صفحه 49 از 56 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 557

موضوع: اقامت پس از اتمام تحصیل

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط shalizade نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوالی داشتم ُ ممنون میشم کمکم کنین
    من چند ماه دیگه درسم تموم میشه و میخوام برای ورک پرمیت و ویزای کار اقدام کنم و هم زمان هم میخوام برای دکترا اپلای کنم ُ فقط نمیدونم اگر پذیرش دکترا بگیرم استتوس ویزای من چی میشه ؟ چون قطعا ویزای کارم زودتر میاد تا ویزای تحصیلی برای دکترا ُ میخواستم بدونم میشه این کارو کرد ؟ یا مشکلی پیش میاد ؟
    در داخل کانادا میشه ویزای کاری را به تحصیلی تبدیل کرد و بالعکس. فقط ویزای توریستی را نمیشه تبدیل کرد.

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در داخل کانادا میشه ویزای کاری را به تحصیلی تبدیل کرد و بالعکس. فقط ویزای توریستی را نمیشه تبدیل کرد.
    پس یعنی نمیشه هم زمان هردورو داشت نه ؟

Junior Member

سلام دوستان. کسی اطلاع داره که امکان گرفتن open work permit در حین تحصیل وجود داره یا خیر؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arad9985 نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی اطلاع داره که امکان گرفتن open work permit در حین تحصیل وجود داره یا خیر؟
    به چه نحوی؟ Open work permit را برای موارد خاصی میدهند مثلا همراه دانشجو باشید یا پرونده پذیرفته شده برای مهاجرت داشته باشید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shalizade نمایش پست ها
    پس یعنی نمیشه هم زمان هردورو داشت نه ؟
    اگر مقطع جدید شروع کنید دیگه اون ویزای کار postgraduate شما بی اعتبار میشه و فقط میتونید ویزای تحصیلی داشته باشید.

Junior Member

درود، من پرس و جو کردم، برای اطلاع دوستان میگم شاید به درد کسی بخوره. با داشتن ویزای دانشجویی و study permit دانشجویان ایرانی میتوانند برای یک ترم درخواست open work permit بکنند و همراه تحصیل، کار تمام وقت هم داشته باشند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arad9985 نمایش پست ها
    درود، من پرس و جو کردم، برای اطلاع دوستان میگم شاید به درد کسی بخوره. با داشتن ویزای دانشجویی و study permit دانشجویان ایرانی میتوانند برای یک ترم درخواست open work permit بکنند و همراه تحصیل، کار تمام وقت هم داشته باشند.
    ممکنه لینک یا رفرنس بدید که جزئیات و روش درخواستش رو هم ببینیم؟

Junior Member

http://www.cic.gc.ca/English/helpcen...num=177&top=17
    توی لیست کسانی که واجد شرایط هستند یک گزینه مربوط به دانشجویانیه که به دلیل عواملی خارج از کنترل خودشون( مثل جنگ، فروپاشی سیستم بانکی و...) توی پرداخت شهریه مشکل پیدا کردن. الان با توجه به شرایط اقتصادی ایران شامل دانشجویان ایرانی هم میشه ولی مدتش محدود به یک ترمه.
    Destitute studentsAn open work permit may be issued for the purposes of short-term relief only, and should coincide with the duration of the current term of study (not for the duration of the entire program of studies, or for the duration of the study permit).

·This exemption applies to foreign students who, due to circumstances beyond their control, may find themselves
    unable to meet the cost of their studies in Canada, be it their day-to-day needs or their tuition.

سلام
    من نه سال سابقه کار در زمینه تست نرم افزار دارم. تمام سوابق مربوط به شرکت معتبر با بیمه هست. هشت سال پیش ایلیتس 6 گرفتم که اکسپایر شده. برای یک کالج دوره هشت ماهه تخصصی رشته خودم اپلای کردم و بعدش هم قرار بر این شده که من برای ویزای کار بعد از تحصیل به شرکت ها توسط همون کالج معرفی کنم. برای پذیرش کالج چون نامه تاییدیه سطح زبان از محل کارم داشتم مدرک ایلتس از من نخواستن. باتوجه به این که قصد اقامت دائم دارم می خواستم بدونم بهتره ایلتس رو بخونم و تمدید کنم و اکسپرس انتری رو به جریان بندازم یا برم اونجا زبان رو همونجا تمدید کنم و با درس خوندن و کار کردن در کانادا امتیازم رو بالا ببرم بعد از پایان ویزای کار برای اکسپرس انتری اقدام کنم؟
    همسرم با زمینه ای مشابه خودم کار می کنه اما تحصیلاتش مرتبط نیست و مدرک زبان هم نداره . یک فرزند یک ساله هم دارم که نمی دونم تو شرایط اکسپرس اینتری تاثیری داره یا نه

با سلام

میخواستم بدونم بعد از پایان postdoc وضعیت اقامتی به چه صورتیه؟ آیا work permit داده میشه مثل دکترا یا ارشد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)