صفحه 537 از 550 نخستنخست ... 37437487527528529530531532533534535536537538539540541542543544545546547 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,361 تا 5,370 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

با توجه به اطلاعاتي كه من دارم پرونده هايي كه توي پاريس مصاحبه شدند معمولا ١ تا نهايتاً ٢ ماه بعد از مديكال پاس ريكوييست ميشن اما اگه مثل پرونده شما ٤ ماه ديگه بخوان طول بدن واقعا ديگه بي انصافي هست.بودند كساني كه مديكال دادند و ١٠ روز بعد پاس ريكوييست شدند.هيچ فرقي بين پرونده منو شما با كسي كه ١٠ روزه پاس ريكوييست شده نداره و واقعاً دارن بي انصافي ميكنن پول بي زبون مارو گرفتند و به ريش ما ميخندن.ديگه واقعا خسته شدم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعتی اصفهان

پرونده ما هم سرمایه گذاری کبک 180 تایی بود. البته دلیل تاخیر پاس ریکوییست برای ما احتمالا اینه که از من که فرزند وابسته هستم و دانشجو توی امریکا سو پیشینه خواستن. سو پیشینه در امریکا حدود سه ماه طول میکشه گرفتنش. ولی حدود پنج هفته قبل که فرستادم انکارا تا الان هنوز پاس ریکوییست نیومده. کلا تجدبه به من ثابت کرد سیستم مهاجرتی کانادا یه فاجعست. فوق العاده بی نظم و بدون ترتیب و هرج و مرج.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Khoreh نمایش پست ها
    با توجه به اطلاعاتي كه من دارم پرونده هايي كه توي پاريس مصاحبه شدند معمولا ١ تا نهايتاً ٢ ماه بعد از مديكال پاس ريكوييست ميشن اما اگه مثل پرونده شما ٤ ماه ديگه بخوان طول بدن واقعا ديگه بي انصافي هست.بودند كساني كه مديكال دادند و ١٠ روز بعد پاس ريكوييست شدند.هيچ فرقي بين پرونده منو شما با كسي كه ١٠ روزه پاس ريكوييست شده نداره و واقعاً دارن بي انصافي ميكنن پول بي زبون مارو گرفتند و به ريش ما ميخندن.ديگه واقعا خسته شدم

Junior Member

دوستان کلا از زمان اقدام تا لندینگ شدن از روش سرمایه گذاری در یک روال طبیعی چقدر زمان میبره.من دخترم سوم دبیرستانه ونمیخوام کارام تداخل پیدا کنه؟

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

دوست عزیز سئوال شما پاسخ روشنی نداره ، زمان رسیدگی به پروندها به نحوه و سرعت عمل استانی که تقاضای مهاجرت میدید و در نهایت به فدرال بستگی داره. با یک نظر به جدول ویزانما شاید تا حدودی پروسه این روش مهاجرت براتون مشخص بشه.

آدرس جدول در امضا من موجوده.

نقل قول نوشته اصلی توسط raminbeh نمایش پست ها
    دوستان کلا از زمان اقدام تا لندینگ شدن از روش سرمایه گذاری در یک روال طبیعی چقدر زمان میبره.من دخترم سوم دبیرستانه ونمیخوام کارام تداخل پیدا کنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعتی اصفهان

دوستان پاس ریکوییست ما هم بالاخره بعد از چند ماه آمد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyaodise نمایش پست ها
    دوستان پاس ریکوییست ما هم بالاخره بعد از چند ماه آمد.
    تبريك ميگم بهتون مبارك باشه.ايشالله كه براي همه ي دوستان و خودم به زودي مثل شما پاس ريكوييست بياد ديگه واقعا خسته شدم از بلاتكليفي و معطلي ديگه تكليفم با خودم هم مشخص نيست كه چه كار بكنم چه كار نكنم

دوستان ما هم بالاخره پاسپورت ریکوئست شدیم
    سرمایه گذاری کبک ,شروع پرونده: اکتبر ۲۰۰۹ ,مصاحبه: ژانویه ۲۰۱۳ ,سی‌ اس‌ کیو: jun2013 ,فدرال فایل نامبر:feb2014 , آپدیت: ۱۲جون۲۰۱۶، سی‌ اس‌ کیو جدید:۲۱ ژولای2016 ,مدیکال:sep.26.2016 ,پاس ریکوست:nov/02/2016 ,ویزا:nov/20/2016

Junior Member

سلام دوستان
    سوالی داشتم خواستم بدونم اگر بخوام بیزنسی راه بندازم با سرماییه 110.000$ تو کانادا میتونم یا نه و اگر بشه آیا میتونم اقامت بگیرم یانه (خرید سهام تو بورس هم اگر بشه مشکلی ندارم)
    ضمنا شرایط من
    متاهل 30 سال
    8 سال سابقه بیمه
    مدرک آیلس 6 جنرال
    لیسانس نرم افزار
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Khoreh نمایش پست ها
    سلام، تازه کجاشو دیدین؟ ما دو ماه پیش مدیکال ها مونو فرستادیم و به دستشون هم رسید و تا دیروز هی منتظر بودیم که پاس ریکوئست شیم که یهو یه ایمیل از سفارت کانادا گرفتیم که باز ازمون آپدیت خواستن
    این بار سوابق تحصیلی دو دخترم از سال ۲۰۰۵. شامل ریز نمره ها و همه ی مدارک تحصیلی که تو این مدت گرفتن. ۶۰ روز هم وقت دادن!!!! این دیگه از بی انصافی گذشته به نظر من واقعا پست فطرتند.

Junior Member

دوستان لطفا اگه کسی هست که موقع شروع پرونده فرزند بالای ۲۱ سال داشته و مدیکال هم براش اومده یه خبری از شرایط الآن پرونده ش بده. ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)