صفحه 19 از 56 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 557

موضوع: اقامت پس از اتمام تحصیل

Banned

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در همون لینک شما هم ملاحظه کنید نوشته
    One-year post-graduate degree programs and certificate programs, which require a previous degree or diploma (which may have been obtained abroad), are also eligible.
    یعنی M.Eng شما هم قابل قبوله.
    آخه مگه تو کانادا به level لیسانس undergraduate و به فوق لیسانس graduate و به دکترا post-graduate نمی گن؟ خوب اینجوری graduate MEng میشه که.
    ویرایش توسط alihaeri : October 9th, 2012 در ساعت 04:02 AM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alihaeri نمایش پست ها
    آخه مگه تو کانادا به level لیسانس undergraduate و به فوق لیسانس graduate و به دکترا post-graduate نمی گن؟ خوب اینجوری graduate MEng میشه که.
    نخیر دوست عزیز لغت graduate و postgraduate فرقی ندارند و به تمام دوره های بعد از لیسانس چه ارشد، چه دکترا وچه حتی certificate های کوتاه مدت اطلاق میشه. شما سایت تمام دانشگاه ها روچک کنید دوره های ارشد و دکترا را تحت عنوان کلی graduate programs زده اند و postgraduate هم همون معنی رو داره.
    ویرایش توسط ghlobe : October 9th, 2012 در ساعت 06:04 AM

با سلام. دوستان كسي ميدونه اگه واسه دوره دكترا از كانادا پذيرش بگيريم و البته بورس نباشه ميشه شهريه را بصورت اقساط پرداخت كرد يا در كنارش كاري پيدا كرد كه بشه يه سري از هزينه هارو پوشش داد. البته رزومه بدي ندارم ولي فكر نميكنم در حد بورس كامل باشم. با تشكر از جوابتون.

Banned

نخیر دوست عزیز لغت graduate و postgraduate فرقی ندارند و به تمام دوره های بعد از لیسانس چه ارشد، چه دکترا وچه حتی certificate های کوتاه مدت اطلاق میشه. شما سایت تمام دانشگاه ها روچک کنید دوره های ارشد و دکترا را تحت عنوان کلی graduate programs زده اند و postgraduate هم همون معنی رو داره.
    کاملا حرف شما درست و متینه. منم به همین نتیجه رسیدم و البته خیلی ممنون که کلی خوشحالم کردین. فقط من داشتم تو سایتا می چرخیدم به این صفحه برخوردم که اگه تو خود page بگردین اینو نوشته in social work at the undergraduate, graduate and post-graduate levels..... که اینجا یه جورایی انگار یه فرقی دارن!

کسی که دانشجوی لیسانسه توی مونترال، کی میتونه برای اقامت اقدام کنه؟ شرایط خاصی داره؟ اصلا میشه؟ ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hajar نمایش پست ها
    کسی که دانشجوی لیسانسه توی مونترال، کی میتونه برای اقامت اقدام کنه؟ شرایط خاصی داره؟ اصلا میشه؟ ممنون
    اول باید درسش تموم بشه و بعد از یکسال کار در رشته اش میتونه اقدام کنه.

Junior Member

سلام دوستان
    من همسرم دانشجوی پی اچ دی دانشگاه ساسکاچوان هست الان ۶ماهه که درسش شروع شده و من هم برای رفتن به پیشش ۲ بار درخواست ویزای ویزیتور کردم ولی هر دوبار رد شد، به نظر شما همسرم چقدر باید بمونه تا برای پی آر اقدام کنه؟ اون موقع منم میتونم برم پیشش؟ یا بازام درخواست ویزام رد خواهد شد؟ برای پی آر گرفتن حتما باید کار پیدا کرد ؟؟ میشه راهنمییم کنید
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط notorious نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من همسرم دانشجوی پی اچ دی دانشگاه ساسکاچوان هست الان ۶ماهه که درسش شروع شده و من هم برای رفتن به پیشش ۲ بار درخواست ویزای ویزیتور کردم ولی هر دوبار رد شد، به نظر شما همسرم چقدر باید بمونه تا برای پی آر اقدام کنه؟ اون موقع منم میتونم برم پیشش؟ یا بازام درخواست ویزام رد خواهد شد؟ برای پی آر گرفتن حتما باید کار پیدا کرد ؟؟ میشه راهنمییم کنید
    ممنون
    بعد از دوسال ایشون میتونه برای PR از روش فدرال اقدام کنه که خود پروسه اش 12-15 ماه طول میکشه. کار پیدا کردن لازم نیست.

Junior Member

اول باید درسش تموم بشه و بعد از یکسال کار در رشته اش میتونه اقدام کنه.
    تا جایی که من میدونم , و از این لینک متوجه میشم در استان کبک به شرط آشنایی با زبان فرانسه احتیاج به 1 سال کار نیست. »یتونم بپرسم منبعتون برای یکسال کار برای اقامت چیه؟ ممنون میشم دوستان هم نظرشونو بگن

http://www.immigration-quebec.gouv.q...peq/index.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    من یه سری دوره کالج میخوام برم. میخوام بدونم اگر من PR بشم شهریه دوره ها برام چجوری حساب میشه؟ اونی که مربوز به کاناداییهاست یا اونی که مربوط به اینترنشنال هاست. کسی میدونه؟ کلا PR این مزیتو داره که من بتونم شهریه کاناداییها رو بدم و شهریه اینترنشنالا رو ندم؟
    اگه PR بشید کانادایی محسوب میشید و شهریه کانادایی ها رو میدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)