صفحه 535 از 550 نخستنخست ... 35435485525526527528529530531532533534535536537538539540541542543544545 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,341 تا 5,350 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

و یک سوال دیگر در این چند وقت گذشته بین مدبکال و پاس ریکوست شدن چقدر زمان لازم بو
    سرمایه گذاری کبک ,شروع پرونده: سپتامبر 2009 ,مصاحبه: نوامبر 2012 ,سی‌ اس‌ کیو: آپریل 2013 ,فدرال فایل نامبر: January 2014 ,مدیکال: Sep 2016 ,پاس ریکوست:؟ ,ویزا:؟

سلام
    بالاخره مدیکال ما هم ۲۶ سپتامبر اومد
    سرمایه گذاری کبک ,شروع پرونده: اکتبر ۲۰۰۹ ,مصاحبه: ژانویه ۲۰۱۳ ,سی‌ اس‌ کیو: jun2013 ,فدرال فایل نامبر:feb2014 , آپدیت: ۱۲جون۲۰۱۶، سی‌ اس‌ کیو جدید:۲۱ ژولای2016 ,مدیکال:sep.26.2016 ,پاس ریکوست:nov/02/2016 ,ویزا:nov/20/2016

دوست عزیز می توانید با مراجعه به ویزانمای متقاضیان مهاجرت از طریق سرمایه گذرای از روند پرونده سایر دوستان با خبر باشید و مقایسه زمانی بین پرونده خود و سایرین داشته باشید.

در ضمن از کاربران تقاضا می شود هر گونه آپدیت پرونده خود را سعی کنید از طریق فرم ثبت اطلاعات وارد بفرمایید تا سایر دوستان هم از روند پرونده شما اطلاع پیدا کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad_Master نمایش پست ها
    و یک سوال دیگر در این چند وقت گذشته بین مدبکال و پاس ریکوست شدن چقدر زمان لازم بو

دوستان یه سوال دارم، این ویزای لندینگ ما که تا یکسال بعد مدیکال اعتبار داره حدود اواسط اردیبهشت سال دیگه اعتبارش تموم میشه، حالا اگه ما همون حدود دهم یازدهم اردیبهشت وارد کانادا بشیم مشکلی که پیش نمیاد؟ یعنی اگه اون چند روز آخر ویزا اگه وارد بشیم تاثیری تو پرونده که نداره؟ و اینکه اگه بخایم چند روز بعد ورود برگردیم ایران، اون تاریخ برگشت هم باید قبل انقضای ویزای لندینگ باشه یا مهم نیست کی باشه؟

Junior Member

سلام تبريك ميگم بهتون
    من هم فرزند وابسطه هستم تازه اپديتمون اومده و هيچ مداركي نخواستند حلا در مرحله بعدي كه مديكال باشه نميدونم بخواهند يا نه
    اما نظرم اينه كه اگر نخواستند چيزي نفرستيد

Junior Member

سلام دوستان بعد از سالها انتظار ویزای ما هم اومد به امید خبرهای خوش برای همه عزیزان

با تشکر از دوستانی که فرم ثبت اطلاعات را پر کردند و تبریک به دوستانی که به تازگی مدیکال یا ویزا دریافت کردند، نکته ای رو می خواستم یاد آوری کنم در مورد نحوه پرکردن فرم ثبت اطلاعات . دوستان برای پر کردن فرم ، به هیچ وجه لازم نیست تمامی اطلاعات پرونده خود را از ابتدا پر کنید، تنها کافیست اطلاعات جدید (یا تاریخ آپدیت جدید پروندتون) را به همراه شماره سطر یا مشخصه کاربریتان را وارد کنید.

ممنون از همکاریتون

Junior Member

سلام دوستان بعد از هشت روز از ساب میت مدیکال امروز پاس ریکوست شدیم امید که از بقیه دوستان هم خبر های خوب دریافت کنیم

Junior Member

سلام دوستان عزیز مدیکال ما هم دیروز آمد. از دوستانی که آزمایش مدیکال را انجام دادند در خواست دارم بفرمایید که معاینه فیزیکی شامل چه مواردی بود؟ آیا پزشک همه جای بدن را به دقت معاینه می کند و باید لباس ها را دربیاوریم؟ممنونم

Junior Member

دوستان سلام ،کسی هست که من رو برای ثبت نام و تکمیل فرم های مربوط کمک کنند؟من قصد دارم بدون وکیل برای مهاجرت سرمایه گذاری مانیتوبا اقدام کنم .اگر کسی از دوستان هم مایل هست با هم در ارتباط باشیم تا کارها رو مرتب پیش ببیریم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)