صفحه 71 از 550 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081121171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

من درخواست ارسال نامه را برای آفای مختاری ارسال کردم وایشان در پاسخ متن زیر را ارسال کردند

"""در جریان شرایط شما هستم. در حال مذاکره با یک وکیل بسیار خوب در تورنتو هستم که یک Class Action بر علیه دولت فدرال با درخواست خسارات وارده ترتیب دهیم که با آماده شدن مقدمات اعلام خواهم کرد مشارکت شما و دوستان در این موضوع می تواند رهگشا باشد. طرح Class Action Lawsuite علیه دولت فدرال همیشه خبرساز است و می تواند فشار به دولت فدرال بیاورد""
    با این حال اعتراض را میتوان به هر روشی اعلام کرد .

نقل قول نوشته اصلی توسط sparrow2013 نمایش پست ها
    من درخواست ارسال نامه را برای آفای مختاری ارسال کردم وایشان در پاسخ متن زیر را ارسال کردند

"""در جریان شرایط شما هستم. در حال مذاکره با یک وکیل بسیار خوب در تورنتو هستم که یک Class Action بر علیه دولت فدرال با درخواست خسارات وارده ترتیب دهیم که با آماده شدن مقدمات اعلام خواهم کرد مشارکت شما و دوستان در این موضوع می تواند رهگشا باشد. طرح Class Action Lawsuite علیه دولت فدرال همیشه خبرساز است و می تواند فشار به دولت فدرال بیاورد""
    با این حال اعتراض را میتوان به هر روشی اعلام کرد .
    ممنون از زحمتی که کشیدید امیدوارم به نتیجه برسد . اگر هنوز با فرستادن نامه هم موافق هستید . من یک متنی برای نمونه حاضر کردم که دوستان میتوانند زحمت کشیده و نظر داده و اصلاحش کنند

Dear sir ,We are iranian immigration visa applicants who have applied for Quebec investors program ; we have received our csq and our federal applications have been remained in Canadian embassy in Ankara .The federal part of our process was supposed to take 16 months and we have scheduled our life , based on this information . Unfortunately with the problems issued with the war in Syria , the processing time has been changed to 39 months ; and with the huge number of Syrian refugees may even become longer.As aresult we are confronting with many problems . Most QSW files have been wisely transferred to Paris and are receiving the final decision ;the fact that our files have not been transferred and are still remaining in Ankara’s office has made us extremely concerned . We respectfully think that we deserve to be treated in the same manner ; and request that our files too , be transferred to another office so that our application process could be accelerated and approach the processing time promised .

Junior Member Abril آواتار ها

من هم در مورد پتیشن از دکتر مختاری سوال کردم و ایشون فرمودند پتیشن و طرح دعوا قبلا مطرح شده و از کانالهای دیگر در حال پیگیری پرونده های ما هستند.
    فکر کنم همین class action,منظورشون بوده !
    F/num: October 2010

Junior Member Abril آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zilloo نمایش پست ها
    Dear sir ,We are iranian immigration visa applicants who have applied for Quebec investors program ; we have received our csq and our federal applications have been remained in Canadian embassy in Ankara .The federal part of our process was supposed to take 16 months and we have scheduled our life , based on this information . Unfortunately with the problems issued with the war in Syria , the processing time has been changed to 39 months ; and with the huge number of Syrian refugees may even become longer.As aresult we are confronting with many problems . Most QSW files have been wisely transferred to Paris and are receiving the final decision ;the fact that our files have not been transferred and are still remaining in Ankara’s office has made us extremely concerned . We respectfully think that we deserve to be treated in the same manner ; and request that our files too , be transferred to another office so that our application process could be accelerated and approach the processing time promised .
    ممنون ، خیلی خوبه !‌ این رو میخواهید برای پتیشن بزارید یا اینکه ایمیل و توییت بشه؟
    F/num: October 2010

آقای رضا مدیری هم اکنون در مجلس فدرال استان انتاریو نماینده مجلس شده است کسی از شما امکان دسترسی به ایشان ندارند تا مشکل ما را ایشان مطرح کنیم.
    دوسنانی که آقای محتاری وکیل آنها است لطفا این موضوع را با ایشان مطرح کنند.

http://www.rezamoridi.onmpp.ca/mHome;
    his facebook and twitter and email are in above site

دوستان عزیز مثل اینکه واقعا آنکارا یک تکونی خورده چون در کتگوریهای دیگر خیلی خوب جدیدا داره کار می کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط yam نمایش پست ها
    دوستان عزیز مثل اینکه واقعا آنکارا یک تکونی خورده چون در کتگوریهای دیگر خیلی خوب جدیدا داره کار می کنه

بله , ولی ظاهرا" در مورد سرمایه گذارها هنوز هیچ اتفاق خاصی نیفتاده (حداقل تو این فروم نیفتاده).......دوستان می شه هر کی از وکیل خودش در مورد پرونده های سرمایه گذاری سوال کنه و اینجا اطلاع رسانی کنه , حداقل می فهمیم بعد از پایان اعتصاب برای سرمایه گذار ها هم آنکارا کاری کرده یا نه ....آپدیتی ,مدیکالی , چیزی .....حتی اگر یه وکیل هم یکی از پرونده های سرمایه گذاریش به جریان افتاده باشه بازم جای خوشحالیه

البته این فقط یه پیشنهاده

FNQ:jun2010 , Interview: May2012 , FFN: DEC 2012 , Medical:26 Nov 2015
    pass request : 29/2/2016

نقل قول نوشته اصلی توسط ELSAFA نمایش پست ها
    بله , ولی ظاهرا" در مورد سرمایه گذارها هنوز هیچ اتفاق خاصی نیفتاده (حداقل تو این فروم نیفتاده).......دوستان می شه هر کی از وکیل خودش در مورد پرونده های سرمایه گذاری سوال کنه و اینجا اطلاع رسانی کنه , حداقل می فهمیم بعد از پایان اعتصاب برای سرمایه گذار ها هم آنکارا کاری کرده یا نه ....آپدیتی ,مدیکالی , چیزی .....حتی اگر یه وکیل هم یکی از پرونده های سرمایه گذاریش به جریان افتاده باشه بازم جای خوشحالیه

البته این فقط یه پیشنهاده
    من امروز با وکیلم گفتگو داشتم و در مورد پی گیری های لازم برای گروه سرمایه گذار پرس جو شدم و اعلام کردم به نمایندگی از این گروه آماده مذاکره با ایشان به همراه 2 نفر دیگر لز متقاضیان سرمایه گذاری هستم و ایشان استقبال کرد و قرارشد هفته آینده در یک جلسه مطالبات این گروه نررسی شوند .
    حال چنانچه کسی از شما آماده است لطفا اعلام آمادگی کند تا در این جلسه با هم شرکت کنیم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)