صفحه 54 از 56 نخستنخست ... 444454647484950515253545556 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 557

موضوع: اقامت پس از اتمام تحصیل

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

پیش فرض پاسخ : آيا در كانادا امكان تبديل ويزاي دانشجويي به ويزاي كاري هست يا نه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    دوست عزیز شما بخاطر شرایط سنی با ریسک ویزا شدن روبرو هستین، اگر برای دوره دکترا اقدام کنید و پذیرش بگیرید شانس بیشتری خواهید داشت ولی با پذیرش مستر زیر 50 درصد شانس ویزا هست براتون. اگر هم قصد گرفتن job offer دارید و با ویزای کاری بخواهید بروید ، باید بگم پروسه بسیار مشکلی هست و گرفتن job offer بسختی مقدور است . پیشنهادم به شما پذیرش دوره دکترا است و در مورد هزینه تحصیل هم امکان گرفتن کمک هزینه های تحصیلی مقدور است، حتی بعد از چند ترم شما بتوانید واجد کمک هزینه تحصیل بشوید یا کارهای تحقیقاتی دانشگاهی زیر نظر استاد.
    داشتن سابقه کار مرتبط دارید هم پویینت مثبتی در رزومه شماست
    سلام Dan عزیز
    میشه بدونم بر چه اساس شانس گرفتن ویزا برای دوره مستر در سن بالا را زیر 50% میدونید؟ قانونی در این زمینه هست یا موارد مشابه زیادی رو سراغ دارید؟ برای کسی که گپ تحصیلی نداره یعنی لیسانسش رو هم در سن بالا گرفته باز هم این ریسک وجود داره؟

پیش فرض پاسخ : آيا در كانادا امكان تبديل ويزاي دانشجويي به ويزاي كاري هست يا نه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    سلام Dan عزیز
    میشه بدونم بر چه اساس شانس گرفتن ویزا برای دوره مستر در سن بالا را زیر 50% میدونید؟ قانونی در این زمینه هست یا موارد مشابه زیادی رو سراغ دارید؟ برای کسی که گپ تحصیلی نداره یعنی لیسانسش رو هم در سن بالا گرفته باز هم این ریسک وجود داره؟
    نه که غیر ممکن باشه، بهرحال آفیسر فاکتورهایی رو در نظر میگیره و سن بالای 40 هم برای ویزای تحصیلی دوره مستر ریسک داره ، وگرنه قانونی برای شرایط سنی تحصیل در کانادا نیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

سلام بر دوستان عزیز من 30 سالمه و ارشد دارم و تقریبا 7 سال سابقه کار مدیریت شبکه یک دوستی پیشنهاد داده دوره یکساله MBA و یا دوساله DBA رو تو کالج مدیریت تورنتو TSoM بگذرونم با خرج خودم و بعدش بمونم تو کانادا؟
    این کالج dli هست اما PGWP نمیده چه یکساله باشه دوره چه دو ساله یعنی تو لیست DLi ها جلوی PGWP این کالج زده NO

با فرض گرفتن ویزا سناریو اینه من برم یک دوره یکساله یا دوساله-- خوب من دو ساله رو انتخاب میکنم و 6 ماه هر دو دوره کاراموزی CO-Up داره (سوال یک)سپس در حین تحصیل از 20 ساعت در ماهم استفاده کنم کار کنم (سوال 2) مقداری از خرج تحصیل در بیارم شنیدم در زمان تعطیلی می تونم فول کار کنم (سوال3) در نهایت بعد از اتمام تحصیل بفکر اقامت باشم . خوب در این زمان اگه کارهایی که کردم رو در نظر بگیرم تقریبا بمدت دوسال سایقه پارت تایم (یا معادل 1 سال سابقه فول تایم سوال 4) دارم .
    چون این کالج PWGP نداره پس در انتهای دو سال دیگه نمی تونم کار کنم برای اقامت چه کاری میشه کرد سوال 5 و 6

1- ایا دوره CO-up سابقه حساب میشه ؟
    2-ایا برای این 20 ساعت کار در هفته می تونم کار مهندسی بکنم یا باید جنرال باشه؟
    3-ایا مدت زمان کار کردن بصورت فول تایم که تعطیلات تابستانه بصورت مستمر 3 ماهه است برای کالج ها ؟و چه زمانیه دقیقا
    4-ایا سابقه پارت تایم به اندازه نصف سابقه فول تایم برای در نظر افسر مهاجرت حساب میشه؟
    5- راه حل اول در پایان دو سال تحصیل از امتیاز تحصیل و اقامت و سابقه کار استفاده کنم و اکسپرس انتی شرکت کنم یعنی باید از کانادا بیام بیرون؟
    6- راه حل دیگه ای که از کانادا بیرون نیام هست ؟
    کتابخوان دستگاهیست با صفحه نمایش مخصوص برای مطالعه کتاب های الکترونیکی
    انجمن کتابخوان

دوستان سلام
    کسی میتونه راجب این بحث over qualified یکم توضیح بده ؟ چقدر جدیه ؟
    من الان 29 سالمه و دانشجو سال دوم ارشد هستم و واقعا ترجیح میدم برای دکتری اقدام کنم ، به نظرتون کار درستیه که دنبال مستر دوم باشم ؟
    (ضمنا من لیسانس معدن دارم و الان ارشد عمران ژئوتکنیک میخونم ، رزومه ام هم نسبتا خوبه)

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    سلام Dan عزیز
    سلام .
    خیر در این زمینه قانونی نوشته نشده و اصلا محدودیتی در سن چه در پذیرش و چه در درخواست ویزا ذکر نشده ، ولی گرفتن ویزای تحصیلی برای افرادی که سن بالایی دارند یا گپ تحصیلی طولانی مشکل تر هستش

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix4ever نمایش پست ها
    دوستان سلام
    کسی میتونه راجب این بحث over qualified یکم توضیح بده ؟ چقدر جدیه ؟
    من الان 29 سالمه و دانشجو سال دوم ارشد هستم و واقعا ترجیح میدم برای دکتری اقدام کنم ، به نظرتون کار درستیه که دنبال مستر دوم باشم ؟
    (ضمنا من لیسانس معدن دارم و الان ارشد عمران ژئوتکنیک میخونم ، رزومه ام هم نسبتا خوبه)
    Over qualified مربوط به فارغ التحصیلانی هست که برای یک فرصت شغلی اپلای میکنند که از سطح تحصیلات و تخصص آنها پایینتر است. مثلا یک شخص دارای دکترای کامپیوتر برای یک آگهی شغلی اپلای میکنه که برای جذب یک لیسانس کامپیوتر هستش . پس از سطح مورد نظر کارفرما بالاتر هستش و استخدام نمیشه و اصطلاحا اون شخص over-qualified هستش برای موقعیت شغل

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    Over qualified مربوط به فارغ التحصیلانی هست که برای یک فرصت شغلی اپلای میکنند که از سطح تحصیلات و تخصص آنها پایینتر است. مثلا یک شخص دارای دکترای کامپیوتر برای یک آگهی شغلی اپلای میکنه که برای جذب یک لیسانس کامپیوتر هستش . پس از سطح مورد نظر کارفرما بالاتر هستش و استخدام نمیشه و اصطلاحا اون شخص over-qualified هستش برای موقعیت شغل
    ممنون از پاسخ ولی مفمومش رو میدونم بیشتر میخوام بدونم دوستانی که فارغ التحصیل میشن چقدر با این موضوع مواجه میشن؟ به طور کلی بازار کار برای مقطع دکتری چقدر ظرفیت داره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix4ever نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ ولی مفمومش رو میدونم بیشتر میخوام بدونم دوستانی که فارغ التحصیل میشن چقدر با این موضوع مواجه میشن؟ به طور کلی بازار کار برای مقطع دکتری چقدر ظرفیت داره؟
    بستگی به زمینه کاری تون داره. در صنعت در رشته های مهندسی و کامپیوتر عموما کسی به مدرک تحصیلی شما توجه زیادی نمیکنه و اسکیل ست شما مهمتر است. در رشته های دیگر ممکنه بیشتر مساله ساز بشه. اگر منظورتون کار آکادمیک است بطور کلی بازار کار آکادمیک در کانادا محدود است بخاطر تعداد محدود دانشگاهها و رشته ها.

Junior Member

سلام
    من تورونتو هستم و مستر ام را از اینجا گرفتم و الان میخواستم برای Master stream اقدام بکنم.
    ولی چند تا سوال دارم که نتونستم تو سایت جوابشون رو پیدا بکنم. ممنون میشم راهنماییم بکنید. کمک بزرگی بهم میکنید.

۱. ایلتس رو گفتن که باید مینیموم ۶ همه اسکیل ها باشه.
    اگر بالاتر بگیرم امتیازم/ شانسم میره بالا؟ بعضی ها میگن "در master stream هیچ تفاوتی نمیکنه. اصلا CRS score, master stream مثل اکسپرس انتری نداره." این درسته؟

۲. من حدودا ۳.۵ سال هست که کانادا آمدم. و ۶.۲۰۱۸ درسم تمام شد. و study permit رو به work permit تبدیل کردم. که هنوز وقت زیادی داره تا تموم بشه.
    ولی ویزای دانشجوییم که موقع امدن اینجا از سفارت گرفتم ۲ ماه پیش باطل شد. آیا این تاثیری روی پرونده میزاره ؟ کاری باید بارش انجام بدم؟

۳. بعضی ها میگن سایت که برای ۱-۲ ساعت باز میشه شاید نتونی تو وارد بشی.
    این یعنی چی؟ مگه برای پر کردن اپلیکیشن ۱۴ روز وقت نیست؟

۴. من ۱۰۰% قصدم ماندن در کانادا, تورونتو است. ولی چیزی به عنوان مدرک براش ندارم که نشون بدم .
    چه مدرکی ارائه بدم؟

ممنونم که وقت میگذارد و جواب میدید.

Junior Member

سلام
    من يك سوال دارم درزمينه ويزا و اقامت بعد از تحصيل
    من 37سالمه و 8 سال پيش مستر كامپيوتر از دانشگاه اميركبير گرفتم و 12 سال سابقه كار مرتبط وبيمه دارم
    از دانشگاه مك مستر يك دوره "CONTINUING EDUCATION" هشت ماه تمام وقت يا سه سال پارت تايم پذيرش گرفتم
    تا به حال دو بار به كانادا با ويزاي توريستي سفر كردم و وكيل ميگه احتمال دادن STUDY PERMIT هست
    سوالم اين هست كه اميدي به ويزاي كار بعد از اتمام اين دوره 8 ماهه هست يا خير؟
    يا اگر STUDY PERMIT هشت ماهه داشته باشم و دوره رو اونجا يكساله بخونم چه اتفاقي مي افته ؟ اصلا ممكن هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)