صفحه 533 از 550 نخستنخست ... 33433483523524525526527528529530531532533534535536537538539540541542543 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,321 تا 5,330 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

سلام،

من حدود یک سال هست که مغازه ی شیرینی فروشی دارم و در کارم هم موفق هستم. دو مدل کیک هم دارم که ابدایی خودمان هست. 32 سال سن دارم ، مجرد، مدرک فوق لیسانس و زبانم هم در حد آیلتس 6 است.
    برادر دوقولوی من هم یک مغازه دارد و در کار صنایع دستی ، فرش و گلیم هست و یک سالی هست که یک شرکت تجاری دارد. البته به خاطر مسله بانکی ایران نتونسته چیزی صادارات کنه. اون هم 32 سال سن، مدرک فوق لیسانس ، مجرد و آیلتس 6 دارد.

حالا با این تفاصیر آیا ما میتوانیم از طریق سرمایه گذاری به کانادا مهاجرت کنیم ؟ اگر نه بهترین راه برای مهاجرت به کانادا برای هرکدام از ما چه راهی است ؟؟؟

Member joupar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biology

سلام

از دوستان عزیزamirabbas48200و ghzlsa
    تمنا میشود برای کمک به دوستان باقیمانده و تکمیل جدول و با توجه به اینکه مدتها قبل سی اس کیو گرفتند وضعیت صدور فایل فدرالشان را اطلاع رسانی فرمایند.
    پیشاپیش از این بزرگواران بابت وقتی که میگذارند تشکر میشود.

Junior Member ghzlsa آواتار ها

سلام .روز همگی بخیر
    فایل فدرال ما در تاریخ 31 آگست صادر شده و الان نامه آپدیت به دستمون رسیده .

Member joupar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biology

نقل قول نوشته اصلی توسط ghzlsa نمایش پست ها
    سلام .روز همگی بخیر
    فایل فدرال ما در تاریخ 31 آگست صادر شده و الان نامه آپدیت به دستمون رسیده .
    سلام
    تبررررررررریک عرض میکنم. لطفا راهنمایی بفرمایید برای آپدیت چه مدارکی ازتون خواسته اند و اینکه بعضی وکلا صرفا به آنچه در آپدیت خواسته اند اکتفا نمی کنند و مدارک بیشتر و کاملتری می فرستند. آیا وکیل شما هم چنین قصدی دارد؟ اگر پاسخ مثبت است چه مدارکی؟
    لطفی که میکنید برای راهنمایی کلیه دوستان باقیمانده است و قابل تقدیر. موفق باشید.

با سلام خدمت دوستان نامه اپديت ما سيزده سپتامبر اومده .، تمام موارد خواسته شده براي همه ي دوستان يكسانه غير از كسايي كه فرزند بزرگ دارن كه ريز نمرات اضافه مي شه ، از شما مدارك بيشتري قبول نمي كنن ولي براي تكميل فرم schedule 6 مدارك لازمه كه اعداد و ارقام مالي درست نوشته شود اگر با اعداد توجيه نشوند ممكن استاز شما مدارك بيستري بخواهند براي همين براي مدارك مالي دقت كنيد ، البته كه براي پاريس فقط اظهار كافيست ،مابقي مدرك خاصي نيست سوءپيشينه اصل و ترجمه ، تصوير پاسپورت هاي معتبر و ترجمه كارت پايان خدمت براي اقايان بالاي ١٨سال در پرونده و سي اس كيو معتبر و فرم هاي پر شده كه اين قسمت رو وكلا زحمت مي كشن و طبق فرم هاي قبلي پر مي كنن ،اميدوارم اطلاعتم به درد دوستان بخوره

Junior Member

برای آگاهی دوستان عرض کنم از روش کارآفرینی استانی اقدام کردم و الان بیش از 220 روز هست از سابمیت مدیکال گذشته و از ویزا خبری نیست که نیست! و از بعد از مدیکال تا حالا دو مورد هم آپدیت داشتم.
    تاریخ فایل فدرال و مدیکال کمتر از یک ماه بود ولی الان 8 ماه ویزا نیومده خدا کنه همه چیز خوب پیش بره هم برای ما و هم برای شما دوستان . در روش اسکیل ورکر تند تند ویزا میدند چرا روشهای کارآفرینی و سرمایه گذاری این همه طولانیه که کلا آدم رو پشیمون میکنه؟ اما چه میشه کرد باید صبور صبور باشیم.
    ویرایش توسط tavako : October 1st, 2016 در ساعت 12:41 AM

Member joupar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    biology

نقل قول نوشته اصلی توسط sisili_1379 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان نامه اپديت ما سيزده سپتامبر اومده .، تمام موارد خواسته شده براي همه ي دوستان يكسانه غير از كسايي كه فرزند بزرگ دارن كه ريز نمرات اضافه مي شه ، از شما مدارك بيشتري قبول نمي كنن ولي براي تكميل فرم schedule 6 مدارك لازمه كه اعداد و ارقام مالي درست نوشته شود اگر با اعداد توجيه نشوند ممكن استاز شما مدارك بيستري بخواهند براي همين براي مدارك مالي دقت كنيد ، البته كه براي پاريس فقط اظهار كافيست ،مابقي مدرك خاصي نيست سوءپيشينه اصل و ترجمه ، تصوير پاسپورت هاي معتبر و ترجمه كارت پايان خدمت براي اقايان بالاي ١٨سال در پرونده و سي اس كيو معتبر و فرم هاي پر شده كه اين قسمت رو وكلا زحمت مي كشن و طبق فرم هاي قبلي پر مي كنن ،اميدوارم اطلاعتم به درد دوستان بخوره
    سلام
    دگران کاشتند و ما خوردیم ------------ ما بکاریم و دیگران بخورند
    با عرض تبریک فراوان خدمت شما و کلیه دوستان دیگری که اخیرا آپدیت و مدیکال دریافت کرده اند / از شما بخاطر وقتی که برای راهنمایی دیگران میگذارید صمیمانه قدر دانی میکنم.
    آیا دوستان اطلاع دارند چه مدت زمان از زمان ارایه فرم های سابمیت شده در مرحله اخذ فدرال یا مدارک کلیشه ای مثل نظام وظیفه یا سو پیشینه یا مدارک شناسایی و پاسپورت و غیره بایستی گذشته باشد تا آپدیت دقبقا همان مدرک رو بخواهند؟
    در همین جدول ویزانما ما دوستانی را داریم که بعد از حدود یکماه از سابمیت مدارک برای فایل فدرال اپدیت همون مدارک که تغییری هم در این فاصله نمیتواند داشته باشد در خواست کرده اند.

Junior Member

سلام دوستان ماهم پاس رئکویست شدیم امیدوارم بقیه دوستان درهرمرحله‌ای که هستند بزودی زود کارشان انجام بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen453 نمایش پست ها
    سلام دوستان ماهم پاس رئکویست شدیم امیدوارم بقیه دوستان درهرمرحله‌ای که هستند بزودی زود کارشان انجام بشه
    بسلامتی مباااارک باشه، براتون آرزوی موفقیت دارم.

Junior Member

سلام دوستان ما تستهای مدیکال را سه روز پیش سابمیت کردیم و امروز در CIC برای ما decision made زده شده تا دیروز که من چک میکردم in process بود کسی میداند که این تغییر به معنی چیست و چه مدت طول میکشد تا پاس رکویست شویم ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)