صفحه 527 از 550 نخستنخست ... 27427477517518519520521522523524525526527528529530531532533534535536537 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,261 تا 5,270 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

سلام دوستان
    لطفا میشه بفرمایید ارزیابی دارایی متقاضیان مهاجرت خوداشتغالی توسط چه کسی و چگونه صورت می گیرد؟
    دفاتر و کارشناسان از طرف دولت کانادا معرفی میشن؟ در ارزیابی دارایی آیا با فرد متقاضی راه میان و یا سختگیری دارن؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mousaviyan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا میشه بفرمایید ارزیابی دارایی متقاضیان مهاجرت خوداشتغالی توسط چه کسی و چگونه صورت می گیرد؟
    دفاتر و کارشناسان از طرف دولت کانادا معرفی میشن؟ در ارزیابی دارایی آیا با فرد متقاضی راه میان و یا سختگیری دارن؟
    ممنون
    دوست عزیز این تاپیک سرمایه گذاری است نه خود اشتغالی. برای خود اشتغالی تاپیک زیر را نگاه کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%84%DB%8C

با سلام
    ما قصد داریم از طریق سرمایه گذاری برای مینیتوبا اقدام کنیم
    همسرم عمده فروشی مواد غذایی دارن ولی پروانه کسب به نام پدرشون هست و بیمه شون هم به عنوان کارمند پدرشون رد میشه ولی در واقع اداره و مدیریت با خود همسرم هست
    به نظرتون راهی برای اثبات مدیریت گرفتن امتیاز هست؟

من هم شرایط مشابهی داشتم و تونستم آفیسر رو منقاعد کنم که مدیر هستم البته من سرمایه‌گذاری کبک بودم فکر میکنم مانیتوبا راحت تر هم باشه با یک وکیل میتونید مشورت کنید

دوستان کسی خبر نداره که آخرین مدیکالها مربوط به چه تاریخی هستن.

Junior Member

سلام دوستان
    خبري از مصاحبه هاي پاريس هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری ایران

دوستان عزیز وکیل ما برای ادامه پروسه پرونده ما بعد از اپدیت تقاضای وجه کرده چگونه میتوان در این مرحله وکیل را عزل کرد میگوید تقاضای تمدیدسی اس کیو هم کرده که باور نمیکنم متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط shah1360rrrr نمایش پست ها
    من هم شرایط مشابهی داشتم و تونستم آفیسر رو منقاعد کنم که مدیر هستم البته من سرمایه‌گذاری کبک بودم فکر میکنم مانیتوبا راحت تر هم باشه با یک وکیل میتونید مشورت کنید
    ممنون از پاسختون با یه وکیل صحبت کردیم گفت چون کسب و کار کوچیکی هست و فقط چهار تا کارمند دارید احتمال اینکه پذیرفته بشین نیست
    اگه ممکنه شماره تماستون رو برام تو خصوصی میگذارید؟ وکیل معتبری سراغ دارید به من معرفی کنید لطفا؟

با سلام مصاحبه پاریس برای یک سری افراد لغو و چند نفری هم که رفتن فقط سوالات شخصی و اننیتی بوده اگه دعوت نشدید نگران نباشید دیگه کسی به مصاحبه پاریس دعوت نمیشه.

با سلام درسته بیزینس کوچیکه ولی مانیتوبا هم معیارهای به نسبت پایینتر و آسونتری نسبت به کبک دارهدر مورد مصاحبه کلا به خود شخص و نحوه پاسخگویی ربط داره من هم تو ایست بیمه به اسم کارگر ساده بودم ولی توضیحاتم مورد قبول بود بهتره با یک وکیل قوی صحبت کنید مثل دکتر مختاری یا ....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)