ، پسر من حدود 4 ساله ایتالیا درس می خونه آیا می تونه مدیکالشو آنجا انجام بده یابآید حتماً بیاد به ایران ممنون از راهنمایی که خواهید فرمود

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen453 نمایش پست ها
    سلام سان رایز عزیز ممنون آزشما و تمامی دوستان . سوالی درمورد مدیکال پسرم داشتم دوستانی که اطلاعاتی دارند لطفا راهنمایی بفرمایید ، پسر من حدود 4 ساله ایتالیا درس می خونه آیا می تونه مدیکالشو آنجا انجام بده یابآید حتماً بیاد به ایران ممنون از راهنمایی که خواهید فرمود
    اینطوری که من قبلا از دوستان شنیدم در صورتی که فردی بیشتر از 6 ماه در کشور دیگه ای زندگی می کنه می تونه برای مدیکالش به پزشک معتمد کانادا در اون کشور مراجعه کنه . پس اگر پسر شما 4 سال هست که در ایتالیا هستند می تونند همون جا به پزشک معتمد کانادا مراجعه کنند
    موفق باشید

Junior Member

با تبريك فراوان به دوستانمان محسن وبسامد عزيز ميخواستم بگم كه vac بسيار خلوته واين ميتونه نشان دهنده خوبي باشه كه ميديكالها و پاس ريكوستهاي زيادي توراهه...چون قبلا كه سر ميزدم معلوم بود كه كارهاي فشرده و عقب افتاده زياد دارن ولي اين چند روز كه ميرم كاملا معلومه دارن نرمال كار ميكنند.

Junior Member

دوستان یه سوال
    ایا همه پرونده های سرمایه گذاری از یک مسیر عبور میکنن؟ یعنی مراحل برا همه یکسانه؟
    وکیل کانادایی ما میگه شما اور کوالیفای هستین و چون شرکت فعال خارجی دارید خیلی زود مراحل انجام میشه ولی وکیل ایرانی میگه به هر حال پرونده با همه امتیازاتش میره جزو پروسه بررسی و همین زمان میبره
    میشه نظر شما رو بدونم
    (همسر من تموم شرایط رو برا ثبت شرکت داره و ایران هم نیستیم اما پاس ایرانی داریم)
    ممنون

Junior Member

دوست عزیز فکر نمیکنم پرونده ها مسیرهای متفاوتی رو طی کنند، ممکنه تنها تفاوتی که شما داشته باشید این باشه که مصاحبه برای شما برگزار نشه. مگر اینکه از یه کشوری که اساسا تقاضای کمتری برای مهاجرت میده اقدام کنید که با توجه به اینکه پاس ایرانی دارید بعید میدونم شدنی باشه. کلا این در روش شاخص کوالیفاید بودن بیشتر مالی هست در حالیکه توی همین فروم اگر ملاحظه کنید اکثر دوستان سوابق تحصیلی و کاری خیلی خوبی دارند و اصولا به همین دلیل هم هست که متاسفانه گاهی پروسه 7 سال و یا بیشتر زمان میبره چون متاسفانه خود دولت کانادا هم همین نگاه رو به این افراد داره. من قویا توصیه میکنم این روش رو بعنوان آخرین راه حل منظور کنید. (جهت اطلاعتون درسال 2015 کسانی که بروش express entry اقدام کرده بودن الان در حال اخذ ویزا هستند!!!!)

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRO نمایش پست ها
    دوستان یه سوال
    ایا همه پرونده های سرمایه گذاری از یک مسیر عبور میکنن؟ یعنی مراحل برا همه یکسانه؟
    وکیل کانادایی ما میگه شما اور کوالیفای هستین و چون شرکت فعال خارجی دارید خیلی زود مراحل انجام میشه ولی وکیل ایرانی میگه به هر حال پرونده با همه امتیازاتش میره جزو پروسه بررسی و همین زمان میبره
    میشه نظر شما رو بدونم
    (همسر من تموم شرایط رو برا ثبت شرکت داره و ایران هم نیستیم اما پاس ایرانی داریم)
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    shahid beheshti university

با سلام، میشه لینک گروه تلگرامو برای من بگذارید . منهم منتظر مدیکال هستم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)