صفحه 67 از 550 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677117167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

خبر جدیدی نیست. کسی مدیکالی ؛ ویزایی و ... نگرفته؟

تو قسمت های دیگه هر روز مدیکال و ویزا . اما اینجا یه ویزا گرفتن اون هم هنوز مربوط به فوریه 2010 باعث خوشحالی ما میشه .
    اما تبریک میگم و خیلی خوشحالم که بعد از یکسال خونواده رو میبینی .

نقل قول نوشته اصلی توسط sparrow2013 نمایش پست ها
    خبر جدیدی نیست. کسی مدیکالی ؛ ویزایی و ... نگرفته؟
    دوستان بیایید تا دیر نشده ما هم همزمان با سایر متقاضیان کبک که در انکارا گیر کرده اند با petition و ..... بدنبال حق خودمان و یا انتقال پرونده به افیس های دیگر باشیم . واللا همه میروند و فقط ما میمانیم و انکارا ( و البته 3000 پناهنده سوری ....)

Junior Member Abril آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zilloo نمایش پست ها
    دوستان بیایید تا دیر نشده ما هم همزمان با سایر متقاضیان کبک که در انکارا گیر کرده اند با petition و ..... بدنبال حق خودمان و یا انتقال پرونده به افیس های دیگر باشیم . واللا همه میروند و فقط ما میمانیم و انکارا ( و البته 3000 پناهنده سوری ....)
    http://www.activism.com/en_CA/petiti...n-ankara/45165
    این پتیشن برای تاخیر پرونده ها در آنکارا هست. که مربوط به ما هم میشه. خوشبختانه یا متاسفانه تعداد ما خیلی کمه اینطور که شنیدم به ۳۰۰ پرونده هم نمیرسه! و چون اکثرا وکیل داریم مثل swها انسجام نداریم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Abril نمایش پست ها
    http://www.activism.com/en_CA/petiti...n-ankara/45165
    این پتیشن برای تاخیر پرونده ها در آنکارا هست. که مربوط به ما هم میشه. خوشبختانه یا متاسفانه تعداد ما خیلی کمه اینطور که شنیدم به ۳۰۰ پرونده هم نمیرسه! و چون اکثرا وکیل داریم مثل swها انسجام نداریم.
    دوست عزیز من هم این petition را امضا کردم و در توییب و .... فغال بودم ولی برای نامه پیگیری که خواهش کردم متن نامه را کلی بنویسن که شامل ما هم بشه گفتن اینها مربوط به skw ها میشه و شما برای خودتان نامه بنویسین !!! تازه دقت کردم که توییت ها هم بنام Qsw بوده من دقت نکردم !!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط zilloo نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم این petition را امضا کردم و در توییب و .... فغال بودم ولی برای نامه پیگیری که خواهش کردم متن نامه را کلی بنویسن که شامل ما هم بشه گفتن اینها مربوط به skw ها میشه و شما برای خودتان نامه بنویسین !!! تازه دقت کردم که توییت ها هم بنام Qsw بوده من دقت نکردم !!!!
    بله ,متاسفانه در این مورد خیلی خودخواهانه و زیرکانه عمل کردند , در ظاهر اعتراض به عملکرد آنکارا بود ولی در عمل همه فعالیت هاشون متمرکز روی همون 2 ماه بود وفقط با عنوان اعتراض به عملکرد آنکارا برای خودشون امضا جمع کردند.
    به هر حال من هم با شما موافقم ,که بهتره ما هم کاری کنیم ....اما با توجه به اینکه تعدادمون کمه و ضمنا به قول دوستمون انسجام هم نداریم چه کار می شه کرد ؟

FNQ:jun2010 , Interview: May2012 , FFN: DEC 2012 , Medical:26 Nov 2015
    pass request : 29/2/2016

با سلام
    من پیشهاد می دهم که با یکی از وکلا مشورت کنیم و بعنوان یک گروه اقدام شود شاید نتیجه بخش باشد. در اینمورد 2 تا 3 نفر به نمایندگی انتخاب شوند تا پس از نوشتن نامه به امضای همه منتظرین مدیکال و یا ویزا اقدام شود. متن نامه خیلی مهم که مناسب نوشته شوند.

بلاخره من متوجه نشدم که برای آنهایی که آپدیت گرفته اند آیا مدیکال آمده و ه دفتر آنکارا ارسال شده یا نه؟
    اگر این خبر درست باشد باید تا JUL2010 منتظر Pass request باشیم

نقل قول نوشته اصلی توسط sparrow2013 نمایش پست ها
    با سلام
    من پیشهاد می دهم که با یکی از وکلا مشورت کنیم و بعنوان یک گروه اقدام شود شاید نتیجه بخش باشد. در اینمورد 2 تا 3 نفر به نمایندگی انتخاب شوند تا پس از نوشتن نامه به امضای همه منتظرین مدیکال و یا ویزا اقدام شود. متن نامه خیلی مهم که مناسب نوشته شوند.
    پیشنهاد بسیار خوبی است . petition اول متنش شامل همه ما میشد و برای پیگیری ما میتوانیم متن مربوط به خودمان (پولی که پرداختیم و طول مدت 16 ماه که تبدیل به 36 ماه شد و تبعیض بین ما و پرونده های انتقالی به پاریس .... ) را به افراد مورد نظر بفرستیم و پیگیری کنیم .اتفاقا شاید این حودخواهی انها ومستقل عمل کردن ما در نهایت به نفع مان هم باشد چون ممکن بود اصلا قضیه ما این وسط نادیده گرفته میشد . فقط باید عجله کنیم قبل ازاینکه دیر شود و باز سر مان بی کلاه بماند

Junior Member

من هم با نظر دوستان در مورد انتخاب یک وکیل مجرب و در عین حال واحد موافقم و آماده همکاری هستم.
    فایل فدرال: آگوست 2010

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)