صفحه 32 از 56 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 557

موضوع: اقامت پس از اتمام تحصیل

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط sami.himi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال دارم که نمیدونم اینجا جای مناسبی برای مطرح کردنش هست یا خیر! آیا دانشجویان اینترنشنالی که در کبک تحصیل میکنند و هزینه تحصیلی معادل با اینترنشنال پرداخت میکنند، بعد از اتمام تحصیل و گرفتن اقامت دولت ما به تفاوت شهریه کبکی و اینترنشنال را بر میگرداند؟ یه سیستمی مثل تکس!
    متشکرم
    خیر. تا زمانی که اینترنشنال هستید شهریه تان اینترنشنال است و بعد که اقامت گرفتید شهریه تان از آن موقع به بعد شهریه مقیم میشود ولی به قبل از آن کاری ندارد.

سلام دوستان.
    من تازگی دکترام در کانادا تموم شده و برای پست داک به آمریکا اومدم. چند وقتی‌ بود برای پی‌ عار اقدام کرده بودم و منتظر (مدیکال هم ۶ ماه پیش انجام شد) که امروز پس ریکوئست شدم. حالا میدونید اگه پاسپورت رو از آمریکا بفرستم و آدرس پستیم اونجا باشه مشکلی‌ پیش میاد یا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sinohe1 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من تازگی دکترام در کانادا تموم شده و برای پست داک به آمریکا اومدم. چند وقتی‌ بود برای پی‌ عار اقدام کرده بودم و منتظر (مدیکال هم ۶ ماه پیش انجام شد) که امروز پس ریکوئست شدم. حالا میدونید اگه پاسپورت رو از آمریکا بفرستم و آدرس پستیم اونجا باشه مشکلی‌ پیش میاد یا نه؟
    نه مشکلی پیش نمیاد. اما با دقت دستورالعمل ارسال پاسپورت و گذاشتن پاکت برگشت رو رعایت کنید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام دونستان،
    من تازه از مستر فارغ اتحصیل شدم و الان میخوام برای پی ان پی در اونتاریو اقدام کنم که این متن رو توی سایت آنتاریو ایمیگریشن دیدم:
    • the passport must be valid for at least two more years. If the applicant is unable to renew the passport prior to applying to the program, they must apply with the current passport with an explanation of why the passport could not be renewed at the time of the application.
    پاسپورت من 1 سال و 3 ماه اعتبار داره هنوز. من دو ماه دیگه یه سفر به ایران دارم، درنتیجه اگر الان اقدام کنم واسه پاسپورت از طریق امریکا ممکنه که به موقع نیاد تا بتونم ویزامو آپدیت کنم. ایران هم که برم اقدام کردنش همین ریسک رو داره که ویزام رو آپدیت کنم طول میکشه و من فقط دو هفتنه ایرانم. حالا میخوام بدونم آیا میشه این توضیحات رو داد و پاسپورت رو رینیو نکرد؟ کسی تا حالا این کار رو کرده؟ چقدر ریسک داره؟

Junior Member

سلام
    ببخشید کسی می دونه با گرفتم یک مستر یک ساله با تز، master of science، می شه واسه پی آر اقدام کرد یا نه؟
    دانشگاه این پروگرم تو اونتاریو می باشد

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_kh نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید کسی می دونه با گرفتم یک مستر یک ساله با تز، master of science، می شه واسه پی آر اقدام کرد یا نه؟
    دانشگاه این پروگرم تو اونتاریو می باشد

ممنون
    با مستر یکساله میتونید برای نومینیشن انتاریو اقدام کنید:

http://www.ontarioimmigration.ca/en/...STERS_WHO.html

Junior Member

دوسِتان سلام
    ١- من ميخوام براي أقامت كانادا اقدام كنم و از طريق خواهرم كه در آنجا زندگي مي كنه ويزاي توريستي گرفتم ، ولي تنها راهي كه بنظرم ميرسه دانشجويي در مقطع ارشد هست ، ايا بنظر شما اين بهترين انتخاب است ، اگر بله ايا از اونجا اقدام كنم يا برم و بيام و دوباره درخواست ويزاي دانشجويي بدم !؟؟؟
    ٢- ايا بعد از إتمام دوره مستر ، ميتونم براي أقامت دايم اقدام كنم و شانسي دارم !؟ چون حقيقتش بودجه محدودي دارم و ميخوام حداقل مطمئن باشم كه بعد از دو سال تحصيل و متحمل شدن هزينه هاي زياد ، انجام اين كار ارزشش رو داره يا نه !؟
    خيلي ممنون از همگي

با سلام دختری 30 ساله هستم
    من فارغ تحصیل لیسانس الکترونیک با معدل 13 هستم بدون سابقه کار مرتبط و 4 سال سال تو یکی از تخصص رشته آرایشگری کار میکنم
    میخوام برای دوره 2 ساله cosmetology کالج vcc ونکوور اقدام کنم و تنها هدفم گرفتن اقامت هست، البته برادرم کانادا اقامت داره
    1. امکان گرفتن اقامت پس از پایان تحصیل امکان پذیر هست؟
    2. پس از پایان تحصیل در این کالج و گرفتن این دیپلم میتونم 3 سال ویزای کار بگیرم و از طریق اکسپرس انتری اقدام کنم
    3.آیا در رابطه با آرایشگری دوره های دیگری در کالج های دیگر هست که پس از آن هم بتونم اقامت بگیرم؟

سلام دوستان. آیا درسته که در صورت تحصیل در کبک بعد از اتمام تحصیل به شرط تسلط به زبان فرانسوی میشه بدون کار پیدا کردن و .. اقامت دائم کبک و سپس اقامت دائم کانادا گرفت ؟؟ یک موسسه تو ایران بهم گفت برای دوره هایی مثل طراحی سایت، برنامه نویس، طراحی انیمیشن و گرافیک و ... که 2 سال حدودا طول میکشه و هزینه ی 10-20 هزار دلار(کانادا) داره

آیا چنین چیزی درسته من هزینه حدوود 100 میلیونی برا 2 سال تحصیل میکنم به همین راحتی اقامت کانادا میگیرم؟

خواهش میکنم جواب بدید دوستان

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hosssein69 نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا درسته که در صورت تحصیل در کبک بعد از اتمام تحصیل به شرط تسلط به زبان فرانسوی میشه بدون کار پیدا کردن و .. اقامت دائم کبک و سپس اقامت دائم کانادا گرفت ؟؟ یک موسسه تو ایران بهم گفت برای دوره هایی مثل طراحی سایت، برنامه نویس، طراحی انیمیشن و گرافیک و ... که 2 سال حدودا طول میکشه و هزینه ی 10-20 هزار دلار(کانادا) داره

آیا چنین چیزی درسته من هزینه حدوود 100 میلیونی برا 2 سال تحصیل میکنم به همین راحتی اقامت کانادا میگیرم؟

خواهش میکنم جواب بدید دوستان
    اولا اقامت دائم کبک جدا از اقامت دائم کانادا نداریم. منظور اقامت دائم کانادا از طریق نومینیشن استان کبک است.
    بعضی استانهای کانادا کسانی را که از دوره های ارشد و دکترا در آن استان فارغ التحصیل میشوند را برای اقامت کانادا کاندید میکنند. منتهی گرفتنش قطعی نیست و ظرفیت سالانه مشخصی دارد. قوانین مهاجرتی کانادا همیشه در حال تغییر است بخاطر همین بهتر است پست های جدید در تاپیک مهاحرت استان کبک را دنبال کنید یا سوالتان را آنجا بپرسید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...9%D8%A8%DA%A9)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)