صفحه 22 از 56 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 557

موضوع: اقامت پس از اتمام تحصیل

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط fadaei2 نمایش پست ها
    بر اساس چیزی که اینجا نوشته، به نظر میرسه یه سال سابقه کار رو نیاز داره. درسته؟

Note: PhD applicants are subject to the same selection criteria as any other FSWP applicant, including minimum language thresholds, having either a completed Canadian educational credential or a completed foreign credential with an ECA, and work experience requirements (i.e. one year of continuous full-time paid experience in a single NOC 0, A or B occupation).

ضمنا یه سوال دارم که شاید خیلی ابتدایی به نظر برسه ولی من لیست مشاغل اون صفحه رو که مرور کردم، این سوال برام ایجاد شده که مثلا کسایی که مهندس صنایع، برق، مواد هستن نمیتونن شامل اقامت بعد از دو سال دانشجویی بشن؟
    ظاهرا یک سال سابقه کار رو لازم داره ولی لازم نیست بعد از فارغ التحصیلی باشه یعنی مثلا سابقه کار ایران هم کافی باید باشه.
    اقامت بعد از دوسال دانشجویی محدودیت رشته نداره. اگر دقت بفرمایید گفته یا یکی از اون رشته ها یا دوسال دانشجوی دکترا یا پیشنهاد شغلی.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ظاهرا یک سال سابقه کار رو لازم داره ولی لازم نیست بعد از فارغ التحصیلی باشه یعنی مثلا سابقه کار ایران هم کافی باید باشه.
    اقامت بعد از دوسال دانشجویی محدودیت رشته نداره. اگر دقت بفرمایید گفته یا یکی از اون رشته ها یا دوسال دانشجوی دکترا یا پیشنهاد شغلی.
    من متوجه نشدم شما از کجای مطلب برداست "یا" کردین من "و" میبینم.

PhD applicants are subject to the same selection criteria as any other FSWP applicant, including minimum language thresholds, having either a completed Canadian educational credential or a completed foreign credential with an ECA, and work experience requirements (i.e. one year of continuous full-time paid experience in a single NOC 0, A or B occupation

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fadaei2 نمایش پست ها
    من متوجه نشدم شما از کجای مطلب برداست "یا" کردین من "و" میبینم.

PhD applicants are subject to the same selection criteria as any other FSWP applicant, including minimum language thresholds, having either a completed Canadian educational credential or a completed foreign credential with an ECA, and work experience requirements (i.e. one year of continuous full-time paid experience in a single NOC 0, A or B occupation
    این پاراگراف اشاره ای به محدودیت رشته نکرده بلکه صحبت از یکسال تجربه کاری در مشاغل مختلف لیست NOC (که با آن لیست رشته های صفجه مهاجرت کاملا متفاوت است و تقریبا همه مشاغل حرفه ای را در برمیگیرد) را دارد. "یا" که بنده عرض کردم اینجاست:

you:

1. have this work experience in one of the eligible occupations, OR
    2. have a valid offer of arranged employment, OR
    3. are an international student who is enrolled in a PhD program in Canada (or who graduated from a Canadian PhD program within the past 12 months) and meet these criteria.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_aa نمایش پست ها
    تا جایی که من میدونم , و از این لینک متوجه میشم در استان کبک به شرط آشنایی با زبان فرانسه احتیاج به 1 سال کار نیست. »یتونم بپرسم منبعتون برای یکسال کار برای اقامت چیه؟ ممنون میشم دوستان هم نظرشونو بگن

http://www.immigration-quebec.gouv.q...peq/index.html
    سلام و ممنون از شما
    6 ماه قبل از اینکه لیسانسش رو تموم کنه، بایداقدام کرد؟
    و سطح زبان فرانسه هم باید ب1 باشه، درسته؟
    چیز دیگه ای که نیاز نیست؟

من يه چيز رو متوجه نشدم من اگر سال از تحصيلم بگذره مي تونم براي اقامت دائم اقدام کنم ديگه!!!!!حالا من بعد از 1 سال که اقدام کردم حدود 2سال طول مي کشه تا کار اقامت من درست شه!!!!!!!!ااون زمان ويزاي دانشجوييم چي ميشه ؟

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط nassim74 نمایش پست ها
    من يه چيز رو متوجه نشدم من اگر سال از تحصيلم بگذره مي تونم براي اقامت دائم اقدام کنم ديگه!!!!!حالا من بعد از 1 سال که اقدام کردم حدود 2سال طول مي کشه تا کار اقامت من درست شه!!!!!!!!ااون زمان ويزاي دانشجوييم چي ميشه ؟

اطلاعاتی که دادی خیلی ناقصه, اما به نظر میاد دانشجو باشی. شما بعد از اینکه درست تو کانادا تموم بشه از ویزای دانشجویی تبدیل میشی به اجازه ی کار (Post Graduate Work Permit). اگه دوره ی تحصیلت تا 2 سال باشه, به همون مقدار اجازه ی کار میگیری, بیشتر از اون حداکثر 3 سال اجازه ی کار میگیری.

یعنی مثلا اگه دوره ی تحصیل شما یکسال و نیمه بوده, یکسال و نیم هم اجازه ی کار میگیری, اما اگه دو سال و نیمه بوده, سه سال اجازه ی کار میگیری اگه 5 سال هم بوده, باز 3 سال اجازه کار میگیری. برای فوق لیسانس دوره ی تحصیل بین 2 تا سه ساله, برای دکترا, بین 4 تا 6 سال (یا حتی بیشتر!). پس در هر صورت 3 سال اجازه ی کار میگیری.

در طول این مدت لازم نیست حتما کار بکنی, یا کار مرتبط با رشته بکنی. میتونی بشینی خونه یا بری مک دونالد کار کنی, اما اگه تا وقتی این اجازه تموم نشده باشه, اقامتت رو نگرفته باشی از کانادا اخراج میشی. اما اگه بری سر کار مرتبط با رشته ات, حتی اگه این مدت تموم بشه و شما مقیم نشده باشی, بازم چون یه جا داری کار میکنی و اصطلاحا job offer داری, بازم میتونی work permit بگیری. البته, بعد از یه مدت کار کردن در رشته ی مرتبط با تحصیلات میتونی از اون طریق هم درخواست اقامت بدی (این مدت تو استانهای مختلف فرق میکنه).

پس نگرانی ای نداره.
    Mess with the best, Die like the rest..

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط reza82 نمایش پست ها
    در طول این مدت لازم نیست حتما کار بکنی, یا کار مرتبط با رشته بکنی. میتونی بشینی خونه یا بری مک دونالد کار کنی, اما اگه تا وقتی این اجازه تموم نشده باشه, اقامتت رو نگرفته باشی از کانادا اخراج میشی. اما اگه بری سر کار مرتبط با رشته ات, حتی اگه این مدت تموم بشه و شما مقیم نشده باشی, بازم چون یه جا داری کار میکنی و اصطلاحا job offer داری, بازم میتونی work permit بگیری. البته, بعد از یه مدت کار کردن در رشته ی مرتبط با تحصیلات میتونی از اون طریق هم درخواست اقامت بدی (این مدت تو استانهای مختلف فرق میکنه).
    حدودا از زمانی که post graduate work permit میگیریم و برای اقامت هم اقدام میکنیم، چقدر به طور متوسط طول میکشه تا کار اقامت درست بشه؟ آیا اصولا بیشتر از یک سال طول میکشه؟
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط minoo.shahriar نمایش پست ها
    حدودا از زمانی که post graduate work permit میگیریم و برای اقامت هم اقدام میکنیم، چقدر به طور متوسط طول میکشه تا کار اقامت درست بشه؟ آیا اصولا بیشتر از یک سال طول میکشه؟

اصولا هـــــــیـــــــــچ قانونی وجود نداره.

خودشون میگن حدود 18 ماه. البته بستگی به مدل اپلای کردن داره. provincial nominee, skilled worker, canadian experience و غیره. تو سایتشون زده متوسط زمانی هر کدوم چقدره. ولی واقعا به هیچ عنوان حساب کتاب نداره. بودن کسایی که در عرض 8 ماه کلا کارت اقامتشون هم دستشون رسیده, هنوزم هستن کسایی که بیشتر از دو ساله که هنوزم مدیکالشون هم نیومده. به هزارتا چیز دیگه هم ربط داره. مثلا پارسال دفتر بوفالو رو بستن مدارک ملت رو فرستادن اتاوا, تمام اون افراد اقلا 8 ماه به ضررشون شد.

هیچ حساب کتابی نداره, اما خب فکر میکنم 18 ماه زمان متوسط خوبی باشه.
    Mess with the best, Die like the rest..

سلام به همه دوستان میخواستم اگه ممکنه به چند تا سوالم بیزحمت جواب بدین شماره یک چه تفاوتی بین درخواست اقامت از طریق خواندن مستر بادرخواست اقامت از طریق خواندن سرتیفیکیت هست منظورم چه مزایایی مستر بیشتر داره برای اقامت گرفتن,سوال دوم کدوم یکی از این ایالت ها به دانشجو راحت تر اقامت میده ساسکاچوان انتاریو یا البرتا خیلی ممنونم از زحمتی که میکشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_kohkan نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان میخواستم اگه ممکنه به چند تا سوالم بیزحمت جواب بدین شماره یک چه تفاوتی بین درخواست اقامت از طریق خواندن مستر بادرخواست اقامت از طریق خواندن سرتیفیکیت هست منظورم چه مزایایی مستر بیشتر داره برای اقامت گرفتن,سوال دوم کدوم یکی از این ایالت ها به دانشجو راحت تر اقامت میده ساسکاچوان انتاریو یا البرتا خیلی ممنونم از زحمتی که میکشید
    مگه با خواندن سرتیفیکیت هم میتونید برای اقامت اقدام کنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)