صفحه 29 از 56 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 557

موضوع: اقامت پس از اتمام تحصیل

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

برای graduate diploma هم امکان نومینیشن استانی و ویزای کاری که بعد از تحصیل میدن وجود داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آمار

نقل قول نوشته اصلی توسط naghashi نمایش پست ها
    سلام دوستان.خیلی ممنون میشم اگه کسی بتونه منو راهنمایی کنه.
    این اقامت پس از تحصیل شامل حال کسایی که از کالج فارغ التحصیل میشن هم هست؟ یا فقط برای مقاطع بالا مثل فوق لیسانس یا دکترا گذاشته شده؟
    این سوال من هم هست. کسی جوابشو میدونه؟
    کسی که دوره یکساله تو کالج بگذرونه میتونه یکسال ورک پرمیت بگیره؟
    ارسال مدارک: فروردین ۹۰، دریافت فایل نامبر: مرداد ۹۰، مصاحبه و دریافت CSQ: فروردین ۹۱، دریافت مدیکال: اسفند 92. ویزا: اردیبهشت 93 - رشته آمار

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sam_sam نمایش پست ها
    این سوال من هم هست. کسی جوابشو میدونه؟
    کسی که دوره یکساله تو کالج بگذرونه میتونه یکسال ورک پرمیت بگیره؟
    بله میتونه.

سلام دوستان
    من پذیرش دکتری دارم و برای ژانویه میام کانادا. تو صفحات قبلی خوندم که سابقه کار(حداقل 1 سال) در ایران برای PR بدرد میخوره حالا من با حدود 3 سال سابقه بعد از سال دوم دکتری یا اتمام تحصیل در صورتی که ظرفیت باشه چقدر واسه PR شانس دارم؟
    نکته دوم اینکه این مدارکی که واسه ویزا برای سابقه کار دادیم واسه سابقه کار کفایت میکنه یا باید مجدد مدارک رو تهیه کرد؟
    ممنون از حوصلتون

نقل قول نوشته اصلی توسط fadaei2 نمایش پست ها
    بر اساس چیزی که اینجا نوشته، به نظر میرسه یه سال سابقه کار رو نیاز داره. درسته؟

Note: PhD applicants are subject to the same selection criteria as any other FSWP applicant, including minimum language thresholds, having either a completed Canadian educational credential or a completed foreign credential with an ECA, and work experience requirements (i.e. one year of continuous full-time paid experience in a single NOC 0, A or B occupation).

ضمنا یه سوال دارم که شاید خیلی ابتدایی به نظر برسه ولی من لیست مشاغل اون صفحه رو که مرور کردم، این سوال برام ایجاد شده که مثلا کسایی که مهندس صنایع، برق، مواد هستن نمیتونن شامل اقامت بعد از دو سال دانشجویی بشن؟
    با سلام سوالی داشتم.
    این یک سال سابقه کار باید حتما در زمینه رشته تحصیلی در کانادا باشه؟ به عنوان مثال من 2 سال نیم سابقه کار بابیمه تامین اجتماعی دارم البته در مغازه خودمون و به عنوان کارگر برای خودم بیمه رد میکردم. رشته تحصیلی من دکتری بیوتکنولوژی کشاورزی و سابقه کاریم در زمینه تولید ادوات کشاورزی بوده. پس هیچ ربطی به رشته تحصیلیم نداره آیا این دو سال و نیم رو میتونم به عنوان سابقه کار ارائه کنم. و اگر بین این سابقه کاری و شروع تحصیل گپ یک ساله و یا دوساله باشه چطور؟ چون برای آزاد سازی مدرکم از وزرات علوم بیم رو قطع کردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng.

سلام دوستان
    یه سوال دارم که تا حدی هم نگران شدم. من برای PhD پذیرش گرفتم و دارم میرم ولی خوب طبعا برنامه برگشت ندارم و میخوام اقامت بگیرم. تصور میکردم دانشجو های دکتری بعد از دو سال که از تحصیلشون بگذره میتونن درخواست اقامت دائم بدن. ولی با خوندن این تاپیک ها فهمیدم انگار دیگه اون قانون برقرار نیست. یعنی دیگه در حین تحصیل نمیشه اقامت گرفت؟
    حالا اگر صبر کنم تا تحصیلم تموم بشه و بخوام اقامت دائم بگیرم اونموقع باید امتحان IELTS جنرال بدم؟ مدارک لیسانس و فوق لیسانس رو تایید کنم و... تا بتونم پروفایل درست کنم برای express entry
    ممنون میشم راهنماییم کنید. در واقع بیشتر هدفم از PhD گرفتن اقامت بود که حالا انگار نمیشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_control نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال دارم که تا حدی هم نگران شدم. من برای PhD پذیرش گرفتم و دارم میرم ولی خوب طبعا برنامه برگشت ندارم و میخوام اقامت بگیرم. تصور میکردم دانشجو های دکتری بعد از دو سال که از تحصیلشون بگذره میتونن درخواست اقامت دائم بدن. ولی با خوندن این تاپیک ها فهمیدم انگار دیگه اون قانون برقرار نیست. یعنی دیگه در حین تحصیل نمیشه اقامت گرفت؟
    حالا اگر صبر کنم تا تحصیلم تموم بشه و بخوام اقامت دائم بگیرم اونموقع باید امتحان IELTS جنرال بدم؟ مدارک لیسانس و فوق لیسانس رو تایید کنم و... تا بتونم پروفایل درست کنم برای express entry
    ممنون میشم راهنماییم کنید. در واقع بیشتر هدفم از PhD گرفتن اقامت بود که حالا انگار نمیشه
    1. شما در هر حال برای درخواست اقامت باید آیلتس جنرال را امتحان بدهید.
    2. اگر یکسال سابقه کار دارید در هر زمانی میتوانید برای اقامت کانادا از روش اکسپرس انتری تقاضا بدهید. اینکه انتخاب بشوید یا نه به امتیاز شما در سیستم بستگی دارد. تاپیک های اکسپرس انتری را ملاحظه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط negiiinb نمایش پست ها
    برای graduate diploma هم امکان نومینیشن استانی و ویزای کاری که بعد از تحصیل میدن وجود داره؟
    سلام
    برای نومینیشن شما باید پیش نیازهای استان مورد نظرتون رو بررسی کنین.
    در مورد ویزای کار بعد از تحصیل, بله به graduate diploma هم ویزای کار میدن, اگر طول این diploma حداقل 8 ماه باشه. پیش نیازها رو میتونین از لینک زیر بررسی کنین.
    بعنوان مثال اگر دوره تحصیل شما بیش از 8 ماه و کمتر از 2 سال باشه, به اندازه طول دوره تحصیل ویزای کار میدن.
    http://www.cic.gc.ca/english/study/w...stgrad-who.asp
    .Making a big life change is pretty scary
    ?But, know what's even scarier
    !Regret

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    1. شما در هر حال برای درخواست اقامت باید آیلتس جنرال را امتحان بدهید.
    2. اگر یکسال سابقه کار دارید در هر زمانی میتوانید برای اقامت کانادا از روش اکسپرس انتری تقاضا بدهید. اینکه انتخاب بشوید یا نه به امتیاز شما در سیستم بستگی دارد. تاپیک های اکسپرس انتری را ملاحظه کنید.
    ممنون از راهنماییتون. ولی آیا هیچ امتیازی برای کسی که داره تو کانادا دکتری میخونه قائل نیستن؟ یعنی هیچ فرقی با کسی که تو ایران هست و کسی که اونجا چند سال درس میخونه نیست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_control نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. ولی آیا هیچ امتیازی برای کسی که داره تو کانادا دکتری میخونه قائل نیستن؟ یعنی هیچ فرقی با کسی که تو ایران هست و کسی که اونجا چند سال درس میخونه نیست؟
    امتیاز بندی اش رو میتونید اینجا ببینید. برای دانشجویان خارجی که در کانادا تحصیل میکنند امتیاز اضافی قائل نشده اند:
    http://www.cic.gc.ca/english/express-entry/grid-crs.asp

مگر اینکه استان شما برای دانشجویان آن استان امتیازی درنظر گرفته باشه و از آن طریق نومینیشن استانی بگیرید. شخصا استانی را بخاطر ندارم که چنین امتیازی را بدهد ولی میتوانید جداگانه چک کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)