صفحه 18 از 56 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 557

موضوع: اقامت پس از اتمام تحصیل

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

با عرضه سلام و خسته نباشید خدمت شما،
    من از کنکوردیای کانادا(مهندسی مکانیک) و پلیتکنیک میلان (اتوماسیون و کنترل)پذیرش دارم در فوق،و باید ویزای تحصیلی‌ بگیرم،به نظر شما با توجه به قیمت ارز و شرایط کاری و اقامتی کدوم به صرف تره ؟(و همچنین وضعیت سفارت کانادا)

با تشکر.

Junior Member

سلام. نظر من اینه که به طور کلی اروپا رو ول کنی. به ویژه ایتالیا که به نظر می رسه شرایط کاری مناسبی هم در حال حاضر نداره. من خودم امسال MSc خودم رو در اروپا گرفتم و تا حدودی با شرایط اینجا آشنام.

موفق باشی

Junior Member

بر اساس این لینک می شه. البته در صورتی که شما دو سال PhD خونده باشی.

http://www.cic.gc.ca/english/departm...2011-11-02.asp

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

من یه سری دوره کالج میخوام برم. میخوام بدونم اگر من PR بشم شهریه دوره ها برام چجوری حساب میشه؟ اونی که مربوز به کاناداییهاست یا اونی که مربوط به اینترنشنال هاست. کسی میدونه؟ کلا PR این مزیتو داره که من بتونم شهریه کاناداییها رو بدم و شهریه اینترنشنالا رو ندم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    من یه سری دوره کالج میخوام برم. میخوام بدونم اگر من PR بشم شهریه دوره ها برام چجوری حساب میشه؟ اونی که مربوز به کاناداییهاست یا اونی که مربوط به اینترنشنال هاست. کسی میدونه؟ کلا PR این مزیتو داره که من بتونم شهریه کاناداییها رو بدم و شهریه اینترنشنالا رو ندم؟
    بله شهریه کانادایی میدید.

Banned

سلام. یه سوال داشتم. برای اقامت پس از تحصیل از طریق PNP در انتاریو تحت International students WITH job offer منظور از جمله زیر چیه؟:
    you must have completed at least a
    two-year diploma or degree program,
    while studying full-time
    منظورم اینه من اگه بخوام MEng بخونم که میشه هم 3 semester تمومش کرد، هم 5 semester، این MEng چند ساله محسوب میشه؟ میشه باهاش از طریق این قانون اگه باقی بمونه مهاجرت گرفت؟ کانادایی ها تو طول سال چند تا semester دارن؟ 2 تا یا 3 تا؟
    و آیا این قانون International students WITH job offer مثل Pilot International students (WITHOUT job offer) به صورت first come, first serve هست؟ اگه منبع هم بگید خیلی ممنون می شم.
    ویرایش توسط alihaeri : October 9th, 2012 در ساعت 12:00 AM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط alihaeri نمایش پست ها
    سلام. یه سوال داشتم. برای اقامت پس از تحصیل از طریق PNP در انتاریو تحت International students WITH job offer منظور از جمله زیر چیه؟:
    while studying full-time
    منظورم اینه من اگه بخوام MEng بخونم که میشه هم 3 semester تمومش کرد، هم 5 semester، این MEng چند ساله محسوب میشه؟ میشه باهاش از طریق این قانون اگه باقی بمونه مهاجرت گرفت؟ کانادایی ها تو طول سال چند تا semester دارن؟ 2 تا یا 3 تا؟
    و آیا این قانون International students WITH job offer مثل Pilot International students (WITHOUT job offer) به صورت first come, first serve هست؟ اگه منبع هم بگید خیلی ممنون می شم.
    شرایط رشته ای که گفتم تو سایت دانشگاه به این صورته:
    The MEng Program takes three to five semesters to complete but is structured in such a way that it may be completed in one year by a full-time student. The minimum period of full-time registration for the MEng degree is three semesters and the maximum allowable time is five semesters.
    و آیا اصلا به این مربوط میشه که همین دوره رو خودمون چقدر طولش بدیم یا نامه ادمیشن که طول دوره رو گفته ملاکه؟
    خیلی ممنونم

ApplyAbroad Guru

while studying full-time
    لینک زیر رو ملاحظه کنید میگه طول دوره مسترتون باید اقلا یکسال باشه و در این صورت دوره M.Eng کفایت میکنه:

http://www.ontarioimmigration.ca/en/....html#_qualify

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    لینک زیر رو ملاحظه کنید میگه طول دوره مسترتون باید اقلا یکسال باشه و در این صورت دوره M.Eng کفایت میکنه:

اول خیلی ممنون از جوابتون. اینی که شما گفتین برای International students بدون Job offer هست. این درسته و چون pilot هست نمی شه 100% روش حساب کرد. منظور من کتگوری Students with job offer هست:

اینجا و اینجا هم مشابه این بحث شده. ولی من جوابی نگرفتم که آیا MEng یکساله محسوب میشه یا ... .
    ویرایش توسط alihaeri : October 9th, 2012 در ساعت 02:53 AM

ApplyAbroad Guru

اول خیلی ممنون از جوابتون. اینی که شما گفتین برای International students بدون Job offer هست. این درسته و چون pilot هست نمی شه 100% روش حساب کرد. منظور من کتگوری Students with job offer هست:

اینجا و اینجا هم مشابه این بحث شده. ولی من جوابی نگرفتم که آیا MEng یکساله محسوب میشه یا ... .
    در همون لینک شما هم ملاحظه کنید نوشته
    One-year post-graduate degree programs and certificate programs, which require a previous degree or diploma (which may have been obtained abroad), are also eligible.
    یعنی M.Eng شما هم قابل قبوله.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)