صفحه 20 از 56 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 557

موضوع: اقامت پس از اتمام تحصیل

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_aa نمایش پست ها
    تا جایی که من میدونم , و از این لینک متوجه میشم در استان کبک به شرط آشنایی با زبان فرانسه احتیاج به 1 سال کار نیست. »یتونم بپرسم منبعتون برای یکسال کار برای اقامت چیه؟ ممنون میشم دوستان هم نظرشونو بگن

http://www.immigration-quebec.gouv.q...peq/index.html
    عرض کردم در روش فدرال. منظورم گروه Canadian Experience Class است. روش استانی را اطلاع ندارم. ایشون در ساسکاچوان تحصیل میکنند نه کبک.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    عرض کردم در روش فدرال. منظورم گروه Canadian Experience Class است. روش استانی را اطلاع ندارم. ایشون در ساسکاچوان تحصیل میکنند نه کبک.
    دوست عزیز مونترال در استان کبک هست و ساسکا چوان یه استان دیگه. ایشون راجه به اقامت بعد از تحصیل در مونترال پرسیده بودن.

Junior Member

اول باید درسش تموم بشه و بعد از یکسال کار در رشته اش میتونه اقدام کنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hajar نمایش پست ها
    کسی که دانشجوی لیسانسه توی مونترال، کی میتونه برای اقامت اقدام کنه؟ شرایط خاصی داره؟ اصلا میشه؟ ممنون
    تا جایی که من میدونم , و از این لینک متوجه میشم در استان کبک به شرط آشنایی با زبان فرانسه احتیاج به 1 سال کار نیست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_aa نمایش پست ها
    دوست عزیز مونترال در استان کبک هست و ساسکا چوان یه استان دیگه. ایشون راجه به اقامت بعد از تحصیل در مونترال پرسیده بودن.
    درست میفرمایید بنده دو تا پست مختلف رو با هم اشتباه کردم. با عرض پوزش و تشکر از توضیحات شما.

Junior Member

بعد از دوسال ایشون میتونه برای PR از روش فدرال اقدام کنه که خود پروسه اش 12-15 ماه طول میکشه. کار پیدا کردن لازم نیست.
    یعنی دو سال بعد از شروع دوره تحصیلی میشه واسه PR اقدام کرد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sanham نمایش پست ها
    یعنی دو سال بعد از شروع دوره تحصیلی میشه واسه PR اقدام کرد؟
    اگر دانشجوی مقطع دکترا باشید بله.

Member bestboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU

اول باید درسش تموم بشه و بعد از یکسال کار در رشته اش میتونه اقدام کنه.
    راستی راجع این یکسال کارکردن بعد از اتمام درس رو گفتید: چه جور کاری باید باشه؟ حتما باید این 1 سال طبق رشته تحصیلی باشه؟ اگه کاری در زمینه دیگخ پیدا بشود مورد قبول نیست؟
    سیستم امتیازبندی خاصی داره؟
    >>>

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bestboy نمایش پست ها
    راستی راجع این یکسال کارکردن بعد از اتمام درس رو گفتید: چه جور کاری باید باشه؟ حتما باید این 1 سال طبق رشته تحصیلی باشه؟ اگه کاری در زمینه دیگخ پیدا بشود مورد قبول نیست؟
    سیستم امتیازبندی خاصی داره؟
    باید در رده تخصصی باشه ولی لازم نیست در رشته خودتان باشه. اینجا را ببینید (بخش Skilled Experience):

http://www.cic.gc.ca/english/immigra.../apply-who.asp

بعد از پایان سال دوم تحصیل در دوره دکترا میتونید برای اقامت کانادا از طریق فدرال اقدام کنید ولی سریع که معلوم نیست باشه. احتمالا به همون اندازه اسکیلد ورکر یعنی حداقل 1-1.5 سال طول بکشه.
    من یه چیزی رو تو قوانین مهاجرت برای دانشجویان دکتری رو نمیفهمم. توی سایت، نوشته شده که یک کلاس جدا برای دانشجویان دکترا که دو سال از درسشون گذشته وجود داره و میتونن این دانشجوها به شرطی که وضعیت علمی مناسبی تو دانشگاه داشته باشند برای اقامت دائم اقدام کنند. ولی بعدش هم اضافه کرده که این افراد باید کماکان دارای شرایط کلی FSW Federal Skilled Worker باشند که ظاهرا مهمترینش هم حداقل یک سال سابقه ی کاره.
    حالا من نمیفهمم، اگر کسی یک سال سابقه کار تمام وقت داشته باشه خوب میتونه همین طوری هم برای FSW اقدام بکنه وقتی که دوباره باز شد. دانشجو بودن مقطع دکترا چه کمکی این وسط میکنه؟؟ من و حسابی گیج کرده این قانونشون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65 نمایش پست ها
    من یه چیزی رو تو قوانین مهاجرت برای دانشجویان دکتری رو نمیفهمم. توی سایت، نوشته شده که یک کلاس جدا برای دانشجویان دکترا که دو سال از درسشون گذشته وجود داره و میتونن این دانشجوها به شرطی که وضعیت علمی مناسبی تو دانشگاه داشته باشند برای اقامت دائم اقدام کنند. ولی بعدش هم اضافه کرده که این افراد باید کماکان دارای شرایط کلی FSW Federal Skilled Worker باشند که ظاهرا مهمترینش هم حداقل یک سال سابقه ی کاره.
    حالا من نمیفهمم، اگر کسی یک سال سابقه کار تمام وقت داشته باشه خوب میتونه همین طوری هم برای FSW اقدام بکنه وقتی که دوباره باز شد. دانشجو بودن مقطع دکترا چه کمکی این وسط میکنه؟؟ من و حسابی گیج کرده این قانونشون.
    خیر احتیاج به سابقه کار نداره و محدودیت رشته هم نداره. شرایط کاملش اینجاست و صحبتی از سابقه کار نکرده: http://www.cic.gc.ca/english/immigra...structions.asp

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)