صفحه 53 از 550 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

نقل قول نوشته اصلی توسط arangeh نمایش پست ها
    من به وکیل گفتم پس چرا مدیکال دیگران که قبلا از سال ۲۰۱۰ هستن هنوز نیومده گفت چون سوریه بسته شد مال اونا طول کشیده و انتظار شون بیشتر از شما شده لطفا نظر بدین ممنونم
    اینکه چه اتفاقی میفته و چقدر پرونده ها طول خواهد کشید رو هیچ کس نمیدونه و هیچ وکیلی هم نمیتونه پیش بینی کنه.. شما فقط امیدوار باشید.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

بچه ها ما ۱۸۰۰۰۰ هستیم و تازه سی اس کیو رو فرستادیم وکیلمون مگه یکسال بیشتر نمیکشه تاا مدیکال برسه به نظر شما درستمیگه

وکیل ما هم ۴ ساله میگه کمتر از ۱ سال دیگه کارتون درست می‌شه، چه زمانی‌ که منتظر مصاحبه بودیم، چه الان که منتظر مدیکال هستیم!
    سرمایه گذاری کبک ,شروع پرونده: اکتبر ۲۰۰۹ ,مصاحبه: ژانویه ۲۰۱۳ ,سی‌ اس‌ کیو: jun2013 ,فدرال فایل نامبر:feb2014 , آپدیت: ۱۲جون۲۰۱۶، سی‌ اس‌ کیو جدید:۲۱ ژولای2016 ,مدیکال:sep.26.2016 ,پاس ریکوست:nov/02/2016 ,ویزا:nov/20/2016

با توجه به اعلام CIC مبنی بر بررسی 80 درصد پرونده ها در مدت ( 12و19 و34) ماهه آیا این انتظار را برای مهاجرین ایجاد نشده است که تاکنون این پرونده می بایست مراحل نهایی آن انجام می شد.
    آیه این موضوع از نظر حقوقی قابل پیگیری نیست ؟
    چرا افرادی که از روش SW اقدام کرده اند هم اکنون پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته اند ولی پرونده های سرمایه گذاری هنوز تحرک قابل قبولی نداشته است.
    مگر افردای که از روش SW اقدام کرده اند در ایران زندگی نمی کنند؟
    آیا این تاخیر ناشی از تعلل مرکز بررسی پرونده ها نیست؟

Junior Member

دليلش اينه كه اونا بشدت پيگيري ميكنند و نامه نگاري ميكنند ولي در اين فروم همه در حال استراحت هستند
    همگي خسته نباشيد!!!!!!!
    سرمايه گذاري كبك
    مديكال :؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    پرونده :؟؟؟؟؟؟؟
    ffn :apr 2011

Junior Member

من به وکیل گفتم پس چرا مدیکال دیگران که قبلا از سال ۲۰۱۰ هستن هنوز نیومده گفت چون سوریه بسته شد مال اونا طول کشیده و انتظار شون بیشتر از شما شده لطفا نظر بدین ممنونم
    به نظر من هم ایشان کاملا دروغ می گویند،در خوشبینانه ترین حالت همون 34 ماه تو سایته

Junior Member

دوستان من 15 June یه ایمیل به دفتر وزیر مهاجرت زدم ودرخواست بررسی سریعترپروندم رو کردم بعداز یک ماه آقایان لطف کردند جواب مارو اینجوری دادن یا به عبارتی آب پاکی رو رودستمون ریختن .41 ماه زمانی که تقریبا میشه روش حساب کرد. اینم متن جوابشون:

I am replying to your e-mail of June 15, 2013, addressed to the Honourable Jason Kenney, former Minister of Citizenship, Immigration and Multiculturalism, concerning your application for permanent residence (APR) under the Investor Class. I apologize for this delayed response.

We realize that those who have submitted their applications look forward to a decision being rendered within a reasonable waiting period after applying. We make every effort to deal with the applications we receive in the most efficient and effective way.

According to our statistical information for the period of April 1, 2012, to March 31, 2013, 80 percent of applications in the investor class category were processed in 41 months from the time the completed application was received at the visa office in Ankara. I assure you that you will be informed as soon as a visa officer is in a position to review your application and determine if additional information, documentation or a personal interview is required.

Further information on processing times is available on our Web site at:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...es/perm-ec.asp.

A request by an applicant to have expedited processing is understandable. However, in the interest of fairness and program integrity, our policy is to process applications in the order in which they are received. To move one file ahead in the queue would not be fair to the many applicants in similar situations who had applied earlier.

Thank you for taking the time to write. I trust that this information is helpful.

Sincerely,

S. Langlois
    Ministerial Enquiries Division

با سلام
    در پاسخ باید گفت که در دوره April 1, 2012, to March 31, 2013, یکبار این موضوع بررسی شده و درسایت CIC اعلام شده 34 ماهه است ولی امروز در این ایمیل اعلام شده 41 ماهه پس معلوم می شد اصلا هیچ پروسسی انجام نمی شود. و با این ترتیب سال آینده این دوره یه 54 و یا بیشتر می شود.در صورتی که گفته شده 80 درصد پرونده ها بررسی می شود.

شما بگین به کی متونیم اعتراض کنیم ما پایه ایم

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

اگه واقعا ۴۱ ماهه باشه من خوشحال میشم... پرونده ی ما شهریور میشه ۳۶ ماهه یعنی پنج ماه بعدش باید تموم بشه کارمون دیگه!!! اینکه خوبه!!! من امیدی به سال دیگه هم ندارم.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    اگه واقعا ۴۱ ماهه باشه من خوشحال میشم... پرونده ی ما شهریور میشه ۳۶ ماهه یعنی پنج ماه بعدش باید تموم بشه کارمون دیگه!!! اینکه خوبه!!! من امیدی به سال دیگه هم ندارم.

ما ۱۰ روز دیگه میریم تو ۴۰ ماه انتظار ولی هنوز از مدیکال خبری نیست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)