نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • دوستان عزیز که تازه به جمع ما پیوستن توجه داشته باشند قبل از هر سوالی به ویکی مراجعه فرمایید در صورت حل نشدن مشکل اقدام به سوال کردن در این تاپیک بفرمایید

0 0%
صفحه 6 از 625 نخستنخست 1234567891011121314151656106506 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 6244

موضوع: مشاوره در زمینه تشکیل پرونده های مهاجرت کارکنان ماهر (کبک)

Senior Member Afshin.o آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Knt. University

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به Québec

اولا فكر كنم مديران تصميم گرفتن اين موارد توي تاپيك كشاوره مطرح بشه.

شما آيلتستو ارائه نكن و انگليسيتو 9 بزن. قطعا 6 رو ميگيري.
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedoo نمایش پست ها
    سلام
    امتیاز های من بصورت زیر هست
    1-سن (16 امتیاز)
    2-تحصیلات 16
    3-تجربه کاری (8 امتیاز)
    4-تمکن مالی (1 امتیاز)
    5-سازگاری (3-4 امتیاز)
    -------------------------
    مجموع 45-44
    پس باید از زبان حداقل 10 امتیاز بیارم ، لازمه که توضیح بدم من مدرک آیلس (s:6, l:5.5 ,w:5 ,r:5 ) . هم دارم که این نمره رو بدون آمادگی گرفتم و فک کنم سطحم یه کم بالاتر از این نمره باشه، با این مدرک امتیاز من از انگلیسی 4 می شه ، پس باید به دنبال 6 امتیاز فرانسه برم که تو اون تعطیل تعطیلم، به نظر شما بهتره که من مدرکم را ارائه بدم و 4 امتیازو بگیرم ، یا اینکه ادعای بیشتری از زبان انگلیسی بکنم و مدرکی ارائه ندم، تا توی فرانسه با مشکل روبرو نشم
    درضمن من هنوز اقدام نکردم و تا یک ماه دیگه می خوام اقدام کنم

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : زمان مصاحبه برای رشته های دیمند

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepehr1208 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از دوستان بابت پاسخ به سوالات
    من دارای لیسانس مکانیک بهمراه همسرم فوق شیمی تجزیه در حال آماده کردن مدارک برای ارسال به دمشق هستیم اخیرا چند نفر که مین اپلیکنت شیمی بوده در فروم کبک ذکر کرده اند که در فاصله 45 روز تا 2 ماه پس از ارسال مدارک ، برای مصاحبه رفته اند( آخرین آن کاربری بنام آرتمیس چند روز پیش)

با توجه به اینکه همه مدارک ما مثل دانشنامه ها، گواهی سابقه کار و حتی مانی اوردر حاضره و فقط پر کردن فرمها تموم نشده دچار تردید شدیم که اگه تاریخ مصاحبه اینقدر سریع باشه با توجه به دیر شروع کردن فرانسه و وقتی که برای فرانسه میگذاریم ، نتونیم به امتیاز 5 برای همسرم که شیمی هست و 4 برای من که نفر دوم ام برسیم.( در ظرف 45 روز تا 2 ماه )
    از دوستان قدیمی بویژه اونایی که رشتشون دیمند بوده خواهش میکنم نظرشون رو بگویند. ضمنا من ویکی رو هم خوندم اما اونجا همه براوردهای زمانی برای غیر دیمنده!!!
    چقدر خونديد تا حالا؟ اوضاع وقتيتون چطوره؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص تشکیل پرونده های مهاجرت نیروهای ماهر استان کبک

لطفا مدیران سوالات را به طور کامل پاسخ بدهند. مرسی.

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط jullien نمایش پست ها
    لطفا مدیران سوالات را به طور کامل پاسخ بدهند. مرسی.
    jullien عزیز،

مدیران الزاما وظیفه ای در خصوص پاسخگویی به سوالات و مشکلات کاربران ندارند... مدیران بیشتر وظایف نظارتی و کنترل ترافیک رو بر عهده دارند...
    اگر چه مدیران ما در خصوص مواردی که اطلاعات دارند حتما کاربران را در حد توان راهنمایی می کنند...

ممنونم

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Junior Member

سلام می خواستم لطف کنید درستی امتیاز منو چک کنیدواینکه چه زمانی رو برا اقدام کردن پیشنهاد می کنید :
    1-سن 29 سال(16 امتیاز)
    2-تحصیلات لیسانس کامپیوتر نرم افزار (16 امتیاز)
    3-تجربه کاری 6 سال(8 امتیاز)
    4-تمکن مالی (1 امتیاز)
    5-سازگاری (3-4 امتیاز)
    6-انگلیسی4 (ielts :s6 ,L:5,5)+فرانسه6(هماکنون صفرم)( 10 امتیاز)
    ------------------------
    مجموع55

ApplyAbroad Editor

سلام می خواستم لطف کنید درستی امتیاز منو چک کنیدواینکه چه زمانی رو برا اقدام کردن پیشنهاد می کنید :
    1-سن 29 سال(16 امتیاز)
    4-تمکن مالی (1 امتیاز)
    5-سازگاری (3-4 امتیاز)
    ------------------------
    مجموع55
    آقا درسته و وضعیتت خوبه. زمانش به خودت بستگی داره که چقدر میخوای برای فرانسه وقت بزاری. به تاپیک فرانسه مراجعه کن.

1-سن 29 سال(16 امتیاز)
    4-تمکن مالی (1 امتیاز)
    5-سازگاری (3-4 امتیاز)
    ------------------------
    مجموع55
    برای براورد تقریبی زمان مورد نیاز این پست رو ببینین بد نیست:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post264121

رشته و دانشگاه

شما كه speaking 6 داري به نظر من 9 بزن انگليسيتو كه 6 بگيري. اگر خوب رو فرانسه كار كني مصاحبت كلا رو فرانسه ميچرخه و 6 رو از انگليسي راحت ميگيري.
    1-سن 29 سال(16 امتیاز)
    4-تمکن مالی (1 امتیاز)
    5-سازگاری (3-4 امتیاز)
    ------------------------
    مجموع55

سلام
    اول از همه از دوستانی که تا به حال کمکم کردن و دوستانی که این تاپیک رو بوجود آوردن تشکر میکنم. مطالب اون تاپیک 900-1000 صفحه ای دیگه خیلی پراکنده و حجیم شده بود و اینطوری خیلی بهتر شده.

طبق ویکی امتیازات من :

1- سن : 28 سال ======================> 16 امتیاز
    2-1- مدرک دانشگاهی : لیسانس 4 ساله =======> 10 امتیاز
    2-2-مورد نیاز بودن رشته : مهندسی عمران ======> 6 امتیاز
    3-تجربه ی کاری :1.5 سال دوران دانشجویی نیمه وقت بدون بیمه و 4 سال بعد فارغ التحصیلی تمام وقت ولی فقط 2 سالش بیمه دارم ==> 8 امتیاز (؟؟؟)
    4-1-زبان فرانسه : چیزی بلد نیستم ولی طبق پیشنهاد دوستان کلاس آقای رستمی رو ثبت نام کردم و از هفته دیگه شروع میشه. ===> (اگر مدارکم رو بزودی بفرستم تا روز مصاحبه روی سطح پنج یا شش یعنی 8 امتیاز حساب کنم؟)
    4-2-زبان انگلیسی مدرک ندارم و در حد همین نت گردی و مطالبی که تو مدرسه و دانشگاه خوندیم بلدم. این چند ماهه هم که قراره فرانسه بخونم زیاد نمیتونم براش وقت بذارم. ===> (روی 4 از شش حساب کنم؟)
    5- کانادا کسی رو ندارم.
    6-مجردم.
    7-تمکن مالی: بخوای نخوای باید داشته باشی! ========> 1 امتیاز
    8-پیشنهاد کاری ندارم.
    9-فرزند هم ندارم!
    10-سازگاری هم با خداست و نظر افسر روز مصاحبه. ===> (روی 3 حساب کنم؟)

با فرضیات خودم مجموع =16+10+6+8+8+4+1+3=56

اگر لطف کنید و به سوالاتم جواب بدید ممنون میشم :
    a- با توضیح بند 3 روی 8 امتیاز سابقه کارم حساب کنم؟ (بیمه اذیتم نمیکنه؟)
    b-اگر زبان فرانسه و 5 یا 6 بزنم یعنی 4+4=8 امتیاز. درسته؟ اگر مدارکم رو اواخر مرداد بفرستم با توجه به شاغل بودنم فرصت کافی دارم؟
    c- با توضیح بالا انگلیسی روی چند حساب کنم؟ 3؟4؟
    d- درسته که برای نیروی ماهر کبک گردش مالی 6 ماهه نمیخوان؟ من چند ماهه پیش پس اندازم رو به یکی از دوستانم قرض دادم و الان حسابم خالیه و نمیخوام چند ماهی منتظر بمونم تا گردش 6 ماهه بگیرم! فقط پر کردن فرم کافیه یا گردش میخوان؟ اگر گردش نخوان و فقط میزان دارایی رو بخوان میتونم یک روزه پول بریزم و بردارم؟
    e-سازگاری معمولا میشه روی چند حساب کرد؟
    f- این که میگن قراره 14 اکتبر قوانین کبک هم عوض بشه واقعیت داره یا شایعه است؟
    g- آخرین ورژن فایل آقای آموزگار همین ورژن یک هست که 181 صفحه هست؟ اگر ورژن جدید تر داره لینکش رو لطف میکنید؟ در ضمن چقدر از این فایل هنوز درست هست و چقدرش تغییر کرده؟
    h- عکس ارسالی باید با عکس پاسپورت فرق داشته باشه؟

ببخشید که این همه سوال رو یکجا پرسیدم.
    ممنونم
    ویرایش توسط DeadMan : July 19th, 2010 در ساعت 02:43 AM دلیل: مثل همیشه تصحیح غلط املایی!

به دوست عزیز dl159
    1. شما 4 سال تمام وقت دارید و 8 رو می گیرید. بیمه اجباری نیست و خیلی از دوستان بدون بیمه امتیازشون رو گرفتن
    2. تو مهلت حدودا 8 ماهه که تا مصاحبه مهلت دارید باید خوب بخونید و برنامه اصلی تون بعد از کار فرانسه باشه . با کمک تاپیک آموزش زبان فرانسه حتما موفق می شید
    3. دوستانی که مصاحبه رو گذروندن بهتر می تونن جواب بدن ولی فکر می کنم 3 رو دیگه حتما می گیرید
    4. فقط و فقط فرم رو پر کنید کافیه. در هیچ مرحله ای از شما گواهی یا گردش شش ماهه نمی خوان
    5. تو این مرحله رو 3 حساب کنید ولی به اکثر دوستان بیش از 3 داده شده
    6. 14 اکتبر مال پارسال بود که قوانین عوض شد!!! فعلا خبری از تغییر قوانین کبک نیست
    7. فایل آقای آموزگار ورژن جدید نداره ولی ویکی تقریبا جای اون رو پر کرده. به جز نحوه محاسبه امتیازات بقیه اش تغییری نکرده
    8. سایزش بله 3.5 در 4.5

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)