صفحه 508 از 550 نخستنخست ... 8408458498499500501502503504505506507508509510511512513514515516517518 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,071 تا 5,080 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

سلام دوستان
    الان كه داشتم ويزانما رو بررسي ميكردم به اين نتيجه رسيدم كه بيخودي تاريخ اينپروسس برامون صادر نكردند. اگر ملاحظه كنيد در ماه نوامبر تمام دوستانمون ( به غير ازخوداشتغالها) كه در ماههاي دسامبر2012 و ژانويه 2013 اينپروسس شده بودند آپديت يا مديكال دريافت كردند . در جدول ما كسي رو نداريم كه ماه فوريه اينپروسس شده باشه . هفته پيش دوستمون af41 كه 25مارچ اينپروسس شده بودند آپديت گرفتند يعني در ماه ژانويه . علت اينكه از دوستمون پويا اديسه تاريخ اينپروسسشون رو سوال كردم به خاطر اينه كه متوجه بشيم آنكارا داره ماه به ماه پيش ميره يا هر ماه داره دو ماه رو بررسي ميكنه اگر اين اينگونه باشه دوستانمون كه در اپريل و مي اينپروسس شدند در همين ماه آپديت يا مديكال دريافت ميكنند ودر غير اينصورت اپريليها همين ماه و مي ها ماه بعد يعني مارچ آپديت يا مديكال ميگيرند . با اين حال اميدوارم دولت جديدشون تصميماتي اتخاذ كنه كه سرمايه گذارها سريعتر از حالا به نتيجه برسند.

نقل قول نوشته اصلی توسط zilloo نمایش پست ها
    دوستان برای گرفتن ویزا (اگر بالاخره بیاد ! ) باید شخصا مراجعه کرد ؟ و همه اعضا خانواده باید برن ؟
    تا اونجايي كه بنده مطلع هستم لازم نيست تمام اعضا خانواده مراجعه كنند . اگر متقاضي اصلي پرونده مراجعه كند ميتواند ويزاي همه افراد خانواده رو تحويل بگيرد ولي اگر كسي غير از متقاضي اصلي پرونده باشد بايد از طرف افراد خانواده وكالت داشته باشد.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعتی اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط Bman نمایش پست ها
    Pooyaodise عزيز ضمن تبريك به شما و خانواده محترمتون ، لطف ميكنيد بفرماييد تاريخ اينپروسس پروندتون چه تاريخي بوده؟
    ممنون. در سایت اداره مهاجرت تاریخ دریافت پرونده اکتبر 2012 و اینپروسس فوریه 2013 بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyaodise نمایش پست ها
    ممنون. در سایت اداره مهاجرت تاریخ دریافت پرونده اکتبر 2012 و اینپروسس فوریه 2013 بود.
    ممنون از پاسختون.
    پس ماههاي فوريه و مارچ 2013رو با هم در ماه ژانويه2016 آپديت دادند. طبق ويزا نما در ماه دسامبر 2015 هيچ آپديتي نداشتيم و در ژانويه 2016 آپديت دو ماه رو باهم دادند پس شايد در فوريه باز هيچ آپديت جديدي صادر نشه تا ماه مارچ يعني اپريل و مي باهم آپديت بگيرند . در هر حال بايد منتظر بود و ديد ولي اميدوارم اينجوري نباشه و سريعتر كارشونو انجام بدن.

Junior Member

با سلام
    ما دیروز پاس رکویست شدیم که البته همین دیروز تو گروه تلگرام اعلام کردم
    فدرال فایل نامبر مارچ 2012
    مدیکال اکتبر 2015
    ایشالا به زودی برای همه خبرهای خوب بیاد

دوستان عزیز لطفا منو راهنمایی کنید بعد از حدود یک ماه از دریافت نامه مدیکال هنوز این وکیلی واقعا ..... ما هنوز نتونسته csq جدید ما رو دریافت کنه چه کار باید بکنم؟
    پیشاپیش ممنونم از کمکتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bman نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    پس ماههاي فوريه و مارچ 2013رو با هم در ماه ژانويه2016 آپديت دادند. طبق ويزا نما در ماه دسامبر 2015 هيچ آپديتي نداشتيم و در ژانويه 2016 آپديت دو ماه رو باهم دادند پس شايد در فوريه باز هيچ آپديت جديدي صادر نشه تا ماه مارچ يعني اپريل و مي باهم آپديت بگيرند . در هر حال بايد منتظر بود و ديد ولي اميدوارم اينجوري نباشه و سريعتر كارشونو انجام بدن.
    حتما در در فوریه هم اپدیت و مدیکال وویزا صادر میشه bman عزیز من منتظر آپدیت یا مدیکال شما وbabak ,zavare و دوستان با سی اس کیو 2012 هستم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yam نمایش پست ها
    دوستان عزیز لطفا منو راهنمایی کنید بعد از حدود یک ماه از دریافت نامه مدیکال هنوز این وکیلی واقعا ..... ما هنوز نتونسته csq جدید ما رو دریافت کنه چه کار باید بکنم؟
    پیشاپیش ممنونم از کمکتون
    من هم در مرحله اپدیت متوجه شدم سی اس کیو ام چند ماهه تموم شده ولی وکیل گفت نگران نباشید درخواست میکنم اتوماتیک تمدید میشه .نگران شدم چقدر وقت میبره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushb نمایش پست ها
    با سلام
    ما دیروز پاس رکویست شدیم که البته همین دیروز تو گروه تلگرام اعلام کردم
    فدرال فایل نامبر مارچ 2012
    مدیکال اکتبر 2015
    ایشالا به زودی برای همه خبرهای خوب بیاد
    soroushb عزیز خبر خوش دادید .تبریک میگم وضمنا سوالم اینه برای گرفتن ویزا باید کل خانواده بروند ترکیه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط af41 نمایش پست ها
    من هم در مرحله اپدیت متوجه شدم سی اس کیو ام چند ماهه تموم شده ولی وکیل گفت نگران نباشید درخواست میکنم اتوماتیک تمدید میشه .نگران شدم چقدر وقت میبره؟
    ممنون af41 عزيز .ولي دو روز پيش در جواب نامه پيگيريمون گفتند فعلاً براي ما خبري نيست . در هر حال سالها انتظار كشيديم واين چند هفته رو هم بايد انتظار بكشيم!!!!
    در ضمن وكيل ما گفتند سي اس كيو ظرف ده روز تمديد ميشه چون اداره مهاجرت كبك اونايي رو كه مديكال گرفتند و نامه فدرال دارند رو در اولويت قرار ميده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)