صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 48 , از مجموع 48

موضوع: University of Wisconsin, Madison

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

پیش فرض پاسخ : University of Wisconsin, Madison

چندی پیش رنکینگ رشته های مهندسی و بیزنس برای تک تک دانشگاه های امریکا رو از اکانت پریمیوم USNEWS در آوردم و یکی یکی در تاپیک مربوط به اون دانشگاه قرار دادم برای مثال اینجا (برای هر دانشگاهی کافیه صفحات اون دانشگاه رو بالا پایین کنید تا پیداش کنید)
    بعدش رفتم سراغ تک تک رشته های مهندسی و بیزنس و همه فایل هاشون رو که حاوی اطلاعات زیر بود در آوردم:
    برای مهندسی این اطلاعات (برای مثال اینجا):
    Program Rank (رنک کلی در مهندسی)
    Specialty Rank (رنک در این رشته/گرایش)
    Full-Time Enrollment (تعداد دانشجویان فول تایم مهندسی)
    Tuition (شهریه دانشگاه)
    Average Undergrad GPA (میانگین معدل کارشناسی)
    Average GRE Quantitative (میانگین GRE کوانت)

و برای بیزنس این اطلاعات (برای مثال اینجا):
    Program Rank (رنک کلی در بیزنس)
    Specialty Rank (رنک در این رشته/گرایش)
    Full-Time Enrollment (تعداد دانشجویان فول تایم بیزنس)
    Tuition (شهریه دانشگاه)
    Average Undergrad GPA (میانگین معدل کارشناسی)
    Average GRE Quantitative (میانگین GMAT)

و بعدش دوباره رفتم سراغ رشته های مهندسی و برای تک تک شون اطلاعات زیر رو در آوردم (برای مثال اینجا):
    Score
    Tuition
    Total graduate engineering enrollment
    Average GRE quantitative score (master's and Ph.D. students) (new test)
    Engineering school research expenditures (2013-2014 fiscal year)

و حالا یه سورپرایز! اطلاعات جامعی درباره رشته های مهندسی این دانشگاه (دانشگاه مورد بحث در این تاپیک) در پنج صفحه PDF پیوست کردم.
    صفحه اول: Admissions
    صفحه دوم: Engineering School Academics
    صفحه سوم: Engineering School Ranking
    صفحه چهارم: Engineering School Student Body
    صفحه پنجم: Engineering School Cost
    اطلاعات بسیار بسیار بسیار مفیدی در این پنج صفحه هست که واقعا در تصمیم گیری شما در هنگام اپلای کردن و حتی بعد از پذیرش از اون دانشگاه مفید خواهد بود.

توضیح 1: بدون داشتن اکانت پریمیوم قادر به دیدن این اطلاعات نخواهید بود.
    توضیح 2: برای تهیه این فایل زمان و انرژی زیادی صرف شده است امیدوارم که به تصمیم گیری شما در آینده تان کمکی کرده باشم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member

من چند جا خوندم که گویا دولت ایالتی ۲۵۰ میلیون دلار از بودجه دانشگاه کم کرده و قصد داره قراردادهای دائم اساتید (تنیور) رو کلا لغو کنه با این استدلال که چون قرارداد دائم امنیت شغلی ایجاد می‌کنه باعث کم‌کاری اساتید میشه و در نتیجه درآمد دانشگاه کم ، خیلی از اساتید هم گفتن در صورت اجرا شدن همچین طرحی نه تنها دیگه نمیشه استاد با استعداد استخدام کرد که حتی دانشگاه رو ترک هم می‌کنن. کسی اطلاع داره قضیه چقدر جدیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر

نقل قول نوشته اصلی توسط danialsolimany نمایش پست ها
    من چند جا خوندم که گویا دولت ایالتی ۲۵۰ میلیون دلار از بودجه دانشگاه کم کرده و قصد داره قراردادهای دائم اساتید (تنیور) رو کلا لغو کنه با این استدلال که چون قرارداد دائم امنیت شغلی ایجاد می‌کنه باعث کم‌کاری اساتید میشه و در نتیجه درآمد دانشگاه کم ، خیلی از اساتید هم گفتن در صورت اجرا شدن همچین طرحی نه تنها دیگه نمیشه استاد با استعداد استخدام کرد که حتی دانشگاه رو ترک هم می‌کنن. کسی اطلاع داره قضیه چقدر جدیه؟
    بیش از 250 میلیون دلار... تا جاییکه من میدونم 300 میلیون دلار امسال بودجه کم شده ولی بعید میدونم اون بحث در مورد اساتید تنیور درست باشه. ولی آثارش کاملن الآن در جنبه های مختلف دانشگاه مشخصه و همه در موردش صحبت میکنند. اولین اتفاقی که افتاد اینکه دانشکده ریاضی دیگه حل تمرین به بیرون از خودش نمیده که یعنی حداقل سی تا فرصت حل تمرین بچه های عمومن فنی از بین رفته (اینها شنیده هاست برای ترم بعد و هنوز یک ماه مونده تا کاملن معلوم بشه)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شیراز

با سلام به دوستان عزیز
    ضمن تبریک و خیر مقدم به دانشجویان جدیدالورود دانشگاه ویسکانسین-مدیسون، لطفا به صفحهF * B انجمن دانشجویان ایرانی دانشگاه بپیوندید:
    ویرایش توسط Olympia : August 16th, 2015 در ساعت 09:40 PM دلیل: آدرس هایپرلینک شد

Junior Member

سلام دوستان کسی هست اینجا درس بخونه؟ وضعیت پذیرش گرفتن دانشجوهای ایرانی چطوریه؟ من با یه استادی ارتباط برقرار کردم از طریق ایمیل، پروژه هام رو نگاه کرد منم چند تا عکس از پروژه هایی که ساخت انجام دادم رو براش فرستادم اینو جواب داد بهم:

Hi Ramin,

Thank you for sharing the additional information about your project. I encourage you to apply here.

I am checking on some things on our end and may get back to you with questions.

چی میگه اصلا؟ شانسی دارم؟ اصلا کسی پذیرش گرفته تو این چند سال. من فوق رو از دانشگاه صنعتی اصفهان گرفتم در رشته برق با معدل 18.04 رزومم بد نیست ولی اصلا حس خوبی ندارم فکر میکنم سر کارم گذاشته.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : University of Wisconsin Madison

سلام دوستان کسی امسال این دانشگاه اپلای کرده؟ نتایجش رو میدونید کی قرار هست بیاد؟ خبری ندارید از وضعیت؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : University of Wisconsin Madison

سلام دوستان نتیجه ی بنده اومده .برای Electrical engineering مقطع PhD فعلا آن آفیشیال اکسپت کردن فاند هم میگن تا دو هفته دیگه خبرشو خود دپارتمان میده. کسی از دوستان هست که اینجا درس بخونه یا نتیجش اومده باشه؟ الان graduate office ایمیل داده میگه که transcripts رو باید پست کنیم. میخوام بدونم که این دانشگاه مدارک موقت رو قبول میکنه؟ من فقط مدارک موقتم رو دارم. تو رو خدا اگه کسی اطلاعاتی داره نظرشو بگه. ممنون میشم

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

دوستان رفقا من اینجا برای فال 2020 پذیرش دارم فول فاند برای دکترای ادبیات فرانسه :-)
    سوالی چیزی داشتید در خدمتم !
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345