صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 48

موضوع: امتحان FPGEE

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : امتحان FPGEE

سلام
    کسی هست که اخیرا برای امتحان FPGEE اقدام کرده باشه ، من مشکلم اینکه که در زمان ما وزارت بهداشت قانون صدور پروانه دائم داروسازی را برداشت و من فقز ریز نمره و دانش نامه داروسازی دارم ، حالا نمی دونم برای بخش License در امتحان FPGEE چه مدرکی رو بگذارم یا چطور به اونها بفهمونم که دیگه در کشور ما پروانه داروسازی صادر نمیشه ؟
    اگر کسی می تونه راهنمایی کنه ممنون میشم

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط aassadi نمایش پست ها
    سلام
    کسی هست که اخیرا برای امتحان FPGEE اقدام کرده باشه ، من مشکلم اینکه که در زمان ما وزارت بهداشت قانون صدور پروانه دائم داروسازی را برداشت و من فقز ریز نمره و دانش نامه داروسازی دارم ، حالا نمی دونم برای بخش License در امتحان FPGEE چه مدرکی رو بگذارم یا چطور به اونها بفهمونم که دیگه در کشور ما پروانه داروسازی صادر نمیشه ؟
    اگر کسی می تونه راهنمایی کنه ممنون میشم
    خب به جاش چی صادر میشه؟

به جاش چیزی صادر نمیشه ، میگند هر جا میخواید کار کنید دانشنامه و ریز نمرات بیارید ، آنوقت برای جایی که می خواید کار کنید پروانه مسول فنی آن شرکت یا داروخانه و گواهی صلاحیت مسول فنی صادر میشه ولی دیگه پروانه داروسازی صادر نمیشه البته این آخرین خبریه که من دارم
    اینم لینکش
    دستورالعمل حذف صدور پروانه دائم در گروه پزشكي
    http://education.tums.ac.ir/IPPWebV1...rmationID=1705

نقل قول نوشته اصلی توسط zaniarbrk نمایش پست ها
    خب به جاش چی صادر میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zaniarbrk نمایش پست ها
    خب به جاش چی صادر میشه؟
    سلام دوست عزیز‌من هم مشکل شما رو دارم میشه لطفا بگین چیکار کردین؟من اساسی گیر کردم،ممنون میشم

Junior Member

سلام
    من در حال ثبت نام برای امتحان FPGEE هستم. مدارک اولیه را که ارسال کردم برای License دانشنامه را ارائه کردم و برای register گواهی سازمان نظام پزشکی. بعد از چند هفته یک نامه از بورد دریافت کردم که در ایران فارغ التحصیلان بعد از سال 2015 فقط register دارند حالا من نمیدانم که برای register تاریخ دریافت کارت نظام پزشکی را ارسال کنم یا تاریخ دریافت دانشنامه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tata2016 نمایش پست ها
    سلام
    من در حال ثبت نام برای امتحان FPGEE هستم. مدارک اولیه را که ارسال کردم برای License دانشنامه را ارائه کردم و برای register گواهی سازمان نظام پزشکی. بعد از چند هفته یک نامه از بورد دریافت کردم که در ایران فارغ التحصیلان بعد از سال 2015 فقط register دارند حالا من نمیدانم که برای register تاریخ دریافت کارت نظام پزشکی را ارسال کنم یا تاریخ دریافت دانشنامه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام من هم با همین سوال مواجه شدم. الان من هم دانشنامه دارم، هم پروانه مسئول فنی هم نامه نظام پزشکی. حالا کدومیکی از اینا licence و کدومش registration به حساب میاد؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyrocks نمایش پست ها
    سلام من هم با همین سوال مواجه شدم. الان من هم دانشنامه دارم، هم پروانه مسئول فنی هم نامه نظام پزشکی. حالا کدومیکی از اینا licence و کدومش registration به حساب میاد؟؟
    سلام
    منم همین مشکل را دارم. شما چه مدرکی به عنوان registration فرستادین که قبول کردن؟ و چه مدرکی به عنوان license؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanam19 نمایش پست ها
    سلام
    منم همین مشکل را دارم. شما چه مدرکی به عنوان registration فرستادین که قبول کردن؟ و چه مدرکی به عنوان license؟

من هم همین مشکل را دارم. برای فارغ التحصیلان بعد از اگوست 2013، NABP دانشنامه رو به عنوان registration قبول داره. اما قانون حذف پروانه دایم در ایران مربوط به تاریخ فارغ التحصیلی نبود بلکه وزیر بهداشت از اگوست 2013 دیگه پروانه دایم صادر نمیکردند. حالا چه جوری به NABP بفهمونم که من فارغ التحصیل 2012 اما مدرکم رو 2015 گرفتم و پروانه دایم ندارم. اگه کسی اخیرا ثبت نام کرده لطفا راهنمایی کنید. ممنون

سوال NABP اینه که شما که 2012 فارغ التحصیل شدی و این قانون مال 2013 توی این مدت چرا پروانه دایم یا موقت نگرفتی ، خود همین که اینها پروانه موقت را قبول کنن خیلی طول کشیده ، پس اگر پروانه موقت دارید ترجمه رسمی مهر و امضا و پاکت گذاشته اون رو بدید ، اگر نه باید نامه نگاری کنید که درسته تاریخ فارغ التحصیلی من 2012 ولی تاریخ صدور این ریزنمره و دانشنامه 2015 شده که دیگه پروانه صادر نمیشه ، این مدت هم من مشغول این کار بودم و اقدام برای گرفتن پروانه نه دایم نه موقت نکردم ، یکم نامه نگاری باید انجام بدید و ممکن ازتون بخوان تاییده همین مطالب رو از وزارت بهداشت براشون بفرستید
    حالا یکی به من بگه آقای وزیر بیکار بود صدور پروانه رو متوقف کرد ؟ این مدرک مشکل نظام سلامت بود که لغوش کردن !؟

من هم همین مشکل را دارم. برای فارغ التحصیلان بعد از اگوست 2013، NABP دانشنامه رو به عنوان registration قبول داره. اما قانون حذف پروانه دایم در ایران مربوط به تاریخ فارغ التحصیلی نبود بلکه وزیر بهداشت از اگوست 2013 دیگه پروانه دایم صادر نمیکردند. حالا چه جوری به NABP بفهمونم که من فارغ التحصیل 2012 اما مدرکم رو 2015 گرفتم و پروانه دایم ندارم. اگه کسی اخیرا ثبت نام کرده لطفا راهنمایی کنید. ممنون

Junior Member

yani bayad tarjomeye daneshname ham baraye ECE ferestade beshe ham baraye NABP?

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)