صفحه 53 از 56 نخستنخست ... 34344454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 557

موضوع: اقامت پس از اتمام تحصیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا در كانادا امكان تبديل ويزاي دانشجويي به ويزاي كاري هست يا نه؟؟

سلام
    من با توجه به مطالعه ای که بروی انواع ویزاهای بعد از تحصیل داشتم یک سناریو چیدم. حالا می خوام مطمین بشم که جواب می گیرم. دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارن ممنون میشم اشکالات احتمالی رو به من گوش زد کنن.

من 42 سالمه مجردم. قصد مهاجرت به کانادا دارم. حدود 20 سال سابقه کار دارم در زمینه آی تی. همین الان دارم در مقطع ارشد آی تی (دولتی) از پایان نامم دفاع می کنم و بزودی مدرک می گیرم.
    حالا می خوام برای یه دوره تخصصی آی تی بالای 8 ماه و یا ارشد دوم (Second master) اقدام کنم و پذیرش بگیرم، بعد از تموم کردن دوره تحصیلی ویزای کار به مدت دوره بگیرم و و همزمان از
    طریق Masters Graduate Stream استانی اقدام کنم یا job-offer بگیرم و در نهایت اقامت دایم بگیرم. لازمه بگم توان پرداخت هزینه های این دوسال اول رو دارم.

در کنار اینکه نگرانم چیزی رو از قلم انداخته باشم ، نگرانی احتمال ریجکت شدن برای ویزای تحصیلی رو دارم.

ممنون میشم از هرگونه راهنمایی.

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    کسی که هنوز هیچ اقدامی انجام نداده و هدف نهاییش مهاجرت هست اگر واجد شرایط مهاجرت هست بهتره که از ابتدا برای مهاجرت اقدام کنه، تحصیل برای کسی مناسبه که جدا از اینکه هدف علمی داره برای اقدام از طریق مهاجرت واجد شرایط نیست.کسی که واجد شرایط مهاجرت هست ممکنه بتونه در عرض یکی دوسال مهاجرت کنه و اقامت دایم بگیره در حالیکه از طریق تحصیلی بعد از پایان تحصیلات همچنان آینده وضعیت اقامتی مشخص نیست و شخص باید از ابتدا پرونده مهاجرتی تشکیل بده.
    سلام
    من و نامزدم کهژانویه 2019 برای ادامه تحصیل از دانشگاه کنکوردیا مونتریال کانادا پذیرش با فاند گرفته در مقطع دکترا و میخوایم در اولین سفر ایشون به ایران ازدواج رسمی کنیم، و برای ویزا owp من اقدام کنیم.
    آیا من میتونم به عنوان همراه ایشون برم و قبل از اتمام تحصیل ایشون، از طریق من برای مهاجرت اقدام کنیم؟ و از چه نوعی؟
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوست عزیز هیچ چیزی در مورد مهاجرت کانادا قطعی نیست و قوانینش هم هر آن ممکنه تغییر کنه. چیزی که میشه گفت اینه که اکثر کسانی که بعد از تحصیل در کانادا کار پیدا کرده اند موفق شده اند اقامت دائم کانادا را بگیرند. برای استفاده از سابقه کار کانادایی باید نوع کارتون تخصصی باشه.

سلام
    میتونم بپرسم یعنی چی باید تخصصی باشه؟
    متشکرم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aaabbbcccdddee نمایش پست ها
    سلام
    میتونم بپرسم یعنی چی باید تخصصی باشه؟
    متشکرم
    Skilled Job Level 0, Type A or B as defined in the following link:

https://www.canada.ca/en/immigration...nce-class.html

Junior Member

سلام دوستان
    اگر کسی بعد از ادامه تحصیل واجد شرایط چند روش مهاجرتی باشه, به نظر شما کدوم روش از نظر رقابت و سرعت جوابدهی بهتر است؟ فرض کنید بین روش های فدرال و استانی ساسکا و کنیدین اکسپرینس.

متاسفانه استان کبک اقامت سریع از طریق PEQ پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی رو معلق کرد.

پیش فرض پاسخ : آيا در كانادا امكان تبديل ويزاي دانشجويي به ويزاي كاري هست يا نه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط j_shirazi نمایش پست ها
    سلام
    من با توجه به مطالعه ای که بروی انواع ویزاهای بعد از تحصیل داشتم یک سناریو چیدم. حالا می خوام مطمین بشم که جواب می گیرم. دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارن ممنون میشم اشکالات احتمالی رو به من گوش زد کنن.

من 42 سالمه مجردم. قصد مهاجرت به کانادا دارم. حدود 20 سال سابقه کار دارم در زمینه آی تی. همین الان دارم در مقطع ارشد آی تی (دولتی) از پایان نامم دفاع می کنم و بزودی مدرک می گیرم.
    حالا می خوام برای یه دوره تخصصی آی تی بالای 8 ماه و یا ارشد دوم (Second master) اقدام کنم و پذیرش بگیرم، بعد از تموم کردن دوره تحصیلی ویزای کار به مدت دوره بگیرم و و همزمان از
    طریق Masters Graduate Stream استانی اقدام کنم یا job-offer بگیرم و در نهایت اقامت دایم بگیرم. لازمه بگم توان پرداخت هزینه های این دوسال اول رو دارم.

در کنار اینکه نگرانم چیزی رو از قلم انداخته باشم ، نگرانی احتمال ریجکت شدن برای ویزای تحصیلی رو دارم.

ممنون میشم از هرگونه راهنمایی.
    دوست عزیز شما بخاطر شرایط سنی با ریسک ویزا شدن روبرو هستین، اگر برای دوره دکترا اقدام کنید و پذیرش بگیرید شانس بیشتری خواهید داشت ولی با پذیرش مستر زیر 50 درصد شانس ویزا هست براتون. اگر هم قصد گرفتن job offer دارید و با ویزای کاری بخواهید بروید ، باید بگم پروسه بسیار مشکلی هست و گرفتن job offer بسختی مقدور است . پیشنهادم به شما پذیرش دوره دکترا است و در مورد هزینه تحصیل هم امکان گرفتن کمک هزینه های تحصیلی مقدور است، حتی بعد از چند ترم شما بتوانید واجد کمک هزینه تحصیل بشوید یا کارهای تحقیقاتی دانشگاهی زیر نظر استاد.
    داشتن سابقه کار مرتبط دارید هم پویینت مثبتی در رزومه شماست

نقل قول نوشته اصلی توسط Radmaneshrad نمایش پست ها
    متاسفانه استان کبک اقامت سریع از طریق PEQ پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی رو معلق کرد.
    البته برای یک مدت محدود . کلا کبک برنامه های مهاجرتی اش را گاهی معلق با تغییر میدهد

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyabh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر کسی بعد از ادامه تحصیل واجد شرایط چند روش مهاجرتی باشه, به نظر شما کدوم روش از نظر رقابت و سرعت جوابدهی بهتر است؟ فرض کنید بین روش های فدرال و استانی ساسکا و کنیدین اکسپرینس.
    این سوال شما کیس به کیس متفاوت است، بستگی دارد به رشته تحصیلی و سنوات تحصیل و دیگر فاکتورها. اما در حالت کلی روش های استانی پروسه کوتاه تری دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط aaabbbcccdddee نمایش پست ها
    سلام
    من و نامزدم کهژانویه 2019 برای ادامه تحصیل از دانشگاه کنکوردیا مونتریال کانادا پذیرش با فاند گرفته در مقطع دکترا و میخوایم در اولین سفر ایشون به ایران ازدواج رسمی کنیم، و برای ویزا owp من اقدام کنیم.
    آیا من میتونم به عنوان همراه ایشون برم و قبل از اتمام تحصیل ایشون، از طریق من برای مهاجرت اقدام کنیم؟ و از چه نوعی؟
    متشکرم
    بله امکان پذیر است. شما ویزای همراه دانشجو میگیرید . هنوز برای مهاجرت اقدام نکردین؟ فدرال یا از طریق کبک؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)