صفحه 56 از 56 نخستنخست ... 64647484950515253545556
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 557 , از مجموع 557

موضوع: اقامت پس از اتمام تحصیل

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط MR1993 نمایش پست ها
    شما خودتان نوشته اید که قوانین سفت و سخت هست و مامور با شرایط اقتصادی جامعه ایران اشنایی داره که می تواند درخواست ایرانی را رد بکنه. غربی ها کاملا شرایط مالی ما ایرانیها را می دانند حالا کم وبیش وضعیت اقتصادی بقیه کشورهای جهان سوم هم تقریبا شبیه ما هست. ما اصلا بخاطر شرایط اقتصادی می خواهیم مهاجرت کنیم نه اینکه فقط برویم درس بخوانیم. حالا شاید برویم به یک کشور ثانویه یا به طور موقت برگردیم.
    خودشان کاملا می دانند که هدف اکثریت دانشجوهای فقیر دقیقا اقامت هست نه چیز دیگر! چرا چنین درخواستی می کنند؟ چرا قوانین سخت فقط برای دانشجو اجرا میشه؟
    بارها تو توییتر چرخیدم و این نظر دانشجوهای هندی (دقت کنید هندی نه ایرانی!) بود که چطور یک مهاجر غیرقانونی به اونها اولویت داره! والا من اکثر افرادی که مهاجر بودند و اسمشان به گوشم خورده یا پناهنده بودند یا فرزند کارگر. یک درصد بسیار کمی ثروتمند بودند. همچنین چیزهایی برای من خیلی تناقض داره.
    شاید یا بدنبال پول هستند یا کارگر ارزان و گرفتن ژست انسان دوستی!
    بله، مامور با شرایط ایران اشنایی داره و به همین دلیل میدونه که یه ادم عاقل و از قول شما فرزند کارگر ، پا نمیشه بیاد کانادا برای رفتن به کالج مدیریت با هزینه سالی ۳۰ الی ۴۰ هزار دلار.که جملگی پس از ورود به کانادا ، تحصیل رو ول میکنن و اگر خیلی لطف کنند ، درجا درخواست پناهندگی ندهند، اما به برنامه تحصیل خودشون هم پایبند نباشند. پس موضوع هدف نیست . منطقی بودن یا نبودن تصمیمه. برای بسیاری، این یه ابزار دور زدن رگولیشن های مهاجرت است نه کسب دانش و علم، و اگر کسب علم هدف است، مقاصد در دسترس تر و ارزانتر برای ایرانیان وجود داره. بهمین علت معمولا شانس مقاطع تحصیلی بالاتر که همراه با بورسیه و فاند توسط دانشگاه هست به مراتب بیشتره. ضمنا با احترام به شما، اینکه تصور میکنی مهاجر غیرقانونی به یه دانشجو الویت داره، نظر شما یا اون فرد هندی یه بطور کل افرادیست که درک درستی از مجموعه قوانین ، سیستم مهاجرتی و حقیقت داستان نداره.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نمی دونم به دنبال اثبات چی چیزی هستید، اما جواب سوال شما شاید نه کاملا دقیق اما همان بود که دادم، اقامت موقت اسمش روش هست، و طبق قانون آفیسر باید مطمئن باشه که طرف با سوء استفاده از این اقامت موقت به دنبال انجام نیت دیگری نیست.موفق باشید.
    شما خودتان نوشته اید که قوانین سفت و سخت هست و مامور با شرایط اقتصادی جامعه ایران اشنایی داره که می تواند درخواست ایرانی را رد بکنه. غربی ها کاملا شرایط مالی ما ایرانیها را می دانند حالا کم وبیش وضعیت اقتصادی بقیه کشورهای جهان سوم هم تقریبا شبیه ما هست. ما اصلا بخاطر شرایط اقتصادی می خواهیم مهاجرت کنیم نه اینکه فقط برویم درس بخوانیم. حالا شاید برویم به یک کشور ثانویه یا به طور موقت برگردیم.
    خودشان کاملا می دانند که هدف اکثریت دانشجوهای فقیر دقیقا اقامت هست نه چیز دیگر! چرا چنین درخواستی می کنند؟ چرا قوانین سخت فقط برای دانشجو اجرا میشه؟
    بارها تو توییتر چرخیدم و این نظر دانشجوهای هندی (دقت کنید هندی نه ایرانی!) بود که چطور یک مهاجر غیرقانونی به اونها اولویت داره! والا من اکثر افرادی که مهاجر بودند و اسمشان به گوشم خورده یا پناهنده بودند یا فرزند کارگر. یک درصد بسیار کمی ثروتمند بودند. همچنین چیزهایی برای من خیلی تناقض داره.
    شاید یا بدنبال پول هستند یا کارگر ارزان و گرفتن ژست انسان دوستی!
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    در همان قانون ، قانون دیگری هم نوشته اند که میگه اگر فردی دو مقصود رو دنبال میکنه ( فرضا هم قصد تحصیل داشته باشه و هم اینکه بعدش دریافت اقامت و دنبال کنه )، افسر مهاجرت صرفا به این علت که ایشان دو هدف رو دنبال میکنه حق ریجکت کردن فایل رو نداره.
    منبع رسمی که این قانون توش ذکر شده را میشه بگذارید؟ یعنی میشه گفت نمی ریم ایران، می ریم یه جای دیگه؟ چون اگر بگم میرم ایران می ترسم دستگاه دروغ سنجشون بترکه ذرّاتش پرتاب بشه سایر داوطلبین آسیب ببینن. فرض کن می گم می رم توگو که اصلن ویزا نمی خواد.

خودشان کاملا می دانند که هدف اکثریت دانشجوهای فقیر دقیقا اقامت هست نه چیز دیگر! چرا چنین درخواستی می کنند؟ چرا قوانین سخت فقط برای دانشجو اجرا میشه؟!

آقاجان بچه دار نشو، زندگی سخته، عدالت کشکه. بزار آمریکایی ها بزاعن. والا اگر جهان سومی ها منقرض بشن هیچ مشکلی پیش نمی آد جز اینکه بازار مهاجرت کساد میشه و کانادا از نون خوردن می افته. ما مثل گلادیاتور هستیم، اربابان میشینن از تماشای در سختی بودن ما کیف می کنند. اصلن آه و ناله و رنج ما، سرگرمی و اخبار و تنوع برای اونهاست. به داستان له شدن ما جایزه ادبی می دن.

اصلن طبیعت اول ما رو ساخت، بعد یاد گرفت اونها رو ساخت، ولی خط تولید ما اشتباهی متوقف نشده هنوز. مجوز تولیدمون را باید فسخ کنند.
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

شما اول پذیرش بگیرید بعد درخواست ویزا بدید. شاید ویزا شدید . چرا همش نگران شرایط ریجکتی و عدم اعطای شهروندی و امنیت اروپا و کانادا هستید. من نمیدونم هدف شما از این مباحث چیه ؟ وقتی ادم نره تو استخر که نمیشه بگه من از غرق شدن میترسم. تا سوار هواپیما نشید نمیشه بگید من از پرواز میترسم. شما اقدام کن و برو جلو ایشالا هم پذیرش میگیری هم ویزا. تو راه هم مشکلی داشتی بیا بپرس. شما هی از اقامت و این چیزا نگرانید جسارتا شاید اصلا نتونستید پذیرش بگیرید . نمیخوام ناامیدتون کنما ولی بنظرم اول اقدام کنید بقیه موارد خودش به مرور درست میشه. ما هم نه پولدار بودیم و نه کارخونه دار. اکثرا با همین شرایط شبیه شما مهاجرت کردیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    شما اول پذیرش بگیرید بعد درخواست ویزا بدید. شاید ویزا شدید . چرا همش نگران شرایط ریجکتی و عدم اعطای شهروندی و امنیت اروپا و کانادا هستید. من نمیدونم هدف شما از این مباحث چیه ؟ وقتی ادم نره تو استخر که نمیشه بگه من از غرق شدن میترسم. تا سوار هواپیما نشید نمیشه بگید من از پرواز میترسم. شما اقدام کن و برو جلو ایشالا هم پذیرش میگیری هم ویزا. تو راه هم مشکلی داشتی بیا بپرس. شما هی از اقامت و این چیزا نگرانید جسارتا شاید اصلا نتونستید پذیرش بگیرید . نمیخوام ناامیدتون کنما ولی بنظرم اول اقدام کنید بقیه موارد خودش به مرور درست میشه. ما هم نه پولدار بودیم و نه کارخونه دار. اکثرا با همین شرایط شبیه شما مهاجرت کردیم.
    من دلایل زیادی برای مهاجرت دارم. بعضی از آنها اقتصادی هستند و استفاده از توانایی های فردی و بعضی دیگر از دلایل من متفاوت بودن من با جامعه فعلی هست. دوست دارم یک شرکت برنامه نویسی بسازم با محوریت یادگیری ماشین و همینطور به شکلی که دوست دارم زندگی کنم. از بس درباره آدمهای موفقی مثل ارش فردوسی و فیروز نادری خواندم سرسام گرفتم. هر چیزی یاد گرفتم از دانشگاه داره به فنا میره. امیدوارم عمو جو هم یک ذره کمک کنه این وضعیت مهاجر ستیزی (مهاجر قانونی و بدون سابقه کیفری) کاهش پیدا کنه.
    ولی مشکل من این هست از یک طرف دارم سخت تلاش می کنم. با چند تا زبان برنامه نویسی کار کردم. به دیپ لرنینگ تسلط دارم با اینحال وقتی بعضی چیزها را می بینم بیشتر عصبانی می شوم و با خودم می گویم غرب آن چیزی نبوده که تو رسانه معرفی می کنند. کلی مدرک جمع کن و کلی هم پول بده به سختی یک شغلی دست و پا کن بعدش بگویند جمع کن برو کشورت! درباره اخراج مهندس ایرانی از سوئد چیزی شنیدید.
    طرف از یمن و سومالی بلند شده رفته امریکا تو 26 سالگی و یک سال کمتر از من الان تو مجلس امریکا هست! اوج کارش هم توییت زدن هست که زندگی من مثلا سخته. یعنی چی که ما تو خاورمیانه طبق نظر افرادی مثل ایلهان عمر زندگی کنیم بعد خود غرب هم اول به روی همین افراد باز باشه. خوب اولویت را بدند به ما دانشجویان. آنوقت فردی مثل من که دنبال پروژه ای در زندگیش هست روی زمین و هوا مانده.
    اینهمه مکرون گفت ما بدنبال ادمهایی هستیم که در غرب ذوب شوند. خوب راه را برای افرادی مثل ما باز کنند. من الکی پول ندارم هدر بدهم برای رد شدن ویزا و اقامت.
    مامور سفارت اصلا حق نداره کسی را اینطوری ریجکت بکنه. یک عده نوشتند این قانون هست. غرب اصلا قانونمند نیست. همان سیستمی که اجازه میده هزاران نفر با 30 سال سن خودشون را جای نوجوان جا بزنند همان سیستمی هست که اینقدر سخت گیری می کنه برای دانشجو.

Banned

من دلایل زیادی برای مهاجرت دارم. بعضی از آنها اقتصادی هستند و استفاده از توانایی های فردی و بعضی دیگر از دلایل من متفاوت بودن من با جامعه فعلی هست. دوست دارم یک شرکت برنامه نویسی بسازم با محوریت یادگیری ماشین و همینطور به شکلی که دوست دارم زندگی کنم. از بس درباره آدمهای موفقی مثل ارش فردوسی و فیروز نادری خواندم سرسام گرفتم. هر چیزی یاد گرفتم از دانشگاه داره به فنا میره. امیدوارم عمو جو هم یک ذره کمک کنه این وضعیت مهاجر ستیزی (مهاجر قانونی و بدون سابقه کیفری) کاهش پیدا کنه.
    ولی مشکل من این هست از یک طرف دارم سخت تلاش می کنم. با چند تا زبان برنامه نویسی کار کردم. به دیپ لرنینگ تسلط دارم با اینحال وقتی بعضی چیزها را می بینم بیشتر عصبانی می شوم و با خودم می گویم غرب آن چیزی نبوده که تو رسانه معرفی می کنند. کلی مدرک جمع کن و کلی هم پول بده به سختی یک شغلی دست و پا کن بعدش بگویند جمع کن برو کشورت! درباره اخراج مهندس ایرانی از سوئد چیزی شنیدید.
    طرف از یمن و سومالی بلند شده رفته امریکا تو 26 سالگی و یک سال کمتر از من الان تو مجلس امریکا هست! اوج کارش هم توییت زدن هست که زندگی من مثلا سخته. یعنی چی که ما تو خاورمیانه طبق نظر افرادی مثل ایلهان عمر زندگی کنیم بعد خود غرب هم اول به روی همین افراد باز باشه. خوب اولویت را بدند به ما دانشجویان. آنوقت فردی مثل من که دنبال پروژه ای در زندگیش هست روی زمین و هوا مانده.
    اینهمه مکرون گفت ما بدنبال ادمهایی هستیم که در غرب ذوب شوند. خوب راه را برای افرادی مثل ما باز کنند. من الکی پول ندارم هدر بدهم برای رد شدن ویزا و اقامت.
    مامور سفارت اصلا حق نداره کسی را اینطوری ریجکت بکنه. یک عده نوشتند این قانون هست. غرب اصلا قانونمند نیست. همان سیستمی که اجازه میده هزاران نفر با 30 سال سن خودشون را جای نوجوان جا بزنند همان سیستمی هست که اینقدر سخت گیری می کنه برای دانشجو.
    شما مکرون رو ادم حساب میکنی؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    شما مکرون رو ادم حساب میکنی؟!
    گر چه کمی بی ربطه ولی ادم "قدرتمند" درست و حسابی از نظر شما کی هست؟ ادمهایی را راه داده فرانسه که کشورش فقیر خودشان نمی خواهند این افراد را. باید مهاجرت را کامل ازاد کنند یا کلا جمعش کنند بره. هر چیزی هم که الان گفته بخاطر ترس از لوپن و جمع کردن ارای راستگراها بوده.
    ویرایش توسط MR1993 : November 22nd, 2020 در ساعت 01:30 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)