صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 48 , از مجموع 48

موضوع: امتحان FPGEE

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امتحان FPGEE

سلام من دارم میخونم ساکن شیکاگوهستم شما کجایی

سلام
    واقعا هيج فرد خارجي رو براي اينترشيب قبول نميكنن؟ شما كجا خوندين؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط PharmacyStd نمایش پست ها
    سلام. اگر کسی در حال ارسال مدارک برای ارزیابی و درس خواندن برای ازمون fpgee است لطفا با من تماس بگیرد.من در ابتدای کار هستم و خوشحال میشم اگر بتونم با کسی اشنا بشم که بتونیم با هم از این پروسه رو انجام بدیم.
    سلام. میشه بدانم شما الان در چه مرحله هستید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moj67ca نمایش پست ها
    سلام پگاه جان وممنون از راهنمايهاي دقيق شما ،من سوالاتي دررابطه با إرسال كپي تأييد شده پروانه دايم داشتم من الان كانادا هستم وبايد وكيلم دنبال اينكار بفرستم دقيقا كجا بايدبره وايا لازمه اصل پروانه دايم وترجمه اونم ببره چون اصل پروانه پيش خودمه، ضمنا وقتي كپي تاييدشده ريزنمرات ودانشنامه روازدانشگاه ميخواهيم كه تؤي يك پاكت مهرشده بزاره بايد ترجمه ها راهم با اون بديم. ايا ميتونم بقيه مداركو إز اينجا جداگانه بفرستم ،ضمنا من مداركم براي شركت درامتحان PEBC تاييد شده أين گواهي ميتونه براي FPGEC مورد تاييدباشه ؟
    سلام. میشه لطفا بگید ایا FPGEC مرحله document evaluation توسط PEBC را قبول کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy; Shiraz University of Medical Sciences

امتحان معادلسازی مدرک داروسازی در آمریکا: FPGEE / FPGEC
    قوانین جدید در ابتدای سال ۲۰۲۰ در حال به روز شدن هستند. لطفا دقت کنید که مطالب این قسمت رو حتما با قوانین به روز شده تطبیق بدین و قبل از انجام هر کاری بولتون رو کاملا مطالعه کنید.
    ارزیابی مدارک تحصیلی:
    مدارک باید برای ۲ سازمان ارسال بشه و ارسال مدارک میتونه همزمان انجام بشه:
    ۱. Nabp
    ۲. ece

مدارک مورد نیاز nabp:
    1. Attestation form
    میتونه دستی پر بشه یا تایپ بشه و باید توسط notary public به همراه عکستون مهر و موم بشه.

2. ۲ قطعه عکس (۵۱*۵۱) که یک قطعه برای Attestation form است

۳. کپی برابر اصل مدارک شناسایی ( پاسپورت / شناسنامه و عقدنامه: شناسنامه و عقدنامه برای افرادی است که تغییر نام داشته اند)
    فراموش نشه که جمله زیر بر روی کپی مدارک شناسایی شما توسط notary public نوشته بشه. اگر در ایران هستید معمولا چون مهر انگلیسی ندارن و در نهایت شما باید کپی مدرک شناساییی رو بدین دارالترجمه پس میتونید جمله زیر رو بگید فارسی روی هر برگ کپی مدرک بنویسن و توسط دارالترجمه، ترجمه بشه.
    “I have reviewed the original document and attest
    that this is a true and exact copy of the original”

۴. پروانه دائم داروسازی (چند ساله صادر نمیشه و اگر‌کسی نداره میتونه یه نامه از وزارت بهداشت بگیره)
    * اگر پروانه دائم دارید: ترجمه پروانه دایم رو به وزارتبهداشت و درمان تهران میبرید و اونجا در داخل پاکت seal میشه و حتما پشت و روی پاکت حتما مهر بخوره و چهارگوش پاکت و قسمت لبه بسته شدن پاکت هم مهر بخوره.
    * اگر پروانه دائم ندارید: یک نامه از امور بین الملل (طبقه ۱۲) وزارت بهداشت و درمان دریافت و ترجمه کنید و داخل یک پاکت seal کنید. این نامه در حقیقت توضیح میده که در حال حاضر بر اساس دستور العمل مورخ ۳۰/۵/۱۳۹۲ پروانه دائم و موقت لغو شده و لازمه صدور پروانه ارایه دانشنامه یا گواهی پایان تحصیلات میباشد. (اگر طرح نرفتید باز هم میتوانید این نامه رو درخواست کنید)
    در وزارت بهداشت دقت کنید که حتما پشت و روی پاکت مهر بخوره و چهارگوش پاکت و قسمت لبه بسته شدن پاکت هم مهر بخوره. تا جایی که من میدونم نامه از انجمن داروسازان کمکی به پرونده نمی کند.

۵. نامه good standing نظام‌پزشکی
    این نامه هزینه خاصی نداره و سازمان به شما انگلیسی میده ولی اگر بدهی به نظام پزشکی دارید سازمان اول پول بدهی رو میگیره بعد نامه رو میده. نامه فقط از تهران صادر میشه میتونید از شهرستان هم درخواست کنید ولی بیشتر طول میکشه. به سازمان نظام پزشکی کل کشور طبقه ۵ بین الملل مراجعه کنید.

۶. ترجمه دانشنامه و ریز نمرات و گواهی پایان تحصیلات در پاکت مهر و موم شده از طرف دانشکده
    برای ارسال الزامی نیست. ولی بعضی ها به خصوص کسانی که پروانه دائم نداشتند و نامه از وزارت بهداشت و درمان گرفتند فرستادن. چون در واقع این نامه از وزارت بهداشت میگه که ارایه دانشنامه شما به منزله صدور پروانه است.

مدارک مورد نیاز ece:
    1.application form
    2.اصل و ترجمه ریزنمرات و دانشنامه
    3. اپلیکیشن fees میتونه توسط کردیت کارت پرداخت بشه.
    حالت بررسی سریع هم وحود داره که هزینه بیشتری باید بکنید. میتونید حتما یه کپی اضافه هم درخواست کنید که باز باید هزینش رو پرداخت کنید.
    اگر حالت سریع بزنید 5 روزه هم بررسی میشه مدارکتون ولی در حالت نرمال 1 ماه طول میکشه.
    * حتما درخواست به صورت هم general report باشه هم extra copy of report submitted to fpgec

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy; Shiraz University of Medical Sciences

*توجه کنید که زمان بررسی مدارک شما 6 تا 8 هفته طول میکشه ولی بودن کسایی که بیش تر از 8 هفته هم پروسه بررسی مدارکشون طول کشیده اگر بیشتر از 8 هفته طول کشید حتما ازشون پیگیری کنید. و اگر براتون نامه اومد که نقص مدارک دارید و شما این نقص مدارک رو رفع کردید حتما بعدش پیگیری کنید که دریافت کردن یا نه چون موردی بوده نقص مدارک رو رفع کرده و بعد 1 ماه دوباره واسش نامه اومده که همون نقص مدارک قبلی رو داره و اون دوستمون نامه زده که 1 ماه پیش مدارک رو فرستاده و متاسفانه. Nabp تازه رفته بررسی کرده پاکت دوستمون رو پیدا کرده. پس بعد از ارسال مدارک حتما گیگیری کنید که دریافت کردن و بررسی میکنند.

* توجه فرمایید طبق قانون جدید امتحان تافل رو باید حتما پیش از امتحان fpgee بدهید تا اجازه امتحان FPGEE برای شما صادر بشه. امتحان تافل رو فقط باید در آمریکا بدهید و مینیمم نمره قبولی را در سایت هست.

** تعداد دفعات مجاز برای امتحان ۵ بار است. (طبق قوانین قبل از سال ۲۰۲۰)
    * دوستانی که تغییر نام داشتن مدارک permanent resident card , social security card, و گواهینامه رانندگی رو قبول نمیکنن. برای اثبات تغییر نام یا باید عقد نامه باشه یا دستور دادگاه یا مدارک ‌قانونی دیگه.
    * زمانی که برای ثبت نام ازمون سایت باز میشه فورا همان روز اقدام کنید چون ممکنه روزهای بعدی سنتر مورد نظرتون که از نظر مسافت بهتون نزدیکتره پر بشه.

موفق باشید. گرفته شده از گروه تلگرام و گروه فیسبوک داروسازان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط PharmacyStd نمایش پست ها
    *
    ...
    ...
    موفق باشید. گرفته شده از گروه تلگرام و گروه فیسبوک داروسازان
    سلام میشه لطف کنید آدرس گروه تلگرام و فیس بوک داروسازان رو بفرستید
    یا در این تاپیک یا اگر امکانش هست به پی وی من

با چه ویزایی باید رفت آمریکا و آزمون FPGEE رو داد ؟

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)