صفحه 534 از 550 نخستنخست ... 34434484524525526527528529530531532533534535536537538539540541542543544 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,331 تا 5,340 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

دوستان کسی از طریق کارآفرینی اقدام کرده؟
    پکیج پرونده ما بعد از ارسال به سیدنی خیلی سریع فایل نامبر گرفت، مدیکال رو دادیم و لندینگ فی و سوپیشینه رو هم فرستادیم. 19 فوریه 2016 تاریخ ارسال مدیکال بوده. سوال من از دوستان اینه ممکنه کار به تمدید مدیکال بررسه آیا تمدید مدیکال سابقه داشته؟ دوستان لطفا راهنمایی کنید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mkdez نمایش پست ها
    سلام دوستان ما تستهای مدیکال را سه روز پیش سابمیت کردیم و امروز در CIC برای ما decision made زده شده تا دیروز که من چک میکردم in process بود کسی میداند که این تغییر به معنی چیست و چه مدت طول میکشد تا پاس رکویست شویم ممنون
    یعنی که برای شما تعیین تکلیف کردن ، بزودی نامه ویزا میاد براتون. تبریک فراوان.

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    اخيرا براي يكي از كاربراي سايت پاس ريكوييست اومده و ٨ ماه از مديكال طول كشيده تا بياد.الان كه من ديدم واقعا نااميد شدم كه انقدر طول كشيده بعد از مديكال
    از دوستان خواهش ميكنم اگه اطلاعاتي دارن اينجا اعلام كنن
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان ، کسی اطلاع داره که ابعاد عکسی که برای پاس رئکویست میخواهند حتما باید همان ابعادی باشد که خواسته اند ،چون من عکسی که گرفتم ابعادش فرق میکنه وتقریبا 5-6میلیمتر ( آز زیر چانه تاپیشانی بجای 31 میلیمتر 37 میلیمتره )

Junior Member

سلامkhorehعزیز ، دلیل طولانی شدن فاصله زمانی مدیکال تا پاس رئکویست شدن ما این بود که اپدیت مدارک ودرخواست مدیکال مارا بیک آدرس فرستاده بودند ولی متاسفانه درخواست اسکن پاسپورت ها رابه یک آدرس دیگر فرستاده بودند (آدرس پسرم ) وایشان هم متاسفانه ایمیل اش را چک نکرده بود که دوباره بعداز ماه نامه فرستادن وفتوکپی پاسپورت ها خواستن وحدود 4 ماه کارماعقب افتاد

Junior Member ghzlsa آواتار ها

با عرض سلام
    وکیل ما هم روی مدارک مالی خیلی تاکید کرد که جتما با توجه به اظهاراتمون در جلسه مصاحبه باشه . پاسپورت دخترم کمتر ازیک سال اعتبار داشت که در نامه ذکر شده بود تمدیدش کنیم. من اصل مدارک دانشگاهیم رو نگرفته بودم و فقط گواهی های موقت رو ترجمه کرده و ارسال کرده بودم که ترجمه اصل مدارک در خواست شده .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen453 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، کسی اطلاع داره که ابعاد عکسی که برای پاس رئکویست میخواهند حتما باید همان ابعادی باشد که خواسته اند ،چون من عکسی که گرفتم ابعادش فرق میکنه وتقریبا 5-6میلیمتر ( آز زیر چانه تاپیشانی بجای 31 میلیمتر 37 میلیمتره )
    اول تبریک میگم خدمتتون که طی این هفت سال بالاخره از این هفت خوان بسلامتی گذشتید. ابعاد عکس در ایمیل اومده و حتما مطابق اون تهیه کنید فکر کنم 5*7 باشه و برای یه تعدادی که این استاندارد را رعایت نکردن بعد از مهاجرت برای کارت pr ایراد گرفتند و در نتیجه بایستی در خود کانادا عکس مطابق استاندارد اداره مهاجرت رو تهیه کنند و صدور کارت Pr به تعویق افتاده.
    بنابراین پیشنهاد میکنم استاندارد خواسته شده را رعایت کنید تا برای Pr به مشکلی بر نخورید. اگه تهران تشریف دارید. عکاسی کاوس، توانیر، عکاسی نگاه و عکسباران قبلا این قبیل عکسا رو گرفتند.

سلام دوستان. ما تازه ميخوايم از طريق سرمايه گذاري كبك اقدام كنيم. حدودا چقدر طول ميكشه تا گرفتن ويزا؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Junior Member ghzlsa آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط daisy_zizi نمایش پست ها
    سلام دوستان. ما تازه ميخوايم از طريق سرمايه گذاري كبك اقدام كنيم. حدودا چقدر طول ميكشه تا گرفتن ويزا؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    جناب daisy_zizi اگر فروم رو مطالعه بفرمایید واقعا نمی شه زمان دقیقی رو اعلام کرد عزیزانی هستند که از سال 2009 اقدام کردند و امسال ویزا گرفتند ولی با توجه به شرایط حال حاضر این مدت انتظار کوتاه تر شده . به نظر من اگر برای مهاجرت عجله دارید راههای دیگه ای رو امتحان کنید

دوستان قدیمی و جدید سلام.
    بالاخره بعد از سالیان زیاد مدیکال ما هم اومد ولی تقریبا نوش دارو بعد مرگ سهراب .
    حالا یه سوال دارم برای من که فرزند وابسته هستم باید اپدیت هم بدهیم . چون اونطوری که بنظر میار در خواست اپدیت ندادن؟ ایا کیسی بوده که بدونه اپدیت پاس ریکوست شده باشن؟
    سرمایه گذاری کبک ,شروع پرونده: سپتامبر 2009 ,مصاحبه: نوامبر 2012 ,سی‌ اس‌ کیو: آپریل 2013 ,فدرال فایل نامبر: January 2014 ,مدیکال: Sep 2016 ,پاس ریکوست:؟ ,ویزا:؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)