صفحه 8 از 56 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 557

موضوع: اقامت پس از اتمام تحصیل

Member
    رشته و دانشگاه
    architecture- IAUM

پیش فرض پاسخ : اقامت پس از اتمام تحصیل + تبديل ويزاي تحصيلي به كاري

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    فرق اساسی ندارند. تا اونجا که بنده وب سایتهای فدرال و ایالتی رو چک کردم شما بعد از فارغ التحصیلی هم از طریق فدرال و هم از طریق ایالتی میتونید برای اقامت کانادا اقدام کنید. فکر میکنم ایالتهای دیگر مثل انتاریو و بریتیش کلمبیا یک کمی آسانتر هم باشد.
    پس جريان اين قضيه كه وقتي دانشجوي كبك هستي و 1سال از تحصيلت گذشته ميتوني درخواست CSQ بدي كه 6 ماه طول ميكشه بياد و بعد 1تا 2 سال PR ميگيري چيه؟ اين قانون كه مال كبك بود....

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    فرق اساسی ندارند. تا اونجا که بنده وب سایتهای فدرال و ایالتی رو چک کردم شما بعد از فارغ التحصیلی هم از طریق فدرال و هم از طریق ایالتی میتونید برای اقامت کانادا اقدام کنید. فکر میکنم ایالتهای دیگر مثل انتاریو و بریتیش کلمبیا یک کمی آسانتر هم باشد.
    حتما بعد از فارغ التحصیلی باید باشه؟ تو این لینک درباره مستر و دکترای دوتا دانشگاه، سه تا شرط گفته اما معنیش بعد از فارغ التحصیلیه یا بعد از گذروندن یه دوره خاص؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sheri_sheri نمایش پست ها
    پس جريان اين قضيه كه وقتي دانشجوي كبك هستي و 1سال از تحصيلت گذشته ميتوني درخواست CSQ بدي كه 6 ماه طول ميكشه بياد و بعد 1تا 2 سال PR ميگيري چيه؟ اين قانون كه مال كبك بود....
    بله درست میفرمائید اشتباه از من بود. دوباره چک کردم این قانون اقدام در زمان دانشجویی در کبک ظاهرا هنوز پابرجاست:
    http://www.immigration-quebec.gouv.q...bec/index.html

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SIG نمایش پست ها
    حتما بعد از فارغ التحصیلی باید باشه؟ تو این لینک درباره مستر و دکترای دوتا دانشگاه، سه تا شرط گفته اما معنیش بعد از فارغ التحصیلیه یا بعد از گذروندن یه دوره خاص؟
    بر اساس نوشته اون سایت بنظر من بعد از فارغ التحصیلی میرسه چون میگه you have completed all degree requirements یا you
    have graduated البته این سایت برای ساسکاچوان است.

دوستان آیا اقدام برای مهاجرت وقتی تو کانادا هستیم ممکنه برای تمدید ویزای 1.5 ساله مشکلی ایجاد کنه؟ کسی چنین تجربه ای داشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arax30th نمایش پست ها
    دوستان آیا اقدام برای مهاجرت وقتی تو کانادا هستیم ممکنه برای تمدید ویزای 1.5 ساله مشکلی ایجاد کنه؟ کسی چنین تجربه ای داشته؟
    حالا من یه سؤالی دارم. ما از همون اول باید مدت ویزامونو معادل دورۀ تحصیلمون تمدید کنیم یا وقتی 1 سال و نیم داره تموم میشه باید این کارو بکنیم؟

یه سؤال دیگه هم اینکه بعد از اتمام تحصیل و در زمانی که هنوز کاری پیدا نشده، نمیشه تو کانادا موند؟ یعنی چنین فردی باید کانادا رو ترک کنه؟ نمیتونه ویزا تحت هیچ عنوان دیگه ای بگیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sameh نمایش پست ها
    یه سؤال دیگه هم اینکه بعد از اتمام تحصیل و در زمانی که هنوز کاری پیدا نشده، نمیشه تو کانادا موند؟ یعنی چنین فردی باید کانادا رو ترک کنه؟ نمیتونه ویزا تحت هیچ عنوان دیگه ای بگیره؟
    اگه تو کبک باشی و یک سال از درست گذشته باشه میتونی درخواست اقامت بدی و بعد یک سال PR بگیری..

نقل قول نوشته اصلی توسط mzz نمایش پست ها
    اگه تو کبک باشی و یک سال از درست گذشته باشه میتونی درخواست اقامت بدی و بعد یک سال PR بگیری..
    درسته، ولی میخوام بدونم اگه درخواست PR دادی و به هر دلیل هنوز PR نیومده و از طرفی ویزای دانشجوییت یکسال و نیم یا دو ساله (واسه مستر). اون وقت باید از کانادا خارج بشی تا PR واست بیاد و بتونی بیای یا اینکه میشه ویزا رو تحت عنوان دیگه ای بعد تحصیل تمدید کرد تا PR بیاد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sameh نمایش پست ها
    درسته، ولی میخوام بدونم اگه درخواست PR دادی و به هر دلیل هنوز PR نیومده و از طرفی ویزای دانشجوییت یکسال و نیم یا دو ساله (واسه مستر). اون وقت باید از کانادا خارج بشی تا PR واست بیاد و بتونی بیای یا اینکه میشه ویزا رو تحت عنوان دیگه ای بعد تحصیل تمدید کرد تا PR بیاد؟
    فارغ التحصیلان دانشگاههای کانادا می توانند اجازه کار به مدت معادل طول زمان تحصیلشان تا سقف سه سال بگیرند و تا پایان آن زمان در کانادا بمانند. در طول این مدت PR شان هم درست میشود.

در پاسخ به سئوال دیگرتان شما نزدیک به اتمام اعتبار ویزایتان تقاضای تمدید میکنید (با ارسال مدارک تان به دفتر اداره مهاجرت در شهر وگرویل آلبرتا).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)