صفحه 503 از 550 نخستنخست ... 3403453493494495496497498499500501502503504505506507508509510511512513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,021 تا 5,030 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Member tilaba33 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    tehran university civil & economy

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Dear .....:

Thank you for your e-mail regarding Canada's immigration policy.

You may be assured that your comments have been carefully considered. As
    the issue you have raised falls within the responsibilities of the
    Honourable John McCallum, Minister of Immigration, Refugees and
    Citizenship, I have taken the liberty of forwarding your e-mail to the
    Minister, who, I am certain, will appreciate being made aware of your
    views.

For more information on the Government's initiatives, please visit
    www.pm.gc.ca.

Once again, thank you for taking the time to write.

J.P. Vachon
    Manager/Gestionnaire
    Executive Correspondence Services
    for the Prime Minister's Office
    Services de la correspondance
    de la haute direction
    pour le Cabinet du Premier ministre

>>> From : Quebec Investor investorquebec@gmail.com Received :
    27 Dec 2015 06:00:18 PM >>>

>>> Subject : Group of quebec investor >>>>
    ویرایش توسط sepehr_5566 : January 27th, 2016 در ساعت 01:33 AM دلیل: ویرایش نام

رشته و دانشگاه

خدمت جناب آقای مهندس مجید جوهری
    با درود
    ضمن عرض تبریک و تهنیت بخاطرپیروزی در انتخابات اخیر و خوشحال نمودن فوج عظیم ایرانیان مقیم کانادا بعرض میرساند که اینجانب عباس کمانی نماینده گروهی فرهیخته 120 نفره متقاضیان سرمایه گذاری کبک و خوداشتغالی و کارآفرینی از سال 2009 و 2010 اقدام به تشکیل پرونده در استانهای ذیربط نمودیم و موفق به دریافت سی اس کیو و النهایه پرداخت 400000دلار در سالهای 2012 به بعد و اخذ فایل فدرال جهت مدیکال و ویزا شدیم .

درزمان اقدام پروسه بسیار کوتاه حدود 18 ماهه والبته منظم بود ولی متاسفانه روز بروز پس از به سر کار آمدن دولت احمدی نژاد و بسته شدن سفارت در تهران تبعیض علیه ایرانی ها محسوس تر شده از سال2012 به بعد حتی بعضی ها برای انتقال پول بعلت تحریمها مجبور به ترک پروسه شدند حال که شروع سال 2016 است بعد ازگذشت بیش از 6 سال سفارت کانادا در آنکارا همچون گذشته بکندی و با اکراه پرونده های ایرانیان را رسیدگی میکند برای ارسال فایل فدرال خود بنده نزدیک به 7 ماه منتظر بودم و متاسفانه به مکاتبات متعددما وپتیشن ها هیچ کس پاسخگو نبوده فقط می گویند منتظر باشید لذا اکنون که شما صدای ایرانیان کانادا هستید از حضرتعالی تقاضا مندیم که به این گروه که پرونده شان درسفارت کانادا در آنکاراخاک میخورد و در حقشان اجحاف بسیار شده و خود و خانواده شان سالهاست بعد از پرداخت مبالغ سنگین با نرخهای دلار بالا درانتظار کشنده مدیکال و ویزابسر میبرند و متاسفانه از طرفی برنامه تحصیل فرزندانمان نیز با مشکل مواجه شده کمکی فرمایید و صدای این بی عدالتی را به سمع وزیر مهاجرت رسانیده یا هر طور که صلاح میدانید برای حل این مشکل اقدام فرماییدو این حیر را در جریان بگذارید
    امید است که پس از ورود به کانادا بتوانیم حامی و پشتیبان شما در رسیدن به اوج موفقیتتان باشیم .
    با تشکر وقدردانی

دوستان و همراهان عزیز و نازنین بالاخره مدیکال ما هم اومد ....
    امیدوارم که کار بقیه دوستان هم با سرعت به نتیجه برسه
    شاد و پیروز باشید

سلام دوستان امروز برای من ایمیلی اومده که از من مدرکی دال بر پرداخت مالیات حقوق کرده . البته فیش های حقوق هم ارسال کرده بودم که توی اون نشون میده مالیات کسر شده اما این گواهی که میخواد چیه ؟؟ کسی میدونه چطور تهیه کنم ؟؟؟

رشته و دانشگاه

Iranian investors Association
    Quebec investors

TO: Popular Prime minister of Canada
    Dear Justin Trudeau Date: 26/12/2015

We have followed your career for years as Leader of the Liberal Party and we were Delighted to hear about your recent political victory against the most formidable Opposition and we wish you a prosperous and happy new year!
    Respectfully, we are a group of Iranian Quebec Investor applicants whose cases Are processing at Ankara visa office. According to the numbers, among us there are still some files ever since 2012 still waiting to obtain their visa and as far as you may Concern, starting Quebec Investor Program, we had been informed of about 16 months Processing time. But since that time the processing time has been revised up for 5 Times to 31, 39,40,47 and now 51 months at the same time many other visa offices Processing Chinese and European applicants' files are completing the work in a much Less time period. We have spent a lot of energy and money to get admitted by Quebec Officials for CSQ and invested the money. but it seems the Ankara office is paying no Attention to our confusing and uncertain situation.
    Regretfully after four or five years of starting the process and performing all the Immigration stages timely and duly, still there is no hope to reach the result soon, while This long lasting have influenced dramatically our family and their opportunities.
    We believe your kind assistance will affect the processing time positively. Hence, it Would be highly appreciated to accelerate our cases and reconsider severity Of the involved families’ situation who wishes to commence their new life in Canada as Soon as possible, hoping to enjoy their new condition as well as benefiting the Canadian community.

President of Association
    A.kamani ببخشید پست فبلی رو اشتباه گذاشتم این نامه ارسال شده به نخست وزیره

من شنیده بودم که ماه نوامبر رو دارن مدیکال میدن چرا دوستمون یم عزیز انقدر دیر اومده مدیکالشون

سلام به دوستان عزیز و ممنون از ابراز لطفتون سان رایز عریز از ما فقط سو ء پیشنینه و لندیگ فی خواستند چون قبلا اپدیت را فرستاده بودیم
    در ضمن ارسال مدیکالها بر اساس تاریخ شروع پروسه است که برای ما دسامبر 2012 بوده است
    امیدوارم که به زودی مدیکالهای دوستان 2013 هم شروع بشه

سلام دوستان من جزو اخرین پرونده های سرمایه‌گذاری کبک 120 هزار دلاری بودم مصاحبه ام روز 30 جون 2015 در مونترال بود سی اس کیو 22 سپتامبر صادر شده و مدارکن رو در حدود دو ماهه که فرستادن برای فایل فدرال ولی هنوز فایل نامبرم نیومده با وکیلم که صحبت میکردم میگفت در حال حاضر بعد از گرفتن فایل نامبر تقریبا تا 6 ماه نامه مدیکال میاد ولی پیامهای دوستان رو که میخوندم ظاهرا این مدت خیلی بیشتره میخواستم بدونم کسی اطلاع دقیقی در این مورد داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط shah1360rrrr نمایش پست ها
    سلام دوستان من جزو اخرین پرونده های سرمایه‌گذاری کبک 120 هزار دلاری بودم مصاحبه ام روز 30 جون 2015 در مونترال بود سی اس کیو 22 سپتامبر صادر شده و مدارکن رو در حدود دو ماهه که فرستادن برای فایل فدرال ولی هنوز فایل نامبرم نیومده با وکیلم که صحبت میکردم میگفت در حال حاضر بعد از گرفتن فایل نامبر تقریبا تا 6 ماه نامه مدیکال میاد ولی پیامهای دوستان رو که میخوندم ظاهرا این مدت خیلی بیشتره میخواستم بدونم کسی اطلاع دقیقی در این مورد داره.
    سلام دوست عزیز .اگه به سایت cic(سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا)قسمت زمان پروسه مراجعه کنید ،می بینید که نوشته از زمان دریافت فایل فدرال حدودا 45 ماه تا مدیکال و ویزا طول میکشه . اینکه زیاد به حرف وکیل ها گوش نکنید. مدتی که در سایت اعلام میشه ملاکه. البته تا الان که برای همه ما اینجوری بوده مگر اینکه از این به بعد فرجی بشه.

ممنون از پاسختون من همین موضوع رو هم به وکبل گفتن ولی باز هم بهم گفت که اون برای قبل بوده واللن خیلی بهتر و سریعتر جواب میدن که امیدوارم حرفش درست از آب دربیاد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)