صفحه 544 از 550 نخستنخست ... 44444494534535536537538539540541542543544545546547548549550 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,431 تا 5,440 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كب

دوست عزیز سئوالی که میفرمایید پاسخ اش در جدول ویزانما هست . پروسه مهاجرتی و مدت انتظار اکثر دوستان در آن درج شده. آدرس ویزانما در امضا من موجود میباشد. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Lilinaz1364 نمایش پست ها
    دوسناي گلم خواهش ميكنم جواب منو بدين.شما روش سرمايه گذاري كبك رو كلا پيشنهاد ميكنيد يا نه؟

Junior Member

سلام دوستان محترم ما یک خانواده ۵ نفری هستیم وبرای کیک از طریق سرمایه گذاری اقدام کرده ایم فعلا فایل ما ۷ ماه است باز شده است و وکیل ما میگوید یک ماه دیگر ممکن است طول بکشد تا برای مصاحبه دعوت شویم لطفا از دوستان محترم اگر کسی یا کسانی پیدا میشود که در رابطه با مصاحبه اطلاعات به ما بدهد تا بدانیم چه مواردی را باید مطالعه کنیم و چه نکاتی را از ما سوال می کنند وچگونه باید جواب دهیم بسیار ممنون میشویم امیدوارم تا پایان مراحل مهاجرت در فروم و خدمت دوستان باشم با تشکر فراوان از راهنماییهای شما دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed7821 نمایش پست ها
    سلام دوستان محترم ما یک خانواده ۵ نفری هستیم وبرای کیک از طریق سرمایه گذاری اقدام کرده ایم فعلا فایل ما ۷ ماه است باز شده است و وکیل ما میگوید یک ماه دیگر ممکن است طول بکشد تا برای مصاحبه دعوت شویم لطفا از دوستان محترم اگر کسی یا کسانی پیدا میشود که در رابطه با مصاحبه اطلاعات به ما بدهد تا بدانیم چه مواردی را باید مطالعه کنیم و چه نکاتی را از ما سوال می کنند وچگونه باید جواب دهیم بسیار ممنون میشویم امیدوارم تا پایان مراحل مهاجرت در فروم و خدمت دوستان باشم با تشکر فراوان از راهنماییهای شما دوستان
    مصاحبه چند مرحله داره اول در مورد خودت و خانواده میپرسن بعد از کارت و نحوه مدیریت بیزینس میپرسن مثلا میگه یک روز کاریت رو توصیف کن بعد میرن سر مسایل مادی داراییها رو بررسی میکنن که از کجا اومده و مبلغشون به حد نصاب لازم میرسه یا نه اگه گردش پول عجیبی هم تو پرینت بانک باشه میپره برای چیه ودراخر چرا کبک پیشنهاد میکنم تا میتونی اعتماد به نفس داسته باشی و از خودت تعریف کنی البته من قبل از مصاحبه با نماینده بانک اسکوشیا یک مصاحبه خیلی نزدیک داشتم که خیلی مفید بود.

ميشه خواهشا اگه گروه تلگرامي در مورد سرمايه گذاري داريد من رو هم عصو كنيد؟به كمك و مشورتتون واقعا نياز دارم.و سوال ديگه اينكه ممنون ميشم اگر وكيل يا موسسه يا مشاور مهاجرت خوب و مطمئن سراغ داريد توي خصوصي برام فاميلشونو بنويسيد؟و اگر از وكيلي هم تجربه بد داريد توي خصوصي فاميلشونو به من هم بگيد كه ما سراغشون نريم.لطف بزرگي در حقم ميكنيد.واقعا ممنون از كمك همه دوستانم

Junior Member

سلام.به تمام دوستان پيشنهاد ميكنم از اين فرصت ها براى يادگيرى زبان كوتاهى نكنن.بلاخره ويزا هم صادر ميشه.اگر زبانتون خوب باشه زودتر در كارها به نتيجه ميرسيد.اين تجربه شخصى منه

Junior Member

باسلام و عرض ادب
    و آرزوی موفقیت سریع همه اعضای محترم

از دوستانی که فایل نامبر فدرالشون توی Mar و Apr 2017 بوده، مدیکالشون اومده ؟
    از همین دوستان ، کسی هم هست که نامه پاس رکوئستش اومده باشه؟
    از دوستانی که جدیدا نامهمدیکال گرفتن، ممکنه تاریخ فایل نامبر فدرالشون رو بفرمایند.
    ممنون

سلام من می 2016 هستم و هنوز هیچ خبری از مدیکال نیست فکر میکنم هنوز فایل نامبرهای 2015 رو رسیدگی میکنن

با عرض سلام الان 8 ماهه که دو تا بچه ام به دنیا اومدن و 6 ماهه که مدارکشون و فرستادم ولی هنوز سی اس کیو نیومده و طبق معمول وکیل هم جواب درست نمیده کسی تجربه مشابه داره که بدونم تقریبا چقدر باید منتظر باشم.

Junior Member

باسلام و عرض ادب
    دوستانی که فایل نامبر فدرالشون از Mar و Apr 2017 به بعد هستش، مدیکالشون اومده ؟
    ممنون
    ویرایش توسط kaktoos4 : July 28th, 2017 در ساعت 09:23 AM دلیل: اصلاح انشا

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

با سلام خیلی وقته کسی خبر از آپدیت مدیکال یا پاس رکوئست شدن نداده کسی خبر داره که الان پرونده های مربوط به چه ماه و سالی بررسی میشن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)