صفحه 9 از 550 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109509 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 5499

موضوع: مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

چرا اینقدر روایت ها در مورد زمان مهاجرت سرمایه گذاری کبک متفاوته؟ یه نفر که به مدیکال رسیده میشه تاریخ های درست رو بزاره؟ من و همسرم تقریبا 6 ماهه که فایل نامبر اول رو گرفتیم و منتظر اعلام زمان مصاحبه هستیم ولی هیچ ذهنیتی از بقه زمان نداریم اگه کسی اطلاعات بهتری داره کمک کنه
    سلام دوست عزیز.تا توجه به سقوط دولت کانادا و تغییر مرتب قوانین به هیچ عنوان نمی توان زمان دقیقی اعلام کرد.شما از شهریور ماه تا اسفند ماه منتظر مصاحبه ی اصلی باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication Engineering with focus on Mobile Systems Including GSM-GPRS-EDGE-3G-4G-WIMAX-LTE

با سلام
    در مورد زمان پروسه کار مهاجرت از طریق سرمایه گذاری من هم همراه خانواده اقدام کردیم و با دژاردین به عنوان سابسیدری عمل می کنیم که فایننس توسط اونها انجام بشه البته پرونده ما برای مدل قدیمی 120 هزار دلاری هست و جولای 2010 فایل نامبر اول را گرفتیم و با توجه به ارتباطاتی که داشتم متوجه شدم که به طور معمول بین 8 ماه تا 12 ماه طول میکشه که اعلام مصاحبه ارسال شود که معمولا 45 روز تا دو ماه پیش از مصاحبه هست و با چند وکیل که حرف زدم و ارتباط که داشتم اعلام کردند مصاحبه در مانترال انجام می شه ولی یکی از آشنایان که سال 2009 اقدام کرده بود مصاحبه اش در دمشق انجام گرفته بود.البته شرابط کنونی دمشق هم که دوستان مطلع هستند که حتی مصاحبه های جون و جولای را برای اسکیلد ورکرزها کنسل کردند و آفیس برای مصاحبه در کل معلوم نیست که کجا هست!!!!! در مجموع پس از دریافت فایل نامبر اول که شامل دوسیه نامبر ورفرنس هست زمانی برابر با 10 تا 14 ماه طول میکشه که اینتروییو انجام بشه( در شرایط ایده آل و با توجه به آپدیت های انجام شده در طی این زمان)

اگر از دوستان کسی هم دارای اطلاعاتی هست لطفا share کنه با دیگران تا شرایط و زمان بندی ها را در مجموع بشه سنجید

با سپاس از همه

کامران

Junior Member

سلام
    اگر برای مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری كبک یا فدرال اقدام کنیم و بعد از مصاحبه و واریز پول سرمایه گذاری و قبل از صدور ویزا , بخواهیم انصراف بدیم , چقدر از پول سرمایه گذاری شده رو پس می دن؟
    با تشکر

Junior Member

فکر کنم 75 درصد رو بر میگردونن

Question پاسخ : مهاجرت به كانادا از طریق سرمایه گذاری (فدرال و كبك)

با سلام
    من میخواستم بدونم که این تبلیغی که میکنن که با 180 هزار دلار کانادا اقامت بگیرین، که برای کبک هست، کجای سایت اصلی کبک اومده؟
    من هرچی سایتش رو گشتم فقط این لینک رو دیدم که زده 800 هزار دلار باید داشته باشی
    این لینک
    تبلیغاتشون الکیه؟ من توی سایت های خارجی هم دیدم اینو
    و اینکه میگه خودتون و تمام اعضای خانواده، بچه ها از چند سال به بالا جزو اعضای خانواده حساب نمیشن؟
    (البته توی ایران تا 150 سالگی همه بچه خانواده هستیم، از لحاظ اون آدم بدای کانادایی میگم )
    ویرایش توسط saman_shahin : May 24th, 2011 در ساعت 04:55 PM دلیل: معرفی یه سایت

Junior Member

با سلام
    لطفا در خصوص مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در ایالت نیوبرانزویک که فکر میکنم چیزی حدود 120000 دلار هزینه داره و 300000 دلار هم باید دارای ارائه شود توضیح دهید و اینکه چه مدت طول میکشد و از همه مهمتر چقدر از مبلغ 120 هزاردلار پس از اقامت یا سرمایه گذاری بازگشت داده میشود . ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD,Architecture, Construction Management

سلام،
    کسی از دوستان اطلاع داره که اگر شخصی از طریق سرمایه گذاری استان کبک اقدام کرده باشد،مطابق قوانین نیروی ماهر باید پس از ورود به کبک تا زمان ثبت شهروندی که حدود ۳ سال هست در کبک بمونه یا اینکه نه, میتونه بعد از دریافت کارت پی ار (2 ماه) به هر استانی که خواست نقل مکان کنه؟ آیا بعد از ۳ سال و زمان دریافت حق شهروندی ، باز خواست نمیکنن که شما به عنوان مهاجر به کبک حق نداشتید جای دیگری اقامت داشته بشید؟
    ممنون.

سلام دوستان
    اگر شخصی در پرونده سرمایه گذاری خانواده به عنوان فرزند حضور داشته باشه ، می تونه به صورت موازی خودش برای مهاجرت کار حرفه ای (اسکیل وورکر) اقدام بکنه،
    اگر امکانش نیست ایا بعد از معلوم شدن ، وضعیت پرونده در صورت منفی بودن می شود به صورت مستقل اقدام کرد.

Junior Member

خرید فرانشیز اینا مثلا تیم هورتون یا مشابهش نمیتونه به تنهایی حکم سرمایه گذاری داشته باشه و باهاش مهاجرت گرفت ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط v_civil نمایش پست ها
    خرید فرانشیز اینا مثلا تیم هورتون یا مشابهش نمیتونه به تنهایی حکم سرمایه گذاری داشته باشه و باهاش مهاجرت گرفت ؟
    تا اونجا که من میدونم تیم هورتون فرانچیزشو به افراد غیر مقیم برای سرمایه گذاری نمیده. شرطشون اینه که باید نشون بدین که مغازه رو خودتون شخصا میچرخونید. فرانچیزهای دیگه رو نمیدونم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)