صفحه 48 از 56 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 557

موضوع: اقامت پس از اتمام تحصیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

سلام وقت بخیر دوستان .
    برای اینکه بتونم بعد از تحصیل ؛ کار کنم و بعد از اون اقدام برای اقامت ؛ برای دانشگاه انگیسی زبان ( ارشد ) در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب چه استان/دانشگاهی رو پیشنهاد میدید ؟‌
    میخام در حدود ۱.۵ سال دیگه اقدام کنم و اینکه من گپ تحصیلی داشتم و الان دارم مجددا کارشناسی دو ترم میخونم تا معدلم بره بالاتر ( بعد از خدمت دوباره دارم میرم دانشگاه ) و ۲۸ سال سن دارم .

ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من اگر برای دکترا پذیرش بگیرم و‌همسرم با ویزای همراه به کانادا بیاد و مشغول به کار بشه ، میتونه برای اقامت از روش کار کانادایی اقدام کنه؟ کار باید چه شرایطی داشته باشه؟مرتبط با رشته خودش باشه( نرم افزار) ؟ و کلاسابقه کار کاناداچطوره؟ یعنی کارفرما باید براش بیمه رد کنه که کارکانادایی محاسبه بشه؟؟

و اینکه بعداز اتمام دکتری که من میتونم اجازه کار در کانادا بگیرم ، اون زمان هم بازم همسرم‌میتونه ویزای همراهش رو داشته باشه و‌کارش رو ادامه بده؟ یعنی جمعا هفت سال هم زمان همسرم اجازه کار داشته باشه؟؟
    مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Eli2672 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اگر برای دکترا پذیرش بگیرم و‌همسرم با ویزای همراه به کانادا بیاد و مشغول به کار بشه ، میتونه برای اقامت از روش کار کانادایی اقدام کنه؟ کار باید چه شرایطی داشته باشه؟مرتبط با رشته خودش باشه( نرم افزار) ؟ و کلاسابقه کار کاناداچطوره؟ یعنی کارفرما باید براش بیمه رد کنه که کارکانادایی محاسبه بشه؟؟

و اینکه بعداز اتمام دکتری که من میتونم اجازه کار در کانادا بگیرم ، اون زمان هم بازم همسرم‌میتونه ویزای همراهش رو داشته باشه و‌کارش رو ادامه بده؟ یعنی جمعا هفت سال هم زمان همسرم اجازه کار داشته باشه؟؟
    مرسی
    همسرتون بعد از یکسال کار مرتبط و طبق ضوابط روش Canadian Experience Class میتونه از این طریق وارد پول اکسپرس انتری بشه.
    بله به همراه دارنده ویزای کار هم اوپن ورک پرمیت میدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    همسرتون بعد از یکسال کار مرتبط و طبق ضوابط روش Canadian Experience Class میتونه از این طریق وارد پول اکسپرس انتری بشه.
    بله به همراه دارنده ویزای کار هم اوپن ورک پرمیت میدن.
    مرسی از راهنماییتون
    همسر من چهارسال سابقه کار در واحد آمار کارخونه داره و کارش با اکسل بوده و‌من نمیدونم که این سابقه کار کلا مرتبط هست یانه؟؟( منظورم برای شرایط اسکیل ورکر هست)

اینکه برای شرایط تجربه کار کانادایی ، مهندس نرم افزار اگر بخواد سطح سوادش رو افزایش بده بهتره چه دوره هایی رو‌در ایران شرکت کنه ؟ (برنامه نویسی؟ طراحی سایت ؟ و..) تا راحت تر بتونه کارمرتبط گیربیاره؟
    توی سایت indeed وقتی جاب رو کامپیوتر مینویسم حتی کار کپی کردن هم که شغل معمولی هست میاد! چطور متوجه بشم سابقه کار کانادایی مرتبط یعنی کجاها؟

ApplyAbroad Guru

مرسی از راهنماییتون
    همسر من چهارسال سابقه کار در واحد آمار کارخونه داره و کارش با اکسل بوده و‌من نمیدونم که این سابقه کار کلا مرتبط هست یانه؟؟( منظورم برای شرایط اسکیل ورکر هست)

اینکه برای شرایط تجربه کار کانادایی ، مهندس نرم افزار اگر بخواد سطح سوادش رو افزایش بده بهتره چه دوره هایی رو‌در ایران شرکت کنه ؟ (برنامه نویسی؟ طراحی سایت ؟ و..) تا راحت تر بتونه کارمرتبط گیربیاره؟
    توی سایت indeed وقتی جاب رو کامپیوتر مینویسم حتی کار کپی کردن هم که شغل معمولی هست میاد! چطور متوجه بشم سابقه کار کانادایی مرتبط یعنی کجاها؟
    سابقه کار کانادایی یعنی سابقه کار در کانادا، نه ایران. در مورد نوع کار مسلما باید برای زمینه مشخصی که در آن میخواهید فعالیت کنید سرچ بزنید. "کامپیوتر" الان دیگر یک زمینه شغلی نیست، همه کارها با کامپیوتر انجام میشه. بسته به زمینه تخصصی موردنظرتان باید برای شغل هایی مثل نرم افزار، شبکه، طراحی وب و نظیر آن سرچ بزنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    سابقه کار کانادایی یعنی سابقه کار در کانادا، نه ایران. در مورد نوع کار مسلما باید برای زمینه مشخصی که در آن میخواهید فعالیت کنید سرچ بزنید. "کامپیوتر" الان دیگر یک زمینه شغلی نیست، همه کارها با کامپیوتر انجام میشه. بسته به زمینه تخصصی موردنظرتان باید برای شغل هایی مثل نرم افزار، شبکه، طراحی وب و نظیر آن سرچ بزنید.

بله متوجه سابقه کارهستم که برای اکسپرس اینتری باید در کانادا باشه .
    اما سوالم راجع به اسکیل ورکر هست، برای اون فکر میکنم سابقه کار درهرکشوری قابل قبول باشه. درسته؟

بله متوجه سابقه کارهستم که برای اکسپرس اینتری باید در کانادا باشه .
    اما سوالم راجع به اسکیل ورکر هست، برای اون فکر میکنم سابقه کار درهرکشوری قابل قبول باشه. درسته؟
    اکسپرس انتری سیستمی هست که شما از طریقش اقدام میکنید، فدرال یکی از شیوه های مهاجرت با سیستم اکسپرس انتری هست. با هر روشی که اقدام کنید امتیاز سابقه کار داخل کانادا ( که اجباری هم به داشتنش نیست) بیشتر از امتیاز سابقه کار خارج از کانادا هست و سابقه کار خارج از کانادا هم همیشه امتیاز خودش رو داره.

Junior Member

سلام. برای اقدام اکسپرس اینتری بعد از دو سال تحصیل و دو سه سال کار کردن در کانادا، چند درصد امکان داره که بعد از این چهار پنج سال برای پی آر اقدام کنم و فیلد بشم؟ آیا بعد از گذراندن این دوره، پی آر قطعیست یا خیر؟ چون وکلای مهاجرتی خیلی مطمئن راجع به اون موقع صحبت میکنن و میگن بعد از تحصیل و کار اقدام کنی حتما قبول میشه و اقامت رو میگیری.
    سوال دیگه اینکه من اگر بعنوان همراه همسرم باشم و چهار پنج سال با ورک پرمیت کار کرده باشم چطور؟ چقدر شانس دارم برای قبولی پی آر؟ و همچنین این کاری که توی این مدت انجام دادم چه شرایطی باید داشته باشه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad6666 نمایش پست ها
    سلام. برای اقدام اکسپرس اینتری بعد از دو سال تحصیل و دو سه سال کار کردن در کانادا، چند درصد امکان داره که بعد از این چهار پنج سال برای پی آر اقدام کنم و فیلد بشم؟ آیا بعد از گذراندن این دوره، پی آر قطعیست یا خیر؟ چون وکلای مهاجرتی خیلی مطمئن راجع به اون موقع صحبت میکنن و میگن بعد از تحصیل و کار اقدام کنی حتما قبول میشه و اقامت رو میگیری.
    سوال دیگه اینکه من اگر بعنوان همراه همسرم باشم و چهار پنج سال با ورک پرمیت کار کرده باشم چطور؟ چقدر شانس دارم برای قبولی پی آر؟ و همچنین این کاری که توی این مدت انجام دادم چه شرایطی باید داشته باشه؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    دوست عزیز هیچ چیزی در مورد مهاجرت کانادا قطعی نیست و قوانینش هم هر آن ممکنه تغییر کنه. چیزی که میشه گفت اینه که اکثر کسانی که بعد از تحصیل در کانادا کار پیدا کرده اند موفق شده اند اقامت دائم کانادا را بگیرند. برای استفاده از سابقه کار کانادایی باید نوع کارتون تخصصی باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

سلام دوستان من یه سوالی داشتم ُ ممنون میشم کمکم کنین
    من چند ماه دیگه درسم تموم میشه و میخوام برای ورک پرمیت و ویزای کار اقدام کنم و هم زمان هم میخوام برای دکترا اپلای کنم ُ فقط نمیدونم اگر پذیرش دکترا بگیرم استتوس ویزای من چی میشه ؟ چون قطعا ویزای کارم زودتر میاد تا ویزای تحصیلی برای دکترا ُ میخواستم بدونم میشه این کارو کرد ؟ یا مشکلی پیش میاد ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)