صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 48

موضوع: امتحان FPGEE

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امتحان FPGEE

دوستان من خيلي تحقيق كردم براي كسي كه سيتيزن نيست و بخواد امتحان fpgee رو بده :

ممكنه با كارت شركت در جلسه كه از طرفnabp صادر ميشه بتونيم ويزاي توريستي بگيريم و بريم امتحان رو بديم اما حتمن بعد از امتحان بايد با ويزاي كار اينترنشيپي رو بگذرونيم .براي اين كار هم دوباره بايد برگردين ايران بعد از ايران اقدام كنيد چون در غير اين صورت حتي اگر در آمريكا موفق به پيدا كردن يك كارفرما بشين براي تمديد ويزا به مشكل برخواهيد خورد. ويزاي كار هم بسيار رقابتيه و اولن به هر كسي نميدن در ثاني داروخانه هاي اونجا انقدر اشباع از داروساز شده. كه كسي ساپورتر مالي براي يك فارغ التحصيل خارجي نميشه
    يعني عملن براي كسي كه سيتيزن نيست پروسه ي زمان بر هزينه بري هست كه آخرش هم معلوم نيست به نتيجه برسه

Junior Member

آزمون تافل هم فقط در مراكز امريكا قابل قبوله

سلام
    کسی هست که اخیرا برای امتحان FPGEE اقدام کرده باشه ، من مشکلم اینکه که در زمان ما وزارت بهداشت قانون صدور پروانه دائم داروسازی را برداشت و من فقز ریز نمره و دانش نامه داروسازی دارم ، حالا نمی دونم برای بخش License در امتحان FPGEE چه مدرکی رو بگذارم یا چطور به اونها بفهمونم که دیگه در کشور ما پروانه داروسازی صادر نمیشه ؟
    اگر کسی می تونه راهنمایی کنه ممنون میشم

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط aassadi نمایش پست ها
    سلام
    کسی هست که اخیرا برای امتحان FPGEE اقدام کرده باشه ، من مشکلم اینکه که در زمان ما وزارت بهداشت قانون صدور پروانه دائم داروسازی را برداشت و من فقز ریز نمره و دانش نامه داروسازی دارم ، حالا نمی دونم برای بخش License در امتحان FPGEE چه مدرکی رو بگذارم یا چطور به اونها بفهمونم که دیگه در کشور ما پروانه داروسازی صادر نمیشه ؟
    اگر کسی می تونه راهنمایی کنه ممنون میشم
    خب به جاش چی صادر میشه؟

به جاش چیزی صادر نمیشه ، میگند هر جا میخواید کار کنید دانشنامه و ریز نمرات بیارید ، آنوقت برای جایی که می خواید کار کنید پروانه مسول فنی آن شرکت یا داروخانه و گواهی صلاحیت مسول فنی صادر میشه ولی دیگه پروانه داروسازی صادر نمیشه البته این آخرین خبریه که من دارم
    اینم لینکش
    دستورالعمل حذف صدور پروانه دائم در گروه پزشكي
    http://education.tums.ac.ir/IPPWebV1...rmationID=1705

نقل قول نوشته اصلی توسط zaniarbrk نمایش پست ها
    خب به جاش چی صادر میشه؟

Junior Member

سلام دوستان، من مدارکم رو حدود ۵ ماه قبل برای ECE پست کردم، طبق گفته اونا ۳ روز بعد از رسیدن مدارک من نامه و ایمیل جهت استعلام به دانشگاه صادر کننده ی دانشنامه و ریزنمرات من یعنی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد فرستاده شده، اما من هر چقدر به قسمت امور بین الملل مراجعه کردم گفتن تا حالا برای رشته داروسازی از طرف این سازمان نامه استعلام برای ما چیزی پست نشده، دانشگاه خودم هم یعنی دانشگاه آزاد واحد علوم دارویی میگه که این جور نامه ها همیشه میره سازمان مرکزی، من چند بار به ECE ایمیل زدم، گفتن که نامه و ایمیل استعلام رو چند بار پست کردن تا از رسیدن نامه مطمئن باشن، به من میگن نگران نباشم و این پروسه زمانبر هست، ازشون خواهش کردم که بگن به چه آدرسی نامه رو پست کردن تا من از طریق DHL پاسخ نامه استعلام رو براشون پست کنم اما به خاطر اهمیتsecure verification نمیگن. دارم دیوونه میشم، نمیدونم کجا برم دنبال این نامه بگردم، لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه،ممنون.

Junior Member

سلام دوستان. اگر کسی اطلاع دقیقتری داره ممکنه منو راهنمایی کنه؟ تا جایی که من دستگیرم شده برای معادل سازی مدرک داروسازی اول باید امتحان FPGEE و TOEFL رو داد و بعد از قبولی امتحان های NAPLEX و MPJE. درسته؟

Junior Member

سلام
    من در حال ثبت نام برای امتحان FPGEE هستم. مدارک اولیه را که ارسال کردم برای License دانشنامه را ارائه کردم و برای register گواهی سازمان نظام پزشکی. بعد از چند هفته یک نامه از بورد دریافت کردم که در ایران فارغ التحصیلان بعد از سال 2015 فقط register دارند حالا من نمیدانم که برای register تاریخ دریافت کارت نظام پزشکی را ارسال کنم یا تاریخ دریافت دانشنامه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام مرسي از اطلاعات مفيدتون
    مي خواستم بدونم كه يعني براي مقطع phd اگه بخواهيم اقدام كنيم علاوه بر gre و اپلاي كردن، بايد fpgee و tofel هم بديم؟و ديگه naplex نياز نيست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Parsaaaa4 نمایش پست ها
    سلام مرسي از اطلاعات مفيدتون
    مي خواستم بدونم كه يعني براي مقطع phd اگه بخواهيم اقدام كنيم علاوه بر gre و اپلاي كردن، بايد fpgee و tofel هم بديم؟و ديگه naplex نياز نيست؟
    من اطلاعی برای پذیرش برای دکتری ندارم اما به طور کلی برای معادل سازی مدرک داروسازی در امریکا این امتحانها را باید پشت سر گذاشت
    اولین امتحان برای معادلسازی مدرک داروسازی در امریکا FPGEE که مخفف Foreign Pharmacy Graduate Equivalency Examination هست. امتحان tofel کامپیوتر بیس که فقط و فقط در امریکا داده شده باشد، بعد از قبولی در این دو امتحان در وب سایت بورد داروسازی امریکا شما به عنوان اینترن محسوب شده. مرحله بعدی گذراندن دوران اینترنشیپ که در ایالت کالیفرنیا 1500 ساعت می باشد.
    NAPLEX مخفف North American Pharmacist Licensure Examination می باشد که هر داروسازی (فارغ التحصیل داخل یا خارج امریکا )که در امریکا بخواهد کار کند باید در این امتحان قبول شود. و امتحان بعدی mpje مخفف Multistate Pharmacy Jurisprudence Examination

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)