صفحه 529 از 550 نخستنخست ... 29429479519520521522523524525526527528529530531532533534535536537538539 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,281 تا 5,290 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Member joupar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biology

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    برای ما پاس ریکوئست اومده که بفرستیم آنکارا پاس ها رو که این الدنگ ها بعد هفت سال لطف کنن و بهمون ویزا بدن. خواستم ببینم که ویزای ما چند روزه اونجا صادر میشه؟ دیگه کار خاصی قرار نیست اونجا بکنن که بخواد طول بکشه؟ چون برای ۲۰ آگوست پاسپورت ها رو لازم داریم.
    سلام Iggy عزیز
    فکر نکنم زیاد معطلی داشته باشه. تا 20 آگوست بامید خدا ویزا دستتونه.
    راستی شما قبلا گفته بودید یکی از افراد خانواده را از پرونده حذف کردند. میشه بپرسم در چه مرحله ای این حذف اتفاق افتاد و دلیلشون چی بود؟ شما اعتراض نکردید؟
    متشکرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط joupar نمایش پست ها
    سلام Iggy عزیز
    فکر نکنم زیاد معطلی داشته باشه. تا 20 آگوست بامید خدا ویزا دستتونه.
    راستی شما قبلا گفته بودید یکی از افراد خانواده را از پرونده حذف کردند. میشه بپرسم در چه مرحله ای این حذف اتفاق افتاد و دلیلشون چی بود؟ شما اعتراض نکردید؟
    متشکرم.
    سلام، امیدوارم همینجور که میگید باشه و تا قبل بیستم بهمون برگرده پاسپورتها، منتها تو این مدت اعصابم کلی داغون میشه و اگه به موقع نرسه، شاید حتی به مرحله جنون برسم!
    بله، برادر بزرگم رو از پرونده حذف کردن. راستش ما پرونده رو از حدود اکتبر ۲۰۰۹ شروع کردیم که مارچ ۲۰۱۲، csq کبک رو گرفتیم و رفتیم برای فدرال که تا جولای ۲۰۱۵ یعنی پارسال همین حدودا، هیچ خبری نبود و تا اینجا هیچکس هم حذف نکرده بودن، که جولای پارسال دوباره ازمون آپدیت وضعیت تحصیلی بچه ها رو خواستن که برای من و برادر کوچکم قبول شد ولی برادر بزرگترم رو به خاطر اینکه سنش بالا رفته با وجود اینکه داره دکترا میخونه حذف کردن! اعتراض هم کردیم ولی فایده ای نداشت، اردیبهشت امسال هم مدیکال اومد برامون و الان هم که پاس ریکوئست. فقط از این خوشحالم که این پرونده تموم شد برامون چون کلی از لحاظ مادی تو این داستان ضرر کردیم، برای این فرصت پاس ریکوئست هم که درخواست تمدید مهلت کردیم که اصلا کلا به ایمیل ها جواب ندادن!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس جغرافیا، تهران، دانشگاه باهنر

سلام دوستان عزیز، ممنون میشم که به سوالات من جواب بدین.همسر من حدودا هفت ماه پیش برای بازدید از ونکوور ونیوبرانزویک به کانادا اومدن و با وکیلمون دیدار کردن و تمامی مدارک لازم برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری رو به وکیل تحویل دادن و حدود شش ماه هست که مدارکمون توسط وکیل به اداره مهاجرت ونکوور ونیوبرانزویک تحویل داده شده ولی هنوز اتفاق خاصی پیش نیومده اما طبق نظر وکیلمون احتمالا سر نه ماه یا یک سال به احتمال زیاد برای مصاحبه دعوت بشیم.حالا سوال من اينه که همسرم یک ویزای پنج ساله داره.در صورتی که من بخوام با ویزای ویزیتور یا اوپن ورک، و پسرم با ویزای تحصیلی برای کالج و دخترم هم که چهارم دبستانه با ویزای تحصیلی بیاییم ونکوور و ساکن بشیم بهتره یا اینکه صبر کنیم تا از طریق سرمایه‌گذاری بیاییم کانادا. شما نظرتون چیه؟کدوم پروسه زمان کمتری میبره؟ آیا من و بچه هام می تونیم این ویزا هارو بگیریم؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bstayesh نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز، ممنون میشم که به سوالات من جواب بدین.همسر من حدودا هفت ماه پیش برای بازدید از ونکوور ونیوبرانزویک به کانادا اومدن و با وکیلمون دیدار کردن و تمامی مدارک لازم برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری رو به وکیل تحویل دادن و حدود شش ماه هست که مدارکمون توسط وکیل به اداره مهاجرت ونکوور ونیوبرانزویک تحویل داده شده ولی هنوز اتفاق خاصی پیش نیومده اما طبق نظر وکیلمون احتمالا سر نه ماه یا یک سال به احتمال زیاد برای مصاحبه دعوت بشیم.حالا سوال من اينه که همسرم یک ویزای پنج ساله داره.در صورتی که من بخوام با ویزای ویزیتور یا اوپن ورک، و پسرم با ویزای تحصیلی برای کالج و دخترم هم که چهارم دبستانه با ویزای تحصیلی بیاییم ونکوور و ساکن بشیم بهتره یا اینکه صبر کنیم تا از طریق سرمایه‌گذاری بیاییم کانادا. شما نظرتون چیه؟کدوم پروسه زمان کمتری میبره؟ آیا من و بچه هام می تونیم این ویزا هارو بگیریم؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    اگر ویزای همسرتون ویزیتور است به شما ویزای اوپن ورک نمیدن. گرفتن ویزای تحصیلی هم برای بچه هاتون کار ساده ای نیست و هزینه تحصیل بین المللی هم خیلی بالاست. اگر هزینه گزاف زندگی و تحصیل در ونکوور براتون مساله ای نیست میتونید امتحان کنید ببینید ویزا میدن یا نه ولی در غیر اینصورت شاید صبر کنید بیشتر بصرفه باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس جغرافیا، تهران، دانشگاه باهنر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر ویزای همسرتون ویزیتور است به شما ویزای اوپن ورک نمیدن. گرفتن ویزای تحصیلی هم برای بچه هاتون کار ساده ای نیست و هزینه تحصیل بین المللی هم خیلی بالاست. اگر هزینه گزاف زندگی و تحصیل در ونکوور براتون مساله ای نیست میتونید امتحان کنید ببینید ویزا میدن یا نه ولی در غیر اینصورت شاید صبر کنید بیشتر بصرفه باشه.
    سلام بی نهایت از پاسخگویی شما ممنون و سپاسگزارم . بله همسرم ویزای ویزیتور دارن. پس بهتره صبر کنیم. شما اطلاع دارید که سرمایه گذاری فدرال چه مدتی طول می کشه آیا از دوستان کسی تجربه ای در این زمینه داره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bstayesh نمایش پست ها
    سلام بی نهایت از پاسخگویی شما ممنون و سپاسگزارم . بله همسرم ویزای ویزیتور دارن. پس بهتره صبر کنیم. شما اطلاع دارید که سرمایه گذاری فدرال چه مدتی طول می کشه آیا از دوستان کسی تجربه ای در این زمینه داره؟
    سرمایه گذاری فدرال که الان مدتهاست بسته شده. منظورتان استانی است؟ متاسفانه از مدت زمانش اطلاعی ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    برای ما پاس ریکوئست اومده که بفرستیم آنکارا پاس ها رو که این الدنگ ها بعد هفت سال لطف کنن و بهمون ویزا بدن. خواستم ببینم که ویزای ما چند روزه اونجا صادر میشه؟ دیگه کار خاصی قرار نیست اونجا بکنن که بخواد طول بکشه؟ چون برای ۲۰ آگوست پاسپورت ها رو لازم داریم.
    سلام، هم تبریک میگم و هم خسته نباشید.
    میتونم ازتون خواهش کنم شرایط تحصیلی برادرتون رو از اول پروسه بگین؟ و اینکه الان چند سالشون هست؟
    منم الان ۲۹ سالمه و همچنان دانشجو موندم. میخوام مقایسه کنم با شرایط خودم.
    ممنون

Member

سلام
    کسی لینک یا اطلاعاتی داره راجع به ویزای اقامت دائم که سرمایه گذاری 100،000$ میخواد؟ مثلاً اینکه آیا اقامت برای همه اعضای خانوادست و اینکه دقیقاً شرایطش چیه؟
    یکی از وکلا تو تلویزیون تبلیغ میکنه ولی رو سایتش اطلاعات کافی موجود نیست.

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadv نمایش پست ها
    سلام
    کسی لینک یا اطلاعاتی داره راجع به ویزای اقامت دائم که سرمایه گذاری 100،000$ میخواد؟ مثلاً اینکه آیا اقامت برای همه اعضای خانوادست و اینکه دقیقاً شرایطش چیه؟
    یکی از وکلا تو تلویزیون تبلیغ میکنه ولی رو سایتش اطلاعات کافی موجود نیست.

مرسی
    سلام بله به تمامی افراد خانواده ویزا میده
    اطلاعات کافی در روم منیتوبا وجود داره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری ایران

با سلام انها که 2010شروع کرده اند چند بار وهر بار چقدر میبایست پرداخت کرده باشند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)