صفحه 510 از 550 نخستنخست ... 10410460500501502503504505506507508509510511512513514515516517518519520 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,091 تا 5,100 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط partoraha نمایش پست ها
    با عرض سلام ، تبریک می گم خدمت دوست عزیزمون ziloo جان ، می بخشید وضعیتتون تو سایت cic چی بود وقتی که خبر پاس ریکویست اومد ؟ با تشکر از پاسختون
    ممنون دوست عزیز . جدیدا decision made شده بود . حتما مال شما هم همین روزها میاد .

دوستان ایا باید از سفارت وقت گرفت و هزینه ای پرداخت و ایا مدارک اضافی دیگری هم باید داده شود ؟ ممنون از راهنمایی تان

نقل قول نوشته اصلی توسط yam نمایش پست ها
    دوستان عزیز لطفا منو راهنمایی کنید بعد از حدود یک ماه از دریافت نامه مدیکال هنوز این وکیلی واقعا ..... ما هنوز نتونسته csq جدید ما رو دریافت کنه چه کار باید بکنم؟
    پیشاپیش ممنونم از کمکتون
    دوست عزیز معمولا بین یک هفته تا ده روز طول میکشه . علت دیرکرد را از وکیلتان بپرسید و اینکه دقیقا کی و چه روزی درخواست را فرستاده . با توجه به اینکه پروسه زمانبری نیست اگر هم ایرادی در ارسال بوده میتوانند سریع برطرفش کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط zilloo نمایش پست ها
    ممنونم سان رایز عزیز . هنوز تصمیم نگرفتیم . اتفاقا میخاستم از شما بپرسم این روش مطمینه یا بهتره خودمون بریم . راستش میترسم تو این مرحله اخر بعد اینهمه سال مشکلی پیش بیاد !
    تبریک میگم بهتون و انیدوارم موفق باشید به نظرم بوید یک آژانس براتون پیکاپ کنه من دو بار ویزای توریستی گرفتم و هر دو بار همین کار و کردم مشکلی پسش نمیاد

بالاخره ما هم دیروز پاس ریکوست شدیم. امیدوارم برای همه دوستان زودتر این مرحله برسه

zillo عزیز منم تبریک می گم و آرزوی موفقیت براتون دارم

می شه لطفا بگید چند تا عکس و با چه مشخصاتی باید برای ویزا تهیه بشه ... من شنیدم عکس ها باید با مهر عکاسی تایید بشه ...درسته؟ منظورم اینه که باید جای خاصی عکس گرفته بشه؟

FNQ:jun2010 , Interview: May2012 , FFN: DEC 2012 , Medical:26 Nov 2015
    pass request : 29/2/2016

ApplyAbroad Hero

ممنونم سان رایز عزیز . هنوز تصمیم نگرفتیم . اتفاقا میخاستم از شما بپرسم این روش مطمینه یا بهتره خودمون بریم . راستش میترسم تو این مرحله اخر بعد اینهمه سال مشکلی پیش بیاد !
    Zillooعزیز ما هم همین تردید رو داشتیم برای همین به پیک اپ ندادیم و خودمون رفتیم. نیازی به وقت گرفتن از سفارت نیست . مدارکی رو که در نامه ازتون خواستند می برید وک و تحویل می دید و در روز مقرر دوباره به وک مراجعه می کنید و پاسپورت و لندینگ پیپر رو تحویل می گیرید . در ضمن کارها در انکارا زودتر از استانبول انجام می شه. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ELSAFA نمایش پست ها
    zillo عزیز منم تبریک می گم و آرزوی موفقیت براتون دارم

می شه لطفا بگید چند تا عکس و با چه مشخصاتی باید برای ویزا تهیه بشه ... من شنیدم عکس ها باید با مهر عکاسی تایید بشه ...درسته؟ منظورم اینه که باید جای خاصی عکس گرفته بشه؟
    ممنون دوست عزیز . 2 تا عکس و مشخصات عکاسی هم باید پشت عکس باشه . لینکی که برای عکس در نامه PR دادند براتون میفرستم
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...f/5445EB-e.pdf

Junior Member

Zilooعزيز تبريك ميگم و اميدوارم موفق باشيد،ميخواستم بدونم إز زمان انجام و فرستادن مديكالتون چه مدت طول كشيد تا پاس ربكويست شديد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نه هنوز رسما تحریمی لغو نشده. قراره بتدریج شروع کنند.
    این خبر رو آپدیت کنم که امروز دولت کانادا تحریم عمومی معاملات با ایران و همینطور محدودیت انتقال پول و سرمایه گذاری را لغو کرد.
    http://www.international.gc.ca/sanct....aspx?lang=eng

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان
    اينطور كه داره پيش ميره انگار ٢٠١٦ از ٢٠١٥ خيلي بدتره!!!!!! به نظر شما، چكاري ميشه انجام داد؟ تورو خدا بياييد يه حركتي بكنيم. اينطور پيش بره حالا حالاها همين جا خواهيم بود!!؟؟!!؟؟!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)