صفحه 34 از 56 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 557

موضوع: اقامت پس از اتمام تحصیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

با سلام، سوالی داشتم در مورد اخذ اقامت بعد از تموم کردن تحصیل در کانادا،

۱-آیا اقامت کانادا شامل تمام رشته های تحصیل میشه یا به بعضی رشته ها تعلق نمی گیره؟

۲- آیا مستر ۱۲ ماهه هم دارای امتیازبرای دریافت اقامت کانادا هست؟ یا حتما باید حداقل ۲ سال تمام طول تحصیلی در کانادا باشه؟

Junior Member

سلام یه سوالی برام پیش اومده ممنون میشم اگه جواب بدین. می‌دونم که برای برنامه‌های بالای ۸ ماه تا ۲ سال به اندازهٔ مدت تحصیل و برای برنامهٔ دو ساله،سه سال اجازه کار میدن. در پایان مدت اجازه کار برای ادامه به کار، کارفرما بایستی lmia بگیره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط taktakam نمایش پست ها
    سلام یه سوالی برام پیش اومده ممنون میشم اگه جواب بدین. می‌دونم که برای برنامه‌های بالای ۸ ماه تا ۲ سال به اندازهٔ مدت تحصیل و برای برنامهٔ دو ساله،سه سال اجازه کار میدن. در پایان مدت اجازه کار برای ادامه به کار، کارفرما بایستی lmia بگیره؟
    بله بعد از پایان دوره postgraduate permit باید LMIA بگیره. منتهی اگر کسی کار پیدا کرده باشه در طول همین مدت احتمالا اقامت دائم اش رو هم میتونه بگیره ( به روش Canadian experience)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله بعد از پایان دوره postgraduate permit باید LMIA بگیره. منتهی اگر کسی کار پیدا کرده باشه در طول همین مدت احتمالا اقامت دائم اش رو هم میتونه بگیره ( به روش Canadian experience)

منظورتان از روش canadian experience, نمره‌ای هست که تو اکسپرس انتری برای تجربه کار تو کانادا مشخص شده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط taktakam نمایش پست ها
    منظورتان از روش canadian experience, نمره‌ای هست که تو اکسپرس انتری برای تجربه کار تو کانادا مشخص شده؟
    بله قبلا خودش کلاس مستقلی بود ولی الان تحت اکسپرس انتری قرار گرفته.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان

من از سپتامبر تا اگوست سال دیگه قراره یه دوره post graduate در تورنتو بگذرونم. طبعا نمیخوام بعدش برگردم ایران! خواستم ببینم بهترین راهکار برا گرفتن هرچه سریعتر PR چیه؟
    طبق تحقیقی که کردم چون دوره حدودا 1 سال هست فقط میتونم یکسال اجازه کار بعدش بگیرم...من در زمینه رشته خودم تجربه لازم رو دارم و فکر میکنم انشاله بتونم اینکارو بکنم منتها بعدش چی میشه؟
    این LMIA رو همه کارفرماها میتونن بدن یا بعضیشون؟ (باتوجه به اینکه من کارم مربوط به Entertainment industry هست...انیمیشن و فیلم)
    من یه مشکلی دیگه هم دارم اینکه Undergraduate ندارم (ریزنمره براچندترم دارم چون هیچوقت تمومش نکردم، درواقع پذیرش اینجا رو با Portfolio گرفتم)
    نداشتن Undergraduate پرونده ام رو خیلی ضعیف میکنه؟

پیشاپیش از کمکتون سپاسگزارم

Junior Member

سلام دوستان. من با خوندن تاپیک ها به جواب سوالم نرسیدم... اینکه برای اقامت دائم تحصیل در دوره دکتری بهتره یا فوق لیسانس. راستش من هم با تصور اینکه سال دوم دوره دکتری میشه برای اقامت دائم در استان کبک اپلای کرد پذیرش دکتری گرفتم. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام. آیا سابقه دوره فرصت مطالعاتی یک ساله که LMIA داره برای اِکسپرس اِنتری امتیاز خواهد داشت؟ و بعد از این یک سال میشه اجازه تمدید ویزا گرفت؟
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_ca نمایش پست ها
    سلام. آیا سابقه دوره فرصت مطالعاتی یک ساله که LMIA داره برای اِکسپرس اِنتری امتیاز خواهد داشت؟ و بعد از این یک سال میشه اجازه تمدید ویزا گرفت؟
    با تشکر
    فرصت مطالعاتی که LMIA نداره.

Junior Member

سلام
    اينجا كسى اطلاعاتى درباره گرفتن اقامت بعد Undergrauate داره ؟
    لطفا اگه كسى اطلاعات دقيق داره منو راهنمايى كنه !
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)