صفحه 28 از 56 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 557

موضوع: اقامت پس از اتمام تحصیل

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط Babk نمایش پست ها
    ممنون، درست میفرمایید. دو تا سوال دیگه هم داشتم.
    1. الان این نوع nomination خودش 600 امتیاز جداگانه داره برای express entry. من فقط میخوام بدونم هرکس که مستر بگیره از دانشگاه های مورد تأیید انتاریو، کاندیدا بهش میدن و اون 600 امتیاز رو میگیره یا همین کاندیدا هم باز میره تو نوبت و ظرفیت و این داستان ها؟
    2. این internationl master program ـش رو اولش کلمه pilot گذاشته (برای دکترا نگذاشته). این یعنی اینکه طرح موقتیه؟ یا اینکه مثلا آزمایشیه؟
    1. جواب رو عرض کردم خدمتتون. تا حالا اینجوری بوده که همه کسانی که شرایطش رو داشتند میگرفتن ولی اینکه در آینده چطور باشه رو کسی نمیتونه حدس بزنه.
    2. من حداقل از 2011 میدونم که این برنامه وجود داشته. حالا اگر قبل تر از اونهم بوده اطلاع ندارم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    1. جواب رو عرض کردم خدمتتون. تا حالا اینجوری بوده که همه کسانی که شرایطش رو داشتند میگرفتن ولی اینکه در آینده چطور باشه رو کسی نمیتونه حدس بزنه.
    2. من حداقل از 2011 میدونم که این برنامه وجود داشته. حالا اگر قبل تر از اونهم بوده اطلاع ندارم.
    البته این نکته رو هم اشاره کنم که همانطور که قبلا عرض کردم برای کل نومینیشن ها از هر استان یک سقفی وجود داره که اگر پر بشه پرونده تون میفته برای سال بعد.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Babk نمایش پست ها
    ممنون، درست میفرمایید. دو تا سوال دیگه هم داشتم.
    1. الان این نوع nomination خودش 600 امتیاز جداگانه داره برای express entry. من فقط میخوام بدونم هرکس که مستر بگیره از دانشگاه های مورد تأیید انتاریو، کاندیدا بهش میدن و اون 600 امتیاز رو میگیره یا همین کاندیدا هم باز میره تو نوبت و ظرفیت و این داستان ها؟
    2. این internationl master program ـش رو اولش کلمه pilot گذاشته (برای دکترا نگذاشته). این یعنی اینکه طرح موقتیه؟ یا اینکه مثلا آزمایشیه؟
    1. اگه از پیش پروفایل EE داشته باشید، اونو آپدیت می کنید و چون امتیازتون خیلی میره بالا، در اولین سری دعوت نامه ها شما رو دعوت می کنند به اپلای. اگر هم پروفایل EE نداشته باشید هم که مستقیم درخواستتون رو می فرستید به CIC تا در دسته ی نامزدهای استانی بررسی شه. (حالت دوم الزامَن از حالت اول سریع تر نیست)

2. یعنی برای master ها موقته و بدون اطلاع قبلی می تونن بگن که مثلَن از هفته ی آینده دیگه این برنامه بسته میشه. البته این چندین ساله که برقراره و جمع نشده.

در حالت کلی توصیه می کنم روی جزئیات برنامه های اقامت دائم حساب زیادی باز نکنید چون همیشه در حال تغییر هستند!

Junior Member

سلام دوستان من یه سوال داشتم، میخواستم بپرسم اگر کسی برای دکترا بتونه از دانشگاههای کانادا پذیرش بگیره و متاهل هم باشه، بعد از تحصیل اقامت دائم بهش میدن؟ و اگر میدن شرایطش چیه؟ یعنی باید دارای چه شرایطی باشی که اقامت دائم بعد از تحصیلش بهش بدن؟ ممنون از پاسختون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mandoli نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال داشتم، میخواستم بپرسم اگر کسی برای دکترا بتونه از دانشگاههای کانادا پذیرش بگیره و متاهل هم باشه، بعد از تحصیل اقامت دائم بهش میدن؟ و اگر میدن شرایطش چیه؟ یعنی باید دارای چه شرایطی باشی که اقامت دائم بعد از تحصیلش بهش بدن؟ ممنون از پاسختون
    صفحات آخر همین تاپیک را بخونید چند بار توضیح داده شده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    صفحات آخر همین تاپیک را بخونید چند بار توضیح داده شده.
    ببخشید راستش خوندم ولی کاملا متوجه نشدم، ممنون میشم توضیح بدید

Junior Member

سلام. وقت بخیر. می خواستم سوأل کنم آیا بعد از پایان فرصت مطالعاتی یک ساله میشه اقامت رو به نحوی تمدید کرد؟ و در صورت تمدید میشه به ایران رفت و آمد داشت؟ با تشکر

سلام
    بعد از لیسانس هم مشه برای اقامت قدام کرد یا فقط مختص مستر و پی اج دیه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط negiiinb نمایش پست ها
    سلام
    بعد از لیسانس هم مشه برای اقامت قدام کرد یا فقط مختص مستر و پی اج دیه؟
    برنامه نومینیشن استانی معمولا محدود به مقاطع مستر و دکتراست (و آنهم فقط برای بعضی استانها). ولی در هر حال بعنوان فارغ التحصیل لیسانس هم یک ویزای کار سه ساله به شما میدهند که وقتی امتیاز لازم از نظر سابقه کار و زبان را جمع کنید میتوانید از طریق اکسپرس انتری اقدام کنید.

Junior Member

سلام
    من فازغ التحصیل مهندسی برق الکترونیکم و دوستم کارشناسی ارشد شیمی داره. میخواستیم اقدام کنیم واسه مهجرت به کانادا . بع این نتیجه رسیدیم که از طریق ادامه تحصیل اقدام کنیم که ساده تر هست. حالا میخواستم ببین راه بهتری هم هست؟ و اینکه هزینه ی تحصیل و دانشگاه چقدره؟ و ایا امکانش هست بورس بشیم؟
    پیشاپیش ممنون از توجهتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)