صفحه 27 از 56 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 557

موضوع: اقامت پس از اتمام تحصیل

Member sanaz83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environment & Sustainability, Western University

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط Alejandro نمایش پست ها
    عرض خسته نباشید خدمت همه بزرگواران،

برای دانشجویانی که قصد ورود به کانادا در پاییز 2015 رو دارند این مسائل به چه صورت خواهد بود. به طور جزئی تر، اینطور که من متوجه شدم، پس از تحصیل باید در همان Province ای که تحصیل کرده‌ایم باید به کار مشغول شیم تا بتونیم از امتیازات اقامتی استفاده کنیم. این فرصت برای یافتن شغل به چه مدت هست؟ در صورتی که کار مناسب نتونستیم پیدا کنیم، کارهای موقت و نامرتبط با رشته هم مورد قبول هستند؟ در نهایت بنا به تجربتون این قضایا رو برای تازه واردان چطور ارزیابی می‌کنید؟
    بستگی به مدت تحصیل داره. مثلا منکه مسترم یک ساله بود فقط یکسال بهم فرصت دادن تا دنبال کار بگردم. اما مدت تحصیل اگه بالای دو سال باشه ویزای سه ساله بهتون میدن و توی این مدت فرصت دارین کار پیدا کنین و برای اقامت اپلای کنین. فکر میکنم اگه کار غیر مرتبط با رشته باشه قبول نمیکنن اما بازم مطمین نیستم اگه کسی میدونه ممنون میشم به منم بگین! کلا بستگی به رشته و استان اقامتتون داره که چقدر شانس کار پیدا کردن داشته باشین.
    Good things happen when you don't give up!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz83 نمایش پست ها
    بستگی به مدت تحصیل داره. مثلا منکه مسترم یک ساله بود فقط یکسال بهم فرصت دادن تا دنبال کار بگردم. اما مدت تحصیل اگه بالای دو سال باشه ویزای سه ساله بهتون میدن و توی این مدت فرصت دارین کار پیدا کنین و برای اقامت اپلای کنین. فکر میکنم اگه کار غیر مرتبط با رشته باشه قبول نمیکنن اما بازم مطمین نیستم اگه کسی میدونه ممنون میشم به منم بگین! کلا بستگی به رشته و استان اقامتتون داره که چقدر شانس کار پیدا کردن داشته باشین.
    طبق مقررات فعلی اجازه کار postgraduate اوپن است و شما در هر رشته و برای هر کارفرمایی میتوانید کار کنید و اصلا نیاز نیست نوع کار را به اداره مهاجرت اطلاع بدهید. این مجوز فدرال است و محدودیتی روی استان محل اقامت تان نمیگذارد.

سلام دوستان برنامه PNP در انتاریو با داشتن حتی graduate از یک مستر شما داخلش کاندید اقامت میشید

دو تا سوال؟
    1) امتیاز بندی PNP بر چه اساس هست؟ یعنی هر کس ثبت نام کنه بهش اقامت میدن؟
    2) اگر اینا برنامه PNP گذاشتن پس چرا مارو از اون سمت کشتن که آقا باید tie داشته باشی به مملکتت؟؟

مرسی

Junior Member Dj arash آواتار ها

با سلام
    دوستان عزیز بنده تصمیم دازم که برای تحصیل در دانشگاه concordia اقدام کنم. و همچنین برای اخذ اقامت از طریق skill worker هم برای کیک اقدام کنم .
    یکی از دوستان من که اقامت کانادا را دارد به من گفت که در صورت گرفتن کارت permanent resident بخشی از هزینه های تحصیل به شما باز گردانده میشود . میخواستم بدونم که این مسئله صحت داردیا نه ؟ و اگر دارد چقدر است؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Dj arash نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان عزیز بنده تصمیم دازم که برای تحصیل در دانشگاه concordia اقدام کنم. و همچنین برای اخذ اقامت از طریق skill worker هم برای کیک اقدام کنم .
    یکی از دوستان من که اقامت کانادا را دارد به من گفت که در صورت گرفتن کارت permanent resident بخشی از هزینه های تحصیل به شما باز گردانده میشود . میخواستم بدونم که این مسئله صحت داردیا نه ؟ و اگر دارد چقدر است؟
    شما از وقتی CSQ مهاجرت کبک رو دریافت کنید شهریه تون به شهریه کبکی ها کاهش پیدا میکنه ولی شهریه های قبلی تون در زمان اینترنشنال بودن رو پس نمیدن.

Junior Member

سلام.
    دوستان درباره PNP استان Ontario و فارغ التحصیلی مستر، من اینجا رو کامل خوندم. سوالی که دارم اینه که الان هر کسی این شرایط رو داشته باشه کاندید میشه؟ بعد حدودا به چقدرشون PR میدن؟
    من زیاد اطلاعاتی در این زمینه ندارم. برام خیلی مهمه بدونم چقدر شانس وجود داره برای PR از این طریق؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Babk نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان درباره PNP استان Ontario و فارغ التحصیلی مستر، من اینجا رو کامل خوندم. سوالی که دارم اینه که الان هر کسی این شرایط رو داشته باشه کاندید میشه؟ بعد حدودا به چقدرشون PR میدن؟
    من زیاد اطلاعاتی در این زمینه ندارم. برام خیلی مهمه بدونم چقدر شانس وجود داره برای PR از این طریق؟
    بله شرایطش (منجمله حساب بانکی) را داشته باشید نومینیشن میگیرید. اگر ظرفیت یک سال پرشده باشه پرونده تون برای سال بعد مورد بررسی قرار میگیره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله شرایطش (منجمله حساب بانکی) را داشته باشید نومینیشن میگیرید. اگر ظرفیت یک سال پرشده باشه پرونده تون برای سال بعد مورد بررسی قرار میگیره.
    ممنون.

من قبلا خیلی قوانین اقامتی کانادا رو دنبال نمیکردم، برای همین یه مقدار تو شک افتادم. یعنی با این روش به همین راحتی اقامت میدن؟! واقعا من الان این شرایط رو کامل داشته باشم اقامتم 100% ـه؟ این خیلی موضوع مهمیه، چون ممکنه در این حالت کاملا برنامه هام تغییر کنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Babk نمایش پست ها
    ممنون.

من قبلا خیلی قوانین اقامتی کانادا رو دنبال نمیکردم، برای همین یه مقدار تو شک افتادم. یعنی با این روش به همین راحتی اقامت میدن؟! واقعا من الان این شرایط رو کامل داشته باشم اقامتم 100% ـه؟ این خیلی موضوع مهمیه، چون ممکنه در این حالت کاملا برنامه هام تغییر کنه.
    تا حالا که اینجوری بوده ولی کسی نمیتونه تضمین بده در آینده یا تا زمان فارغ التحصیلی شما همینطور میمونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    تا حالا که اینجوری بوده ولی کسی نمیتونه تضمین بده در آینده یا تا زمان فارغ التحصیلی شما همینطور میمونه.
    ممنون، درست میفرمایید. دو تا سوال دیگه هم داشتم.
    1. الان این نوع nomination خودش 600 امتیاز جداگانه داره برای express entry. من فقط میخوام بدونم هرکس که مستر بگیره از دانشگاه های مورد تأیید انتاریو، کاندیدا بهش میدن و اون 600 امتیاز رو میگیره یا همین کاندیدا هم باز میره تو نوبت و ظرفیت و این داستان ها؟
    2. این internationl master program ـش رو اولش کلمه pilot گذاشته (برای دکترا نگذاشته). این یعنی اینکه طرح موقتیه؟ یا اینکه مثلا آزمایشیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)