صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 29

موضوع: Marquette University

Banned

پیش فرض Marquette University

کسایی که در حال حاضر در این دانشگاه تحصیل می کنند و یا قصد دارند برای این دانشگاه اپلای کنند لطفا تجربیاتشون در مورد دانشگاه، شهر، پذیرش و ... در اختیار کاربران قرار دهند.

پیش فرض پاسخ : Marquette University

من برای فال 2014 برای این دانشگاه اپلای کردم پذیرشم اومده منتظر جواب فاندم هستم. مقطع دکتری رشته برق. جواب پذیرشم با ارسال ایمیل واسم اومد تحت یک نامه 4 صفحه ای
    ویرایش توسط kave0051 : April 4th, 2014 در ساعت 11:19 AM

Banned

کسی واسه دانشکده مکانیک این دانشگاه اپلای کرده؟ نتیجش کی میاد؟

با سلام

برای گرفتن فاند باید چیکار کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marziyeh84 نمایش پست ها
    با سلام

برای گرفتن فاند باید چیکار کرد؟
    سلام دوست عزیز
    فاندو معمولا استادی میده که تو رو ادمیت کرده
    در صورتی که پروژه صنعتی داشته باشه و از صنعت بودجه گرفته باشه معمولا به دانشجوش RA میده یعنی فاند بخاطر تحقیق روی اون پروژه
    در غیر اینصورت اگه شرایط و نمرات زبان و GRE به تأیید دانشگاه برسه و موقعیت واسه حل تمرین تو دانشگاه موجود باشه به شما TA میده یعنی فاند برای حل تمرین
    کلا فاندو معمولا باید با استاد اوکی کنی حتما چون کسی که میتونه برات کاری کنه اونه
    پس استاد پیدا کن و با اون مشورت کن
    امیدوارم بتونی فاند بگیری

نقل قول نوشته اصلی توسط mighmo نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    فاندو معمولا استادی میده که تو رو ادمیت کرده
    در صورتی که پروژه صنعتی داشته باشه و از صنعت بودجه گرفته باشه معمولا به دانشجوش RA میده یعنی فاند بخاطر تحقیق روی اون پروژه
    در غیر اینصورت اگه شرایط و نمرات زبان و GRE به تأیید دانشگاه برسه و موقعیت واسه حل تمرین تو دانشگاه موجود باشه به شما TA میده یعنی فاند برای حل تمرین
    کلا فاندو معمولا باید با استاد اوکی کنی حتما چون کسی که میتونه برات کاری کنه اونه
    پس استاد پیدا کن و با اون مشورت کن
    امیدوارم بتونی فاند بگیری
    با سلام و تشکر از جواب شما
    آیا برای رشته مستر هم میدهند؟ شما دکترا هستید یا مستر؟
    من برای مستر computer science میخوام اقدام کنم. چطور باید استاد مرتبط را پیدا کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marziyeh84 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از جواب شما
    آیا برای رشته مستر هم میدهند؟ شما دکترا هستید یا مستر؟
    من برای مستر computer science میخوام اقدام کنم. چطور باید استاد مرتبط را پیدا کنم؟
    سلام
    من برای PHD اقدام کردم
    اینو بهت بگم که احتمال گرفتن فاند برای دانشجوی دکتری خیلی بیشتر از دانشجوی مستر هست
    اما این به معنی ناامیدی نیست و باید شانستو امتحان کنی
    تو قبل از هر اقدامی باید مدرک زبان داشته باشی
    باید امتحان های تافل(یا یعضی جاها آیلتس) و GRE رو داده باشی و نمراتش باید معمولا حداقل نمرات دانشگاه (که میتونی با جستجو در معمولا admission requirement های سایت هر دانشگاه) رو داشته باشه
    خب حالا این به کنار
    تو چون بنظر تازه میخوای شروع کنی بد نیست تو این سایت تو قسمت های دیگه هم سری بزنی و اطلاعات بگیری
    اما واسه شروع چون تو بخاطر داییت که میلواکی هست دوسداری تو این شهر باشی اول از همه دانشگاه های میلواکی رو بررسی کن و reguirement ها رو پیداکن. بعد برو تو سایت دپارتمان مربوطه ( که واسه تو computer science یا computer engineering هست) و برو تو قسمت هیأت علمی گروه (faculty) جایی که لیست و اسامی دانشگاه ها به همراه توضیحاتی از زمینه های کاریشون و ... هست. اونجا بر اساس اینکه فک میکنی با توجه به تخصصت با کی میتونی کار کنی برای استاد مربوط یه ایمیل بزن و خودتو معرفی کن و بگو تو چه زمینه ای کار کردی و بعد یه رزومه ای از خودتو براشون بفرست و بگو میخوای بدونی تو مقطع مستر آیا قصد گرفتن دانشجو داره یا نه (البته تمام این ایمیل ها و رزومه ها یه سری اصول و قواعدی داره و باید حرفه ای نوشته بشه تا استاد بی توجه نباشه نسبت بهش. میتونی تو همین سایت اطلاعاتی در مورد نوشتن ایمیل و رزومه پیدا کنی) بعد که ایمیل و فرستادی باید ببینی استادا چی جوابتو می دن و بعد هم میتونی اگه جواب امیدوارکننده داده بودن احتمال پذیرش با فاندو ازشون بپرسی و اگه امیدی بود براشون اپلای کنی
    به امید موفقیتت

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexanderEE نمایش پست ها
    کسی واسه دانشکده مکانیک این دانشگاه اپلای کرده؟ نتیجش کی میاد؟
    چند روز پیش ایمیل زدم پس کی جواب ها رو می دید میگه ما راند اول پذیرش اواخر فوریه فرستادیم. وقتی ددلاین واسه گرفتن فاند 15 فوریه بوده نمی دونم اینها چطوری پذیرش ها رو اعلام کردن یعنی حدود 10 روز پس از ددلاین. خیلی حس بدی به آدم دست می ده وقتی از دانشگاهی با رنک 132 آمریکا با این رزومه ریجکت می شه

چند روز پیش ایمیل زدم پس کی جواب ها رو می دید میگه ما راند اول پذیرش اواخر فوریه فرستادیم. وقتی ددلاین واسه گرفتن فاند 15 فوریه بوده نمی دونم اینها چطوری پذیرش ها رو اعلام کردن یعنی حدود 10 روز پس از ددلاین. خیلی حس بدی به آدم دست می ده وقتی از دانشگاهی با رنک 132 آمریکا با این رزومه ریجکت می شه
    دوست عزیز گرفتن پذیرش بدون فاند با ریجکت فرقی نداره پس ناراحت نباش من پذیرشمو دکلاین کردم چون بورس ندادن

Junior Member

الکساندر جان حالا تو سر دانشگاه نزن
    بذا کسایی که ازونجا با فاند پذیرش گرفتن دلشون گرم باشه
    پس هیچگس امسال جز من راهیه این دانشگاه نشد؟ حیف........ پس من تو این دانشگاه غریب می مونم

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)