صفحه 30 از 56 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 557

موضوع: اقامت پس از اتمام تحصیل

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط cyclamen_per نمایش پست ها
    با سلام سوالی داشتم.
    این یک سال سابقه کار باید حتما در زمینه رشته تحصیلی در کانادا باشه؟ به عنوان مثال من 2 سال نیم سابقه کار بابیمه تامین اجتماعی دارم البته در مغازه خودمون و به عنوان کارگر برای خودم بیمه رد میکردم. رشته تحصیلی من دکتری بیوتکنولوژی کشاورزی و سابقه کاریم در زمینه تولید ادوات کشاورزی بوده. پس هیچ ربطی به رشته تحصیلیم نداره آیا این دو سال و نیم رو میتونم به عنوان سابقه کار ارائه کنم. و اگر بین این سابقه کاری و شروع تحصیل گپ یک ساله و یا دوساله باشه چطور؟ چون برای آزاد سازی مدرکم از وزرات علوم بیم رو قطع کردم.

بله باید در زمینه مدرک تحصیلی باشه که شما میخواین باهاش برای اقامت اپلای کنین.

اون گپ مهم نیست.
    .Making a big life change is pretty scary
    ?But, know what's even scarier
    !Regret

نقل قول نوشته اصلی توسط agol نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پذیرش دکتری دارم و برای ژانویه میام کانادا. تو صفحات قبلی خوندم که سابقه کار(حداقل 1 سال) در ایران برای PR بدرد میخوره حالا من با حدود 3 سال سابقه بعد از سال دوم دکتری یا اتمام تحصیل در صورتی که ظرفیت باشه چقدر واسه PR شانس دارم؟
    نکته دوم اینکه این مدارکی که واسه ویزا برای سابقه کار دادیم واسه سابقه کار کفایت میکنه یا باید مجدد مدارک رو تهیه کرد؟
    ممنون از حوصلتون
    سلام

سابقه کار قبل از تحصیلی امتیاز داره. شانس شما بستگی به جایی داره که براش اپلای میکنی. کبک یا اکسپرس انتری؟

برای PR سابقه کار با بیمه رو قبول دارن و باید گواهی سابقه بیمه هم آماده کنین
    !Regret

نقل قول نوشته اصلی توسط ca_student نمایش پست ها
    سلام

سابقه کار قبل از تحصیلی امتیاز داره. شانس شما بستگی به جایی داره که براش اپلای میکنی. کبک یا اکسپرس انتری؟

برای PR سابقه کار با بیمه رو قبول دارن و باید گواهی سابقه بیمه هم آماده کنین
    ممنون از پاسختون
    هنوز تصمیمی نگرفتم که میخوام چطور اپلای کنم.
    چون هنوز ایرانیم و تا ژانویه میایم newfoundland. گفتم تو این مدتی که ایرانیم مدارکو تهیه کنیم بنابراین سابقه کار +بیمه رو باید بگیریم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng.

بیمه رو چه جوری باید بگیریم؟ از شرکت محل کار یا باید بریم شعبه بیمه تامین اجتماعی؟ سابقه بیمه رو هم ترجمه رسمی باید کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_control نمایش پست ها
    بیمه رو چه جوری باید بگیریم؟ از شرکت محل کار یا باید بریم شعبه بیمه تامین اجتماعی؟ سابقه بیمه رو هم ترجمه رسمی باید کرد؟
    باید برین شعبه بیمه. یه فرمت خاص داره. باید پایین گواهی بیمه 3 تا مهر بزنن و اگر نه اینجا قبول نمی کنن. باید ترجمه رسمی کنین و کپی فارسی که توی ترجمه هست با اصل فارسیش ببرین دفتر ثبت اسناد رسمی برابر اصل کنین.!
    !Regret

نقل قول نوشته اصلی توسط ca_student نمایش پست ها
    باید برین شعبه بیمه. یه فرمت خاص داره. باید پایین گواهی بیمه 3 تا مهر بزنن و اگر نه اینجا قبول نمی کنن. باید ترجمه رسمی کنین و کپی فارسی که توی ترجمه هست با اصل فارسیش ببرین دفتر ثبت اسناد رسمی برابر اصل کنین.!
    ممنون از پاسخ شما ما یه نمونه از شمیران نو گرفتین که دو امضاش مال کارمندا و اخذی مربوط به مهر شعبه هست همین قبوله یا نه فرمت دیگه ایی داره؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط agol نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما ما یه نمونه از شمیران نو گرفتین که دو امضاش مال کارمندا و اخذی مربوط به مهر شعبه هست همین قبوله یا نه فرمت دیگه ایی داره؟؟؟؟
    فکر کنم درسته. باید رئیس شعبه هم امضا کنه
    !Regret

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng.

دوستان من پذیرش دکتری گرفتم برای ژانویه دارم میام.(البته اگر ویزام درست بشه). بعد از گرفتن پذیرش مدارکی که برای سفارت و ویزا فرستادم گواهی اشتغال به کارم رو طبق سفارش و راهنمایی دوستم از یه شرکت دیگه ای دادم چون خودم تو شرکت نفت و گاز کار میکنم و دوستم میگفت چون تحریم هستیم تو این زمینه ها ممکنه بهت ویزا ندن. حالا اگر از شرکت واقعی که توش کار میکنم گواهی بگیرم با سابقه بیمه بعدا چک نمیکنن که قبلا برای ویزا دانشجویی یه گواهی دیگه داده بودم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    امتیاز بندی اش رو میتونید اینجا ببینید. برای دانشجویان خارجی که در کانادا تحصیل میکنند امتیاز اضافی قائل نشده اند:
    http://www.cic.gc.ca/english/express-entry/grid-crs.asp

مگر اینکه استان شما برای دانشجویان آن استان امتیازی درنظر گرفته باشه و از آن طریق نومینیشن استانی بگیرید. شخصا استانی را بخاطر ندارم که چنین امتیازی را بدهد ولی میتوانید جداگانه چک کنید.

ممنون بابت لینکی که فرستادین. توی این آدرس چندتا official language داره first و second اینا چیه؟به جز اون چندجای مختلف نوشته canadian language bench منظورش چه مدرکیه؟ آیلتس قبوله دیگه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_control نمایش پست ها
    ممنون بابت لینکی که فرستادین. توی این آدرس چندتا official language داره first و second اینا چیه؟به جز اون چندجای مختلف نوشته canadian language bench منظورش چه مدرکیه؟ آیلتس قبوله دیگه؟
    کانادا دو تا زبان رسمی داره: انگلیسی و فرانسه. در نتیجه شما میتوانید از امتیاز زبان در هر کدام از این دو زبان استفاده کنید.
    برای تبدیل CLB به آیلتس از جدول زیر استفاده کنید:
    http://www.cic.gc.ca/english/resourc...age/charts.asp

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)