صفحه 35 از 56 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 557

موضوع: اقامت پس از اتمام تحصیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

سلام
    ميخواستم بدونم اگر براي يكي از دانشگاههاي كبك پذيرش بگيريم براي مستر ايا ميشه براي اقامت از طريق اكسپرس اينتري اقدام كرد؟يعني مستر مونترال تاثيري در امتياز اكسپرس اينتري داره؟؟؟

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

دوستان ، کارفرماها فرقی میزارن بین M.eng و M.s ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Stifler نمایش پست ها
    دوستان ، کارفرماها فرقی میزارن بین M.eng و M.s ؟
    کارفرماها فقط به مهارتهای شما اهمیت میدهند.

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کارفرماها فقط به مهارتهای شما اهمیت میدهند.
    بنده شرایط مهاجرت با سابقه ی کار و... رو ندارم ، به نظرتون برای M.eng یک ساله هزینه کنم آیا امید به کار هست ؟ ( M.eng برق و کامپبوتر )

ApplyAbroad Guru

بنده شرایط مهاجرت با سابقه ی کار و... رو ندارم ، به نظرتون برای M.eng یک ساله هزینه کنم آیا امید به کار هست ؟ ( M.eng برق و کامپبوتر )
    بستگی داره. اگر یکسال سابقه کاری کانادا به اندازه کافی امتیازتون رو برای گرفتن اقامت بالا میبره بله. در غیر اینصورت بنظر من لزوما ارزشش رو نداره. البته به اولویتها و شرایط خودتون بستگی داره.

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بستگی داره. اگر یکسال سابقه کاری کانادا به اندازه کافی امتیازتون رو برای گرفتن اقامت بالا میبره بله. در غیر اینصورت بنظر من لزوما ارزشش رو نداره. البته به اولویتها و شرایط خودتون بستگی داره.
    اصلا هیچ راهی نداره که دیگه وارد سیستم امتیاز و .... نشیم ؟ مثلا 5 - 6 سال با همون ویزای کاری ، کار پیدا کنیم مالیات بدیم و.... و اقامت بدن ؟ مثل خیلی از کشورای اروپایی

ApplyAbroad Guru

اصلا هیچ راهی نداره که دیگه وارد سیستم امتیاز و .... نشیم ؟ مثلا 5 - 6 سال با همون ویزای کاری ، کار پیدا کنیم مالیات بدیم و.... و اقامت بدن ؟ مثل خیلی از کشورای اروپایی
    نخیر سیستم کانادا و استرالیا و امریکا کاملا با کشورهای اروپایی متفاوت است. حضور در این کشورها منجر به اقامت دائم یا سیتیزن شیپ نمیشود.

Junior Member

سلام، دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم اگه راهنمای کنید.در نظر دارم برای کالج برنامه‌های یک ساله اپلای کنم،طبق این لینک http://www.cic.gc.ca/english/study/work-postgrad.asp
    پس از اتمام دورهٔ یک ساله می‌تونم یه سال اجازه کار داشته باشم.
    در برنامهٔ اکسپرس انتری برای يكسال تحصیل و يكسال كار در كانادا تقریبا ۱۰۰ امتیاز به امتیازِ الان اضافه می‌شه.

سوالِ من این هست که به نظرتون احتمالِ اینکه پس از اتمامِ تحصیل بتونم به سرعت کار پیدا کنم چه قدر هستش؟ چون در صورتی‌ که تجربه کاریم کمتر از یک سال باشه عملا امتیازِ بسیار کمی‌ خواهم گرفت كه تاثير زيادي روي امتياز اكسپرس انتريم نميزاره. بنظر شما اينكار ريسك كردنه يا منطقيه؟

Junior Member

سلام دوستان،
    خیلی ممنون میشم اگر که اینجا من رو راهنمایی کنید. من حدود دو هفته ی پیش فارغ التحصیل شدم با مدرک مسترز در فاین آرت از دانشگاه ساسکاچوان. در حال حاضر دارم برای ویزای پست گرجویت ورک پرمیت اقدام میکنم و یک کاره پاره وقت هم در دانشگاه انجام میدهم که ارباطی با رشته ی تحصیلی ام ندارد. من سوالم این است که من فیلد کاریم توی اس آی ان پی وجود ندارد و میخوام بدونم از چه طریق میتونم برای پی آر اپلای کنم؟

با سپاس.

Junior Member

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل مستر از دانشگاه کنکوردیا هستم و میخوام برای سی اس کیو اپلای کنم والبته دارم دنبال کار میگردم.... دو تا سوال داشتم:
    1- اگه یه ایالت دیگه کار پیدا کنم، میتونم برای پی آر از طریق کبک اقدام کنم؟
    2- مدرک تحصیلی لیسانسم و یه فوق از ایران دارم و یه فوق دیگه از کنکوردیا، برای P.eng مدرک فوق کنکوردیا رو قبول دارن؟ یا باید امتحان بدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)