صفحه 40 از 56 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 557

موضوع: اقامت پس از اتمام تحصیل

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط sali86 نمایش پست ها
    سلام. برای اقامت راههای متفاوتی وجود داره. اگر بخواهید از طریق Canadian Experience Class اقدام کنید باید در زمینه کاری مرتبط اقدام کنید. اگر از طریق استانی اقدام کنید (مثلا انتاریو) نیازی به داشتن کار مرتبط و اصولا سابقه کار نیست.
    ممنونم،يك سوال ديگه،مثلا اگر من درسم رو توي كبك بخونم ولي براي گرفتن اقامت بخوام برم يك ايالت ديگه مثلا اونتاريو از اون ايالت براي اقامت اقدام كنم،امكان اين كار هست يا اينكه در همون استاني كه ادامه تحصيل ميديم از همون استان هم بايد براي اقامت اقدام كنيم؟
    ممنونم از لطفتون.

Junior Member

سلام.
    برای اجازه کار بعد تحصیل چقدر احتمال رد شدن درخواست هست؟چه شرایطی برای اقدام کردن داره؟
    و بعد این مدت چی میشه تکلیف؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin884 نمایش پست ها
    سلام.
    برای اجازه کار بعد تحصیل چقدر احتمال رد شدن درخواست هست؟چه شرایطی برای اقدام کردن داره؟
    و بعد این مدت چی میشه تکلیف؟
    شرایطش اینجاست:
    http://www.cic.gc.ca/english/study/w...stgrad-who.asp

اگر شرایط را دارا باشید حتما صادر میشه.
    بعد از پایان اعتبار ویزای کار در صورتی که اقامت یا ویزای جدیدی دریافت نکرده باشید باید کانادا را ترک کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شرایطش اینجاست:
    http://www.cic.gc.ca/english/study/w...stgrad-who.asp

اگر شرایط را دارا باشید حتما صادر میشه.
    بعد از پایان اعتبار ویزای کار در صورتی که اقامت یا ویزای جدیدی دریافت نکرده باشید باید کانادا را ترک کنید.
    پس نیازی به پیدا کردن کار قبلش نیست؟و اینکه همه اش رو برای کبک زده درسته؟

میشه بگین چه راههایی هست برای گرفتن ویزا بعد این مدت؟باید از طریق اسکیل ورکر یا استانی اقدام کنم یا راحت تره؟چون یک بنده خدایی میگفت تو کبک اگر b2 رو بگیری خیلی راحت اقامت میگیری ...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin884 نمایش پست ها
    پس نیازی به پیدا کردن کار قبلش نیست؟و اینکه همه اش رو برای کبک زده درسته؟

میشه بگین چه راههایی هست برای گرفتن ویزا بعد این مدت؟باید از طریق اسکیل ورکر یا استانی اقدام کنم یا راحت تره؟چون یک بنده خدایی میگفت تو کبک اگر b2 رو بگیری خیلی راحت اقامت میگیری ...
    نیازی به پیدا کردن کارفرما نیست، و منحصر به کبک هم نیست این یک قانون فدرال است و در همه استانها برقرارست. برای موضوع اقامت تاپیک های مهاجرت را نگاه کنید.

با سلام و عرض ادب اگه ممكنه من رو راهنمايي كنيد من ليسانس شيمي صنايع غذايي هستم سئوال من اينه اگه من از طريق تحصيلي (1800 ساعته كالج)اقدام كنم و ويزا بگيرم تا يك سال هم اجازه كار دارم .در همون يك سال با شغلي كه پيدا خواهم كرد مرتبط با رشته كالج يا مرتبط با رشته تحصيلي ايران(شيمي)ميشه از روش ديگري غير از اكسپرس اقامت بگيرم چون سنم بالاست و 67 امتياز رو نميارم.ممنون

Junior Member

سلام
    مثل همین دوستمون که چند پست قبل مطرح کرد برای من هم سوال پیش اومد که چرا در شرایطش اولا به موسسات کبک فقط اشاره میکنند و بعد در اخرین بند میگه که دانشگاه های خصوصی کانادا یعنی اونایی که از پابلیک هستند شامل نمیشن؟
    https://www.canada.ca/en/immigration...igibility.html
    ادرسی هست که بشه ازش سوال کرد؟
    PLUS VLTRA

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pep نمایش پست ها
    سلام
    مثل همین دوستمون که چند پست قبل مطرح کرد برای من هم سوال پیش اومد که چرا در شرایطش اولا به موسسات کبک فقط اشاره میکنند و بعد در اخرین بند میگه که دانشگاه های خصوصی کانادا یعنی اونایی که از پابلیک هستند شامل نمیشن؟
    https://www.canada.ca/en/immigration...igibility.html
    ادرسی هست که بشه ازش سوال کرد؟
    فقط به موسسات کبک اشاره نمیکنه. در همان بند اول میگه کالج یا دانشگاه بطور کلی. منتهی علاوه بر اونها دوره های خاصی که فقط در کبک هست مثل CEGEP و DEP رو هم جداگانه نام میبره. آخرین بند هم اتفاقا صریحا نوشته که موسسات خصوصی هم برای دوره های مورد تایید شاملش هستند. کجا نوشته شاملش نمیشن؟

Junior Member

نه منظورم اینه که گفته موسسات خصوصی مورد قبول هستند پس تکلیف این همه دانشگاه عمومی چی میشه؟
    در موردش بیشتر تحقیق کردم میگه که روش دیگری برای کسایی که شامل این موارد نیستند هست که شامل اوپن ورک پرمیژن میشه.
    https://www.canada.ca/en/immigration...raduation.html
    ولی باز نکته ای تو این هست اینکه اگه همچین فردی بخواد از روش کانادین اکسپرینس اقدام کنه باید 12 ماه سابقه کار هم داشته باشه. حالا کسی که اونجا فقط میتونسته درس بخونه و اجازه کار نداشته و چند ماه تا اتمام ویزاش بیشتر نمونده چطوری این سابقه رو داشته باشه؟
    PLUS VLTRA

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pep نمایش پست ها
    نه منظورم اینه که گفته موسسات خصوصی مورد قبول هستند پس تکلیف این همه دانشگاه عمومی چی میشه؟
    در موردش بیشتر تحقیق کردم میگه که روش دیگری برای کسایی که شامل این موارد نیستند هست که شامل اوپن ورک پرمیژن میشه.
    https://www.canada.ca/en/immigration...raduation.html
    ولی باز نکته ای تو این هست اینکه اگه همچین فردی بخواد از روش کانادین اکسپرینس اقدام کنه باید 12 ماه سابقه کار هم داشته باشه. حالا کسی که اونجا فقط میتونسته درس بخونه و اجازه کار نداشته و چند ماه تا اتمام ویزاش بیشتر نمونده چطوری این سابقه رو داشته باشه؟
    این روشها همه یک روش هستند یعنی Postgraduate Work Permit. دانشگاههای عمومی همان مورد اول لیست هستند که گفته public post-secondary school, such as a college, trade/technical school or university
    آن CEGEP کبک که اضافه کرده خودش یک دوره کالج جداست نه اینکه فقط دانشگاههای کبک مدنظر باشند.

اگر بخواهید از روش CEC اقدام کنید بعد از پایان تحصیلات همین اجازه کار بالا را میگیرید و کار پیدا میکنید و بعد از یکسال کار در کانادا از طریق CEC میتوانید اقدام کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)