صفحه 36 از 56 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 557

موضوع: اقامت پس از اتمام تحصیل

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

در حالت کلی بعد از اتمام دوره تحصیل (مستر) چه مدت می توان در کانادا ماند؟ (بدون داشتن مجوز کار)

و اینکه کار به روش co-op student یا intern در رشته مربوطه تحصیلی، جزو سابقه کار قانونی کانادا حساب می شود ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ARASH6 نمایش پست ها
    در حالت کلی بعد از اتمام دوره تحصیل (مستر) چه مدت می توان در کانادا ماند؟ (بدون داشتن مجوز کار)

و اینکه کار به روش co-op student یا intern در رشته مربوطه تحصیلی، جزو سابقه کار قانونی کانادا حساب می شود ؟
    بعد از انقضای اعتبار study permit تون باید بلافاصله از کانادا خارج شوید مگر اینکه برای ویزای کار اقدام کرده باشید.

سابقه کار قانونی کانادا منظورتون چیه؟ اگر برای مهاجرت منظورتونه نه حساب نمیشه چون جزو برنامه درسی تون است.

فارغ التحصیلان بعد از تحصیل در کانادا و یکی دو سال کار در کانادا هم می بایست از روش express entry برای اقامت اقدام کنند یا روش دیگری هم وجود دارد ؟

سلام کسی از برنامه EPQاطلاعاتی داره یعنی بعد از دوره یکساله کالج و مدرک فرانسه بی 2چجوری میشه اقامت گرفت ایا برم دفاتر مهاجرتی که برام این پروسه رو انجام بدن

سلام دوستان
    من يه سوال داشتم نميدونم جاى درستى دارم ميپرسم يا نه، ممنون ميشم راهنماييم كنين
    من همين ترم فال درسم تموم شده، تاريخ استادى پرميت و ويزام تا اخر مارچ هست. يه كار ضرورى برام پيش اومده كه بايد براى دو هفته برم ايران.
    مسئولين ويزا تو دانشگاه بهم گفتن بهتره نرم چون ممكنه موقع برگشتن تو فرودگاه بهم گير بدن كه چرا با اينكه درسم تموم شده دوباره برگشتم كانادا.
    ميخواستم ببينم همچين چيزى چقدر صحت داره؟؟
    ممنون

از دوستان عزیز کسی هست که بدونه کلا راهی هست که work permit رو زمانش رو افزایش داد ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ARASH6 نمایش پست ها
    از دوستان عزیز کسی هست که بدونه کلا راهی هست که work permit رو زمانش رو افزایش داد ؟
    اگر همسرتون مشغول به تحصیل بشوند و ویزای دانشجویی بگیرند میتونید بعنوان همراه ایشان تقاضای ورک پرمیت کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    بعد از تحصیل در کانادا آیا باید یک ستل سابقه مرتبط با رشته تحصیلی داشته باشیم تا بتونیم اقات بگیریم یا فقط داشتن سابقه یک ساله در هر کاری حتی شده گارسونی کفایت می کنه تا اقامت دایم کانادا را بگیریم؟

این شرایط خاص اقامتی فقط برای کبک مطرح است درسته؟

ممنون میشم با ""دقت"" راهنمایی بفرمایید.

خیلی خیلی سپاسگزارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Imcoming نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بعد از تحصیل در کانادا آیا باید یک ستل سابقه مرتبط با رشته تحصیلی داشته باشیم تا بتونیم اقات بگیریم یا فقط داشتن سابقه یک ساله در هر کاری حتی شده گارسونی کفایت می کنه تا اقامت دایم کانادا را بگیریم؟

این شرایط خاص اقامتی فقط برای کبک مطرح است درسته؟

ممنون میشم با ""دقت"" راهنمایی بفرمایید.

خیلی خیلی سپاسگزارم
    هیچ شرطی برای اقامت کانادا "کفایت" نمیکنه، شما در هر حال با متقاضیان دیگر رقابت خواهید کرد و دارندگان امتیاز بالاتر انتخاب خواهند شد. داشتن یکسال سابقه کار در زمینه های تخصصی امتیاز اضافی به شما میده.

Junior Member

سلام
    ممنون از جوابتون. اما من که گیج شدم!

تو سایت های مختلف و فکر کنم همین سایت خوندم که اگر بعد تحصیل یک سال سابقه کار داشته باشی می توانیم از روش CEC اقدام کنیم. این موضوع اشتباه است؟ اگر اشتباه است اصلاح بفرمایید. {منظورتون از رقابتی که فرمودید در اینجا چی هست دقیقا؟ ... یعنی در پیدا کردن این شغل؟} {فکر کنم منظورتون از رقابت در حالت فدرال است نه روشی که استان کبک در اختیار داوطلبان قرار می دهد}

اگر درست است، سوال من اینجاست که آیا این سابقه یک ساله که لازمه گرفتن اقامت دایم است باید مرتبط باشد؟

سپاس فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)