صفحه 51 از 550 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط mshant نمایش پست ها
    با سلام ، روی سخنم به اون دسته از عزیزانی هستش که تحمل انتظار رو ندارن و در این راه مایوس شدن و یا دران مایوس میشن ، عزیزان هر کس با ظریفتهای خودش تصمیم گرفته و هدفی از مهاجرت داره که برای خودش محترمه. ولی در این راه فراز و نشیبهایی هست تا قبل از رسیدن به ویزا ، که از دست من و شما خارجه و کاری جز انتظار و جسته و گریخته با ایجاد پتیشن های اعتراضی از طریق بعضی عزیزان (که کار پسندیده ایست و در خور تحسین) که نشان از حضور فعال و درخواست مطالبات داریم. ولی عزیزان مشکل اصلی ما چالشهایست که بعد از ورود به سرزمین موعوده ، چند درصدمون فکر اینو رو داریم که بعد از جابجا شدن با فرهنگ جدید چطوری هماهنگ بشیم . آیا بستر سازی کردیم که خواسته خودمون از جامعه جدید چیه و جامعه از ما چی میخواد . روابط خانوادگی دوری از سرزمین اصلی ، کار و ... به نظر من این زمان انتظار فرصتی به انسان میده که در این موارد تفکر کنه و تحقیقات بیشتری داشته باشه و خودش رو با جامعه پیشرو هماهنگ کنه . البته این نظره منه و هرکدوم از عزیزان نظری داره ممنون میشم منعکس کنه.
    دوست عزیز هرکس که برای مهاجرت اقدام میکنه مطمئنا همه ی جوانب امر رو سنجیده و قدم توی این راه گذاشته.... همه هم از مشکلات اصلی آگاه هستیم. و البته حرف شما درسته که باید از زمانی که در اختیار داریم به نحو احسن استفاده کنیم. ولی دیگه این آش خیلی شور شده.
    ما خودمون ابتدا برای اسکیل ورکر اقدام کرده بودیم که بعد از تشکیل پرونده بهمون اعلام کردند حداقل ۶ سال طول میکشه تا به پرونده ی شما رسیدگی بشه. حالا چقدر هم بعدش طول بکشه بماند. با توجه به اینکه بنا به دلایلی این ۶ سال برای ما قابل قبول نبود و ترجیح میدادیم خیلی سریعتر وارد کانادا بشیم پرونده رو بستیم که همین چند وقت پیش بهمون زنگ زدن که کل پرونده ها بسته شدن و پولهاشون رو پس میدن. یعنی اگر مونده بودیم الان کانادا بی کانادا....تصمیم گرفتیم از طریق سرمایه گذاری اقدام کنیم. دقیقا کبک رو بخاطر سرعتش انتخاب کردیم چون میگفتن پرونده های کبک بین یک تا دو سال به سرانجام میرسه و پرونده های فدرال بین سه تا چهار سال. حالا چهار سال و نیم از اون موقع میگذره و سه سال از فایل نامبر فدرالمون!!!!
    هیچ کدوم از این تاخیرها پیش بینی شده نبود. و اگر ما میدونستیم که انقدر طول میکشه از این راه اقدام نمیکردیم و یا کشورمون رو عوض میکردیم. الان هم چون ۱۲۰ هزار دلار دادیم و گیر پولمون هستیم و چهار سال و نیم زمان گذاشتیم هنوز در انتظار نشستیم وگرنه تا یکی دوسال دیگه کلا رفتن ما به کانادا بی معنی میشه.
    شاید برای بعضی ها زمان مساله خیلی مهمی نباشه و الان برن کانادا با چهار سال دیگه خیلی در زندگیشون اثر گذار نباشه... ولی برای ما خیلی اثر گذاره و همین الان هم اثر منفی این تاخیر در زندگی ما داره خودش رو نشون میده.
    گرچه من به شخصه به آنچه که پیش میاد به چشم مصلحت نگاه میکنم ولی مطمئن باشید اگر ۴-۵ سال پیش میدونستیم انقدر طول میکشه الان توی یک کشور دیگه بودیم.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

سلام این دقیقا همان سرنوشتیکه برای من هم اتفاق افتاده و پس از گذشت حدود 4.5 سال هنوز افق روشنی در دست نیست. من نمی خواهم ناامید بشوید ولی تبعات مالی پرداخت هزینه های دانشجوی خارج از کشور امروزه برای کسی پوشیده نیست. در هز حال فرقی نمی کند باید منتظر موند و ببینیم که چه می شود. آنچه که مسلم است کندی بررسی پرونده است و عدم دسترسی راه حلی برای توجیه سفارت جهت تسریع در انجام مراحل بعدی. دوستان اگر راه مناسبی می بینید لطفا اعلام فرمایید.

بچه ها همه تون لینک نامه اعتراضی که تو وبلاگ دکتر م هست رو امضا کردین ؟ اگه نکردین حتما این کار رو انجام بدین و به همه بچه ها یی که میشناسین بگین اینکا رو انجام بدن فرقی نمی کنه که با چه روش و چه استانی اقدام کرده باشن . ممنون میشم .

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vidadivbandi نمایش پست ها
    بچه ها همه تون لینک نامه اعتراضی که تو وبلاگ دکتر م هست رو امضا کردین ؟ اگه نکردین حتما این کار رو انجام بدین و به همه بچه ها یی که میشناسین بگین اینکا رو انجام بدن فرقی نمی کنه که با چه روش و چه استانی اقدام کرده باشن . ممنون میشم .
    من پنج بار امضا کردم... البته با ایمیلهای مختلف. اگه لازمه جایی از خشونت بدنی هم استفاده کنیم بنده در خدمتم.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vidadivbandi نمایش پست ها
    این نامه رو من امضا کردم ولی یه سئوال دارم آیا کسانی که باید امضا کنن فقط باید Applicant باشند ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_na نمایش پست ها
    این نامه رو من امضا کردم ولی یه سئوال دارم آیا کسانی که باید امضا کنن فقط باید Applicant باشند ؟
    نه همه اعضای خونواده البته فکر کنم بالای 18 سال میتونن امضا کنن .

Junior Member

اين اعداد دزست نيست
    در آنكارا تعداد 8614 نفر وتعداد 565 نفر فاينال دسيژن هستند
    سرمايه گذاري كبك
    مديكال :؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    پرونده :؟؟؟؟؟؟؟
    ffn :apr 2011

نقل قول نوشته اصلی توسط naser_z نمایش پست ها
    اين اعداد دزست نيست
    در آنكارا تعداد 8614 نفر وتعداد 565 نفر فاينال دسيژن هستند
    دوست گرامی شما روی عبارت کبک کیس و یا پرسنز کبک (پایین جدول ) کلیک نمایید ونظرتان را اعلام نمایید.

Junior Member

متاسفانه نتونستم پيدا كنم
    اگر ممكنه كپي پيست كنيد
    متشكرم
    سرمايه گذاري كبك
    مديكال :؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    پرونده :؟؟؟؟؟؟؟
    ffn :apr 2011

نقل قول نوشته اصلی توسط naser_z نمایش پست ها
    متاسفانه نتونستم پيدا كنم
    اگر ممكنه كپي پيست كنيد
    متشكرم
    جدول را نمیشود کپی و پیست کرد فقط میتوان خواند، جهت راهنمایی پایین جدول چند شکل قفل زرد رنگ با عبارتهای مربوطه نمایان میشود و هر کدام را کلیک کنید جدول مربوط مختص به کیسهای مهاجرتی ظاهر خواهد شد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)