صفحه 7 از 56 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 557

موضوع: اقامت پس از اتمام تحصیل

Member
    رشته و دانشگاه
    Economics

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل + تبديل ويزاي تحصيلي به كاري

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این متن انگلیسی ربطی به اقامت نداره. مربوط به اجازه کار میشه.

برای اقامت همانطور که عرض کردم باید درستان تمام بشود و یکسال کار کنید و بعد اقدام کنید. وقتی برای اقامت اقدام میکنید برای همه اعضای خانواده تان (همسر و فرزندان) است.
    ببخشيد مگه يكي از راههاي اقامت گرفتن اجازه كار نيست؟بعد يك سوال ديگه:اگه زمانيكه تحصيل مي كنيم كار بكنيم در واقع part time محسوب ميشه و به جاي 6 ماه سابقه كار بايد 1 سال سابقه داشته باشيم درسته؟

Junior Member

پس دیگه لازم نیست به محض ورود برای اقامت اقدام کنیم با این اوصاف و بایستی صبر کنیم تا درسمون تموم بشه.

1) شما تاحالا کیسی رو دید که سالهای قبل با ویزای دانشجویی رفته باشه بعد بلافاصله درخواست اقامت داده باشه؟

2) ممکنه خواهش کنم لینک اون قسمتی از سایت CIC رو که برای اقامت دانشجوها بعد از اتمام تحصیل نوشته بدید به من؟ تو سایت CIC باید قسمت immigrate و نگاه کنم با Apply for Citizenship؟
    ویرایش توسط samanehf : May 8th, 2011 در ساعت 06:22 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط paryaj نمایش پست ها
    ببخشيد مگه يكي از راههاي اقامت گرفتن اجازه كار نيست؟بعد يك سوال ديگه:اگه زمانيكه تحصيل مي كنيم كار بكنيم در واقع part time محسوب ميشه و به جاي 6 ماه سابقه كار بايد 1 سال سابقه داشته باشيم درسته؟
    خیر، درست نیست. اقدام از طریق کلاس CEC مقررات مشخصی داره. باید دوره تحصیلی تون رو تموم کنید، بعد یک اجازه کار open بگیرید، کار پیدا کنید و بغد از یکسال کار می توانید برای مهاجرت اقدام کنید (که خود پروسه اش در حال حاضر در حدود یکسال طول میکشد).

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samanehf نمایش پست ها
    پس دیگه لازم نیست به محض ورود برای اقامت اقدام کنیم با این اوصاف و بایستی صبر کنیم تا درسمون تموم بشه.

1) شما تاحالا کیسی رو دید که سالهای قبل با ویزای دانشجویی رفته باشه بعد بلافاصله درخواست اقامت داده باشه؟

2) ممکنه خواهش کنم لینک اون قسمتی از سایت CIC رو که برای اقامت دانشجوها بعد از اتمام تحصیل نوشته بدید به من؟ تو سایت CIC باید قسمت immigrate و نگاه کنم با Apply for Citizenship؟
    1) میتوان بمحض ورود از طریق فدرال FSW (اسکیلد ورکر) تقاضای اقامت داد ولی فکر میکنم پروسه اش اگر طولانی تر نباشد کمتر هم طول نکشد بخصوص که تا آنجا که بنده بیاد دارم برای اینکار باید از طریق کنسولگری کانادا در بوفالوی امریکا اقدام کنید.

2) پست شماره 41 بنده رو روی همین ترید ببینید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Economics

خیر، درست نیست. اقدام از طریق کلاس CEC مقررات مشخصی داره. باید دوره تحصیلی تون رو تموم کنید، بعد یک اجازه کار open بگیرید، کار پیدا کنید و بغد از یکسال کار می توانید برای مهاجرت اقدام کنید (که خود پروسه اش در حال حاضر در حدود یکسال طول میکشد).
    سلام دوباره
    يه سئوال ديگه: وقتي اجازه كار open بگيرم ويزامم تمديد ميشه؟و نوعش هم همون Study permit ميمونه يا به work permit تغيير ميكنه؟واينكه اگه همون بدو ورود اجازه كار off campus درخواست كنم با اون مي تونم همين اجازه كار open رو درخواست كنم؟(منظورم اينه كه مدت work permit فرق داره با study permit يا نه مثله همون يك ساله و هي بايد تمديد شه؟)
    ميشه يه لينكي بگذاريد كه من يكم از اين سر در گمي در بيام و اطلاعاتمو در اين مورد اقامت و قوانينش بالا ببرم.

يه دنيا ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط paryaj نمایش پست ها
    سلام دوباره
    يه سئوال ديگه: وقتي اجازه كار open بگيرم ويزامم تمديد ميشه؟و نوعش هم همون Study permit ميمونه يا به work permit تغيير ميكنه؟واينكه اگه همون بدو ورود اجازه كار off campus درخواست كنم با اون مي تونم همين اجازه كار open رو درخواست كنم؟(منظورم اينه كه مدت work permit فرق داره با study permit يا نه مثله همون يك ساله و هي بايد تمديد شه؟)
    ميشه يه لينكي بگذاريد كه من يكم از اين سر در گمي در بيام و اطلاعاتمو در اين مورد اقامت و قوانينش بالا ببرم.

يه دنيا ممنون
    اجازه کار بعد از فارع التحصیلی نوعش work permit و مدتش معمولا سه ساله است. study permit شما فقط تا پایان تحصیلتان معتبر است. اجازه کار در حین تحصیل هم work permit است ولی وابسته به معتبر بودن study permit شما در آن مدت است. تمام این اطلاعات رو روی سایت اداره مهاجرت کانادا می توانید پیدا کنید www.cic.gc.ca

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوال فوری و مهم دارم و ممنون میشم اگه راهنماییم کنید،
    آیا این قضیه که میگن دیگه با ویزای دانشجویی نمیشه برای PR اقدام کرد درسته؟
    و اینکه تنها ایالت کبک این قانون رو داره که با ویزای دانشجویی میشه برای اقامت هم اقدام کرد؟
    یعنی بقیه ایالت ها نمیشه اما کبک میشه؟ و اقعا میتونه تو تصمیم گیری من در مورد دانشگاهی که میخوام
    برم تاثیر بذاره، حداقل تا هنوز مدارک ر و ندادم سفارت

مرسی از همه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط McDreamy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال فوری و مهم دارم و ممنون میشم اگه راهنماییم کنید،
    آیا این قضیه که میگن دیگه با ویزای دانشجویی نمیشه برای PR اقدام کرد درسته؟
    و اینکه تنها ایالت کبک این قانون رو داره که با ویزای دانشجویی میشه برای اقامت هم اقدام کرد؟
    یعنی بقیه ایالت ها نمیشه اما کبک میشه؟ و اقعا میتونه تو تصمیم گیری من در مورد دانشگاهی که میخوام
    برم تاثیر بذاره، حداقل تا هنوز مدارک ر و ندادم سفارت

مرسی از همه
    منظورتون از اقدام با ویزای دانشجویی چیه؟
    اگر منظورتون اقدام برای اقامت کانادا بعد از پایان تحصیلاته، ایالتها و دولت فدرال همه این فانون رو دارند.

منظورتون از اقدام با ویزای دانشجویی چیه؟
    اگر منظورتون اقدام برای اقامت کانادا بعد از پایان تحصیلاته، ایالتها و دولت فدرال همه این فانون رو دارند.
    کبک با ایالتهای دیگه قانونش فرق داره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mzz نمایش پست ها
    کبک با ایالتهای دیگه قانونش فرق داره
    اصلاح شد: بله دوباره چک کردم حق با شماست. ایالتهای دیگر باید فارغ التحصیل شده باشید.
    ویرایش توسط ghlobe : May 15th, 2011 در ساعت 11:03 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)