صفحه 26 از 56 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 557

موضوع: اقامت پس از اتمام تحصیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

سلام میشه در مورد pnp و CEC یه توضیح کوتاه بدین .ممنون و تشکر فراوان
    ویرایش توسط rikavache : November 7th, 2014 در ساعت 07:19 PM دلیل: غلط املایی

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sama19 نمایش پست ها
    سلام میشه در مورد pnp و CEC یه توضیح کوتاه بدین .ممنون و تشکر فراوان
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra.../apply-who.asp

http://www.cic.gc.ca/english/immigra.../apply-how.asp
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

با سابقه کار مرتبط در ایران ، میشه بعد از فاغ التحصیلی از کانادا اقامت گرفت؟ ( بعلت سابقه کار در ایران )

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط h0sein نمایش پست ها
    با سابقه کار مرتبط در ایران ، میشه بعد از فاغ التحصیلی از کانادا اقامت گرفت؟ ( بعلت سابقه کار در ایران )
    از خود ایران هم میشه، منتهی باید شرایط کلی اقامت کانادا رو داشته باشید. در بعضی استانهای کانادا بعد از فارغ التحصیلی میتوانید از روش provincial nominee استفاده کنید. تاپیک سیستم جدید مهاجرتی کانادا را بخوانید.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...-Express-Entry

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    از خود ایران هم میشه، منتهی باید شرایط کلی اقامت کانادا رو داشته باشید. در بعضی استانهای کانادا بعد از فارغ التحصیلی میتوانید از روش provincial nominee استفاده کنید. تاپیک سیستم جدید مهاجرتی کانادا را بخوانید.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...-Express-Entry
    من این تاپیک رو خوندم و مثل اینکه مهمترین چیز واسه
    Express Entry ، جاب آفر
    است که من ندارم.....راستشو بخواین من میخوام که اونجا مسترم رو بگیرم و از طریق سابقه کار هم راحتتر کار پیدا کنم و هم سریعتر اقامت بگیرم...چون شرایط اقامت گرفتن از طریق گرفتن مدرک مستر آسونتره

میشه در مورد provincial nominee توضیح بدید یا لینکی بزاربد که بتونم در این مورد بیشتر اطلاعات داشته باشم؟
    ویرایش توسط h0sein : December 5th, 2014 در ساعت 12:42 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط h0sein نمایش پست ها
    من این تاپیک رو خوندم و مثل اینکه مهمترین چیز واسه
    Express Entry ، جاب آفر
    است که من ندارم.....راستشو بخواین من میخوام که اونجا مسترم رو بگیرم و از طریق سابقه کار هم راحتتر کار پیدا کنم و هم سریعتر اقامت بگیرم...چون شرایط اقامت گرفتن از طریق گرفتن مدرک مستر آسونتره

میشه در مورد provincial nominee توضیح بدید یا لینکی بزاربد که بتونم در این مورد بیشتر اطلاعات داشته باشم؟
    لینکش رو همین دو تا پست بالاتر دوستمون amir_hb گذاشتند. یک تاپیک هم در این مورد هست بگردید پیدا میکنید.

Junior Member

سلام دوستان.خیلی ممنون میشم اگه کسی بتونه منو راهنمایی کنه.
    این اقامت پس از تحصیل شامل حال کسایی که از کالج فارغ التحصیل میشن هم هست؟ یا فقط برای مقاطع بالا مثل فوق لیسانس یا دکترا گذاشته شده؟

Junior Member

عرض خسته نباشید خدمت همه بزرگواران،

برای دانشجویانی که قصد ورود به کانادا در پاییز 2015 رو دارند این مسائل به چه صورت خواهد بود. به طور جزئی تر، اینطور که من متوجه شدم، پس از تحصیل باید در همان Province ای که تحصیل کرده‌ایم باید به کار مشغول شیم تا بتونیم از امتیازات اقامتی استفاده کنیم. این فرصت برای یافتن شغل به چه مدت هست؟ در صورتی که کار مناسب نتونستیم پیدا کنیم، کارهای موقت و نامرتبط با رشته هم مورد قبول هستند؟ در نهایت بنا به تجربتون این قضایا رو برای تازه واردان چطور ارزیابی می‌کنید؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Alejandro نمایش پست ها
    عرض خسته نباشید خدمت همه بزرگواران،

برای دانشجویانی که قصد ورود به کانادا در پاییز 2015 رو دارند این مسائل به چه صورت خواهد بود. به طور جزئی تر، اینطور که من متوجه شدم، پس از تحصیل باید در همان Province ای که تحصیل کرده‌ایم باید به کار مشغول شیم تا بتونیم از امتیازات اقامتی استفاده کنیم. این فرصت برای یافتن شغل به چه مدت هست؟ در صورتی که کار مناسب نتونستیم پیدا کنیم، کارهای موقت و نامرتبط با رشته هم مورد قبول هستند؟ در نهایت بنا به تجربتون این قضایا رو برای تازه واردان چطور ارزیابی می‌کنید؟
    در حال حاضر بعد از پایان تحصیلات به شما یک ویزای کار سه ساله میدهند که با استفاده از آن میتوانید دنبال کار بگردید و بعدا برای اقامت دائم هم اقدام کنید.

Junior Member

سلام من مونترال در استان کبک درس میخونم وقتی درسم تموم بشه ایشالا مدرک ب2 فرانسه رو گرفتم و میخام از راه peq اقدام کنم کسی میدونه گرفتن csq و بعد هم pr از این راه چقدر طول میکشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)