صفحه 39 از 56 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 557

موضوع: اقامت پس از اتمام تحصیل

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط Basebob نمایش پست ها
    از دوستان ایا اطلاع دارید که ترم تابستان نیز سامل قانون نامبرده میشود ؟
    بنده در دو روز گذشته که متوجه این موضوع شدم از زندگی افتاده ام
    بیصبرانه منتظر پاسخ دوستان عزیز هستم
    دوست عزیز بهر حال الان که کاریش نمیتوانید بکنید لزومی ندارد اینقدر نگران باشید. صبر کنید ببینید نظر اداره مهاجرت چه خواهد بود شاید ایرادی نگیرند.

سلام وقتتون بخير
    من خيلي وقته يه سوالي واسم پيش اومده تا الان هم پاسخي پيدا نكردم واسش ممنون ميشم منو راهنمايي كنين در اين مورد،براي گرفتن اقامت بعد از تحصيل، كاري كه انجام ميديم بايد مرتبط با رشتمون باشه يا اينكه ربطي نداره براي گرفتن اقامت؟مثلا اگر من بعد از إتمام تحصيلم يك cashier ساده بشم هم ميتونم اقامتمو بگيرم؟
    ممنون از لطفتون.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Basebob نمایش پست ها
    حق با شما بود دوست عزیز
    پس از پرس و جوی بیشتر در امروز دریافتم که پروگرام بنده به این صورت بوده که بر حسب تعداد واحد گرفته شده وضعیت بنده از تمام وقت به پاره وقت تغییر نمیکند بلکه وضعیت پروگرام بنده از روز ثبت نام ثابت بوده به صورت تمام وقت و تنها وقتی تغییر میکند که مرخضی تحصیلی گرفته شود . این موضوع امیدی دوباره به من داد ولی نصف دیگر مشکل همچنان باقی است
    متاسفانه همانطور که اطلاع دارید شرط دیگر post graduation work permit انجام تحصیل به صورت continues است و در پرانتز در سایتی که دوست گرامی ghlobe قرار دادند نوشته شده نباید مرخصی تحصیلی گرفته شود.
    بنده متاسفانه ترم تابستان پیش تعدادی واحد گرفتم ولی به علت مشگلی که داشتم درخواست مرخصی تحصیلی در ترم تابستان را دادم و هم اکنون در کارنامه من نوشته شده
    Leave of Absence 01/05/2016
    Without University Privileges
    Active in Program 31/08/2016
    Return from Leave of Absence
    از دوستان ایا اطلاع دارید که ترم تابستان نیز سامل قانون نامبرده میشود ؟
    بنده در دو روز گذشته که متوجه این موضوع شدم از زندگی افتاده ام
    بیصبرانه منتظر پاسخ دوستان عزیز هستم
    من مطمئن نیستم ولی معمولا شما اگه تا کمتر از ۹۰ روز دانشجو نباشید اشکالی برای شرایط اپن ورک پرمیت پیش نمیاد. اما به نظر من شما با صداقت مشکل پزشکیتون رو توضیح بدید...فکر می کنم برای یک ماه کم و زیاد خیلی اذیتتون نکنند. فرم های پزشکیتون رو هم بهشون ارایه بدید. می تونید زنگ بزنید به شماره های CIC ‌برای کسانی که از داخل کشور با ویزا اقدام می کنند و بپرسید ببینید برای شرایط شما چه کار می شه کرد. اگه نیاز دارید با کسی صحبت کنید می تونید برید با آفیسرهای لب مرز صحبت کنید، اونا هم می تونن اپن ورک پرمیت صادر کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ای هلث (مدیکال انفورماتیک) در دانشگاه مک مستر

سلام دوستان عزیز
    من و دوستم هر دو از فارغ التحصیلان دانشگاه مک مستر در کانادا هستیم. به اتفاق کتابی نوشتیم در خصوص راهنمای دانشجویان ورودی جدید دانشگاهمون که فکر می کنیم برای دانشجویان دیگر دانشگاههای کانادا و حتی تا حدی آمریکای شمالی مفید هست. این کتاب اکثر نکات مهم زندگی دانشجویان در شهر همیلتون و تحصیل در دانشگاه مک مستر را پوشش میدهد و حتی برای بعد از اتمام تحصیل و چگونگی درخواست برا ی اقامت دایم هم توضیحات مفصلی دارد. گرچه این کتاب برای دانشجویان ورودی جدید این دانشگاه نوشته شده است اما بخشهای عمومی آن میتواند برای تمامی دانشجویان دانشگاههای دیگر کانادا و حتی برای تازه واردان مهاجر به این کشور، مفید باشد. توجه داشته باشید این کتاب تحت نام A Guidebook for New Persian-Speaking Students in McMaster University توسط مولفان به ثبت رسیده و هر گونه استفاده از مطالب آن به هر شکل؛ برابر قوانین کشور کانادا، محدود و منوط به موافقت نویسندگان آن می باشد.
    برای استفاده از این کتاب به وبسایت اسلاید شیر www.slideshare.net بروید و در قسمت جستجو "کتاب راهنمای دانشجویان" را وارد کنید. اولین گزینه ی نتیجه، کتاب راهنمای دانشجویان جدید دانشگاه مک مستر می باشد. (متاسفانه لینکی که من از این وبسایت بدست می آورم به طور مستقل کار نمی کند!)
    برای همگی دوستان آرزوی موفقیت دارم!

سلام
    ببخشید دوستان،لطف میکنید اگر من رو راهنمایی کنید
    من میخوام برای فاند دکتری کانادا اقدام کنم؛ اونچه که برام مهمه گرفتن اقامت بعد از تحصیل هست طبق اونچه که توی فروم خوندم بهترین ایالت ها برای اقامت گرفتن اول کبک هست و بعد انتاریو
    آیا من درست متوجه شدم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی

سلام دوستان
    بنده میخوام برای دوره کالج یا مستردوم اقدام کنم و صادقانه بگم هدفم اومدن و بعد گرفتن اجازه کار و بعد هم موندن هست
    به روش اکسپرس انتری 396 امتیاز آوردم که طبیعتا کمه
    ارشد مدیریت آموزشی دارم!
    چه مقطع و چه رشته یا رشته هایی رو پیشنهاد میدین؟!
    و سوال دومم هم این هست که اگه دوره 8ماهه کالج بگیرم اجازه کارم 8ماهه خواهد بود؟! (چون حداقل امتیازی که دیدم تحصیل و کار یکساله هست)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_1368 نمایش پست ها
    اگه دوره 8ماهه کالج بگیرم اجازه کارم 8ماهه خواهد بود؟! (چون حداقل امتیازی که دیدم تحصیل و کار یکساله هست)
    بله هشت ماهه خواهد بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده میخوام برای دوره کالج یا مستردوم اقدام کنم و صادقانه بگم هدفم اومدن و بعد گرفتن اجازه کار و بعد هم موندن هست
    به روش اکسپرس انتری 396 امتیاز آوردم که طبیعتا کمه
    ارشد مدیریت آموزشی دارم!
    چه مقطع و چه رشته یا رشته هایی رو پیشنهاد میدین؟!
    و سوال دومم هم این هست که اگه دوره 8ماهه کالج بگیرم اجازه کارم 8ماهه خواهد بود؟! (چون حداقل امتیازی که دیدم تحصیل و کار یکساله هست)
    دوست عزیز من هم صادقانه بگم بالای 60% احتمال داره افسر بهت ویزا نده چون داری برای مستر دوم اقدام میکنی.من اگر تمکن مالی شما رو داشتم یه دوره تکمیلی 1 یا 1.5 ساله تو رشته خودم بر می داشتم که بعدا افسر رو بتونم توجیح بکنم که این دوره تو رشته ام باعث افزایش بازدهی کاری من میشه و بعدا اونجا مستقیما اپلی میکردم برای ویزای تحصیلی )))) در واقع کلک رشتی میزدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله هشت ماهه خواهد بود.
    متشکرم
    چه دوره یا رشته خاصی رو پیشنهاد میدین؟
    مسلما پیدا کردن کار اولویت توی انتخابه

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم صادقانه بگم بالای 60% احتمال داره افسر بهت ویزا نده چون داری برای مستر دوم اقدام میکنی.من اگر تمکن مالی شما رو داشتم یه دوره تکمیلی 1 یا 1.5 ساله تو رشته خودم بر می داشتم که بعدا افسر رو بتونم توجیح بکنم که این دوره تو رشته ام باعث افزایش بازدهی کاری من میشه و بعدا اونجا مستقیما اپلی میکردم برای ویزای تحصیلی )))) در واقع کلک رشتی میزدم
    باتشکر از شما!
    ممکن هست در مورد دوره تکمیلی بیشتر توضیح بدین یا اگه لینکی دارین بذارین؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa3947 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخير
    من خيلي وقته يه سوالي واسم پيش اومده تا الان هم پاسخي پيدا نكردم واسش ممنون ميشم منو راهنمايي كنين در اين مورد،براي گرفتن اقامت بعد از تحصيل، كاري كه انجام ميديم بايد مرتبط با رشتمون باشه يا اينكه ربطي نداره براي گرفتن اقامت؟مثلا اگر من بعد از إتمام تحصيلم يك cashier ساده بشم هم ميتونم اقامتمو بگيرم؟
    ممنون از لطفتون.
    سلام. برای اقامت راههای متفاوتی وجود داره. اگر بخواهید از طریق Canadian Experience Class اقدام کنید باید در زمینه کاری مرتبط اقدام کنید. اگر از طریق استانی اقدام کنید (مثلا انتاریو) نیازی به داشتن کار مرتبط و اصولا سابقه کار نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)