صفحه 539 از 550 نخستنخست ... 39439489529530531532533534535536537538539540541542543544545546547548549 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,381 تا 5,390 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

سلام shine94ميخواستم ببينم دراين مدت يكسال از اپديت تا مديكال ايا از پرونده شما ايرادي گرفته بودند كه مديكال رااينقدر دير دادند يا نه؟كلا طول كشيد؟چون ماهم شش ماهه اپديت داديم خبري از مديكال نيست

Junior Member

سلام
    دیگه واقعا خسته کننده شده
    این اخرین وضعیت منه کسی پیشنهادی نداره

1. We received your application for permanent residence on July 8, 2013.
    2. We started processing your application on June 20, 2014.
    3. We sent you correspondence on July 20, 2016. If you have not yet provided the information or the requested documents, please do so as soon as possible. Please wait until you receive the correspondence before sending us additional information, as the correspondence will outline all information that is required.
    4. We sent you correspondence on September 1, 2016. If you have not yet provided the information or the requested documents, please do so as soon as possible. Please wait until you receive the correspondence before sending us additional information, as the correspondence will outline all information that is required.

Junior Member

دوست عزيز سلام ايابعداز اپديت دوم از شما مدركي خواسته بودند درهمان ژولاي ٢٠١٦كه مكاتبه اول راباشما داشتند؟؟درمكاتبه دوم يعني سپتامبر چه خواسته بودند؟؟ايا نامه اي ارسال كرديد؟؟ايا درمرحله انتظار مديكال هستيد ؟چون من هم همين وضعيت رادارم با اين تفاوت كه يك بار مكاتبه بعد از اپديت مدارك دارم شما دوبار مكاتبه باهاتون داشتن!!!!

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

سلام ، آیا لندینگ فی رو پرداخت کردید؟ وکیلتون چی میگن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط srjmoh نمایش پست ها
    سلام
    دیگه واقعا خسته کننده شده
    این اخرین وضعیت منه کسی پیشنهادی نداره

1. We received your application for permanent residence on July 8, 2013.
    2. We started processing your application on June 20, 2014.
    3. We sent you correspondence on July 20, 2016. If you have not yet provided the information or the requested documents, please do so as soon as possible. Please wait until you receive the correspondence before sending us additional information, as the correspondence will outline all information that is required.
    4. We sent you correspondence on September 1, 2016. If you have not yet provided the information or the requested documents, please do so as soon as possible. Please wait until you receive the correspondence before sending us additional information, as the correspondence will outline all information that is required.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdibro نمایش پست ها
    دوست عزيز سلام ايابعداز اپديت دوم از شما مدركي خواسته بودند درهمان ژولاي ٢٠١٦كه مكاتبه اول راباشما داشتند؟؟درمكاتبه دوم يعني سپتامبر چه خواسته بودند؟؟ايا نامه اي ارسال كرديد؟؟ايا درمرحله انتظار مديكال هستيد ؟چون من هم همين وضعيت رادارم با اين تفاوت كه يك بار مكاتبه بعد از اپديت مدارك دارم شما دوبار مكاتبه باهاتون داشتن!!!!
    دوست عزیز سلام
    اولا توضیح بدم که من هم استانبول رفتم هم فرانسه برای مصاحبه
    ضمنا دو ماه پیش تقریبا فشار اواردم به وکیلم گفت درخواست اپدیت جدید میدم
    و اونها بعد از یک روز جواب میل رو دادند و درخواست مدارک کردند یعنی در اصل سه تا اپدیت تا حالا
    در مورد هر کدوم از اپدیت ها یک سری مدارک خواستند تویه اخرینش
    ترجمه رسمی شناسنامه همگی

Junior Member

سلام دوست عزیز

دوست عزیز سلام
    اولا توضیح بدم که من هم استانبول رفتم هم فرانسه برای مصاحبه
    ضمنا دو ماه پیش تقریبا فشار اواردم به وکیلم گفت درخواست اپدیت جدید میدم
    و اونها بعد از یک روز جواب میل رو دادند و درخواست مدارک کردند
    در مورد وکیلمون واقعا ازش راضی نیستیم ازش و درست و حسابی جواب نمیده

Junior Member

دوست عزيز يا مدارك تكميلي براي اپديت خواستند ووكيل نفرستاده ويا درخواست مديكال داده اند واقدام نشده بهتر وكيل جهت clarification ورفع ابهام مكاتبه كند. ضمنابعضي از وكلا بعد از گرفتن كميسيونشان كه مبلغي بالغ بر چهل هزاردلاراست علاقه به ادامه كار نداشته وفقط بايستي بهشون فشاراورده وأنهارا مديرت كرد چاره اي نيست تو اينمقطع از خداشونه كه خلع آش كنيد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahzadi نمایش پست ها
    دوست عزيز يا مدارك تكميلي براي اپديت خواستند ووكيل نفرستاده ويا درخواست مديكال داده اند واقدام نشده بهتر وكيل جهت clarification ورفع ابهام مكاتبه كند. ضمنابعضي از وكلا بعد از گرفتن كميسيونشان كه مبلغي بالغ بر چهل هزاردلاراست علاقه به ادامه كار نداشته وفقط بايستي بهشون فشاراورده وأنهارا مديرت كرد چاره اي نيست تو اينمقطع از خداشونه كه خلع آش كنيد!
    سلام
    سپاس گزارم بابت جوابتون
    این اتفاقی که میگید بعد از گرفتن کامیشن دقیقا وکیلمون giveup کرده ، من نمونه نامه هایی که برای اپدیت ها اومدرو دیدم و هر مدارکی میخواسته فرستادم برای وکیل
    فقط متوجه نشدم مدیکال اومده و ترتیب اثر داده نشده یعنی چی ؟
    دوتا سوال دیگه من به وکیلم گفتم درخواست اپدیت بده میگه میتونیم هر دوماه این درخواست رو بدیم سوال اینه که آیا این حرف درسته ؟؟؟
    سوال دیگه بهش گفتم من رو تویه cc ایمل ها بزار میگه نمیتونم از لحاظ قانونی این کارو بکنم ایا این حرف صحت دارد ؟؟؟
    جایی هست که بتونم از وکیلم شکایت بکنم ؟؟؟
    پیشاپیش از همکاریتون صمیمانه تشکر میکنم

Junior Member

همین الان تو سایت ICCRC چک کردم وکیلی که از طریقش اقدام کردم به صورت تعلیق در اومده
    باید این مهم رو وکیلم با من در میون میزاشته از لحاظ قانونی یا خیر؟؟
    از کجا میتونم بفهمم که از چه تاریخی و به چه علتی تعلیق شده اند ؟
    اگر این کارهایی که انجام دادند به کجا باید شکایت کنم ضمنن ایشون تو پرونده من کم کاری بسار زیاد داشته اند
    اسکرین شات
    http://uupload.ir/files/kpwn_photo_2...8_05-02-40.jpg

با تشکر

Junior Member

سلام یک سوال دیگه هم دارم

For instant email updates and more detailed, up-to-date case status, create an online account. Find out how.

Online acount چیه دقیقا

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)