نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

0 0%
صفحه 622 از 625 نخستنخست ... 122522572612613614615616617618619620621622623624625 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,211 تا 6,220 , از مجموع 6244

موضوع: مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر (کبک)

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    درود
    جواب سوال شما درست توی چند تا پیام قبل صحبت شده
    چجوری پیدا نکردید ؟
    مدارک در ابتدای ایجاد پروفایل فقط ابرازی هستند
    ارائه مدارک بعد از دریافت پذیرش از کبک خواهد بود که ۶۰ روز فرصت دارید مدارک رو ارسال نمایید
    ممنونم از پاسختون اما در مورد WES الان داشتم توی سایت خودش مطالعه میکردم ، نوشته بود به مدرک دیپلم یا دبیرستان نیاز نیست اما خود سایت اداره مهاجرت کبک نوشته به مدارک دیپلم و دبیرستان هم نیاز هست و باید ارسال بشه ، از لحاظ اعتبار مدرک معادل ، WES با اداره مهاجرت کبک فرقی نداره؟

در واقع سوال رو اینجوری مطرح کنم ، چون امتیاز مدرک دریافتی از کبک از امتیاز مدارک دریافتی از خارج از کبک بیشتره، بایستی قبل از ثبت در Arrima مدارک معادلو داشته باشیم تا امتیاز بیشتری بگیریم ، یه بار باید الان مدارکو ارسال کنیم تا مدرک معادلو بگیریم ،، بعد اگر پذیرفته شدیم دوباره باید همین مدرک معادل شده رو دوباره ارسال کنیم؟

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshadned نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون اما در مورد WES الان داشتم توی سایت خودش مطالعه میکردم ، نوشته بود به مدرک دیپلم یا دبیرستان نیاز نیست اما خود سایت اداره مهاجرت کبک نوشته به مدارک دیپلم و دبیرستان هم نیاز هست و باید ارسال بشه ، از لحاظ اعتبار مدرک معادل ، WES با اداره مهاجرت کبک فرقی نداره؟
    بله wes فرق داره
    در کبک از ابتدایی باید ارسال کنید برای ارزیابی

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

در واقع سوال رو اینجوری مطرح کنم ، چون امتیاز مدرک دریافتی از کبک از امتیاز مدارک دریافتی از خارج از کبک بیشتره، بایستی قبل از ثبت در Arrima مدارک معادلو داشته باشیم تا امتیاز بیشتری بگیریم ، یه بار باید الان مدارکو ارسال کنیم تا مدرک معادلو بگیریم ،، بعد اگر پذیرفته شدیم دوباره باید همین مدرک معادل شده رو دوباره ارسال کنیم؟
    ببینید شما با ارزیابی کردن مدارکتون هیچ تاییدیه ای دریافت نمیکنید
    صرفا مدرک تحصیلیتون رو معادل سازی کردید
    بله بعد از تهیه پروفایل و اینکه دولت کبک برای شما ایمیل پذیرش رو فرستاد اون زمان مدارکتون رو ارسال میفرمایید از جمله مدرک تحصیلی ارزیابی شده

نقل قول نوشته اصلی توسط benyalda نمایش پست ها
    بله wes فرق داره
    در کبک از ابتدایی باید ارسال کنید برای ارزیابی
    بسیار هم عالی ممنونم ، شایدم من اشتباه میکنم یا بد توی فرم متوجه شدم اما بر اساس این لینک :
    https://www.immigration-quebec.gouv....ion-en-dyn.pdf
    صفحه 2 ، گفته نمیخواد مدرک ابتدایی (Primary School) رو بفرستید و خود دیپلم و بقیه مدارک دانشگاهی لازمه (البته جسارت نکرده نباشم شاید من دارم اشتباه میکنم چون به هر حال تجربه شما خیلی خیلی بیشتر از منه ، من در واقع تازه دارم پروسه رو شروع میکنم ، اگر مطالعه کردید فایل رو ممنون میشم من رو هم در جریان بگذارید)
    یک دنیا ممنون

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

بسیار هم عالی ممنونم ، شایدم من اشتباه میکنم یا بد توی فرم متوجه شدم اما بر اساس این لینک :
    https://www.immigration-quebec.gouv....ion-en-dyn.pdf
    صفحه 2 ، گفته نمیخواد مدرک ابتدایی (Primary School) رو بفرستید و خود دیپلم و بقیه مدارک دانشگاهی لازمه (البته جسارت نکرده نباشم شاید من دارم اشتباه میکنم چون به هر حال تجربه شما خیلی خیلی بیشتر از منه ، من در واقع تازه دارم پروسه رو شروع میکنم ، اگر مطالعه کردید فایل رو ممنون میشم من رو هم در جریان بگذارید)
    یک دنیا ممنون
    من تو سایتشون این رو خوندم
    Declare all your educational trainings since elementary (primary) school, even if some of it is not required for the evaluation.

http://www.immigration-quebec.gouv.q...est/index.html

گزینه شماره ۱
    البته چتد تا سایت هم خوندم همینرو گفته بودند

Junior Member

سلام
    روز بخير
    دوستان در خصوص نمرات آزمون ت س اف براي آريما سوال داشتم. من آزمون دادم و يك اسكيل رو ب2 و اسكيل ديگر رو ب1 گرفتم. آيا مي تونم فقط همون اسكيل رو دوباره امتحان بدم و نتايج هر دو تست رو آپلود كنم يا بايد هر دو رو مجددا امتحان بدم؟ اگر منبع خبري معتبري در اين زمينه براي معرفي داريد ممنون ميشم اعلام كنيد

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط shv58 نمایش پست ها
    سلام
    روز بخير
    دوستان در خصوص نمرات آزمون ت س اف براي آريما سوال داشتم. من آزمون دادم و يك اسكيل رو ب2 و اسكيل ديگر رو ب1 گرفتم. آيا مي تونم فقط همون اسكيل رو دوباره امتحان بدم و نتايج هر دو تست رو آپلود كنم يا بايد هر دو رو مجددا امتحان بدم؟ اگر منبع خبري معتبري در اين زمينه براي معرفي داريد ممنون ميشم اعلام كنيد
    درود
    داخل سامانه آریما امکان ثبت چند نتیجه آزمون فرانسه وجود دارد
    اگر TCF CANADA امتحان دادید که میبایست هر 4 تا اسکیل رو حتما امتحان مجدد بدید
    ولی اگر آزمون TCFQ رو دادید که در هر آزمون میتونید هر اسکیل رو بصورت جداگونه امتحان بدید
    داخل آریما اون اسکیل هایی که امتحان دادید نتیجه اش رو وارد میکنید
    و اون اسکیل هایی که امتحان ندادید رو تیک میزنید که این آزمون برای مثلا رایتینگ دارای نتیجه نیست

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

سلام دوستان عزیز من میخام ثبت نام کنم داخل سایت اریما گیج شدم لطفا کمکم کنید
    مدرک زبان (فرانسه و انگلیس) ندارم دارم میخونمم
    32 سال -مهندسی فناوری مکانیک گرایش تاسیسات از علمی کاربردی-4سال ونیم کار مرتبط با بیمه-طراح - مدیر کنترل کیفیت و نقشه کش-متاهل-تمکن مال دارم-بدون فرزند-خانمم فارغ تحصیل شیمی محض از دانشگاه دولتی 4 سال سابقه کار در دارو سازی -
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

Moderator

رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl.paniz نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من میخام ثبت نام کنم داخل سایت اریما گیج شدم لطفا کمکم کنید
    مدرک زبان (فرانسه و انگلیس) ندارم دارم میخونمم
    32 سال -مهندسی فناوری مکانیک گرایش تاسیسات از علمی کاربردی-4سال ونیم کار مرتبط با بیمه-طراح - مدیر کنترل کیفیت و نقشه کش-متاهل-تمکن مال دارم-بدون فرزند-خانمم فارغ تحصیل شیمی محض از دانشگاه دولتی 4 سال سابقه کار در دارو سازی -
    درصورتی که حداقل امتیاز لازم رو دارید پروفایل بسازید
    به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)