صفحه 60 از 60 نخستنخست ... 105051525354555657585960
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 596 , از مجموع 596

موضوع: تجربیات شرکت در امتحان GRE CBT (امتحان، نحوه مسافرت، هزینه ها و مسائل مربوطه)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات شرکت در امتحان GRE CBT (امتحان، نحوه مسافرت، هزینه ها و مسائل مربوطه)

سلام، من به خاطر اینکه از این فروم و تجربیات دیگران خیلی استفاده کردم وظیفه خودم دیدم تجربیات خودم رو مطرح کنم شاید به درد کسی بخوره.
    من 14 اکتبر امتحان دادم. نمره ای که در انتها برای من ظاهر شد رو قبل از امتحان انتظار داشتم ولی در طول امتحان نه !!! پیش بینی من این بود که وربال 155 و کوانت 162 بشم. نکته این هست که بر خلاف مطالبی که شنیده بودم من ادپتیو بودن سکشن ها رو به هیچ وجه احساس نکردم. جالب تر این که حتی در فروم های انگلیسی هم خونده بودم که سکشن اول آسون تره ولی چیزی که من دیدم این بود که در هر دو بخش وربال و کوانت ، سکشن اول سخت تر بود و سکشن دوم تقریبا تفاوتی با سکشن اول نداشت و با اندکی اغماض تقریبا در یک سطح بود...
    در نهایت نمره ای که برای من ظاهر شد وربال 157 و کوانت 161 بود. در کل ریدینگ کامپریهنشن های بخش وربال چیزی در حد شکنجه بود و تقریبا از همه ریدینگ هایی که کار کرده بودم سخت تر بود ولی
    بخش SE و TC آسون بود و فکر کنم من با 6 جواب درست کامپریهنشن و 20 جواب درست از بخش SE و TC و یک نمره ارفاق که معمولا خود ETS اضافه میکنه به نمره 157 رسیدم. ایکاش خود ETS جزئیات نمره مثلا نمرات بخش SE و TC و Reading رو به تفکیک گزارش میکرد..... بخش کوانت هم تقریبا در حد امتحان های آزمایشی خود ETS بود و نکته خاصی نداشت
    با تشکر از اعضای این گروه ، سعی میکنم منابع مطالعاتی و نحوه آمادگی رو در بخش مربوطه بنویسم.
    موفق باشید

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات شرکت در امتحان GRE CBT (امتحان، نحوه مسافرت، هزینه ها و مسائل مربوطه)

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadiman نمایش پست ها
    سلام، من به خاطر اینکه از این فروم و تجربیات دیگران خیلی استفاده کردم وظیفه خودم دیدم تجربیات خودم رو مطرح کنم شاید به درد کسی بخوره.
    من 14 اکتبر امتحان دادم. نمره ای که در انتها برای من ظاهر شد رو قبل از امتحان انتظار داشتم ولی در طول امتحان نه !!! پیش بینی من این بود که وربال 155 و کوانت 162 بشم. نکته این هست که بر خلاف مطالبی که شنیده بودم من ادپتیو بودن سکشن ها رو به هیچ وجه احساس نکردم. جالب تر این که حتی در فروم های انگلیسی هم خونده بودم که سکشن اول آسون تره ولی چیزی که من دیدم این بود که در هر دو بخش وربال و کوانت ، سکشن اول سخت تر بود و سکشن دوم تقریبا تفاوتی با سکشن اول نداشت و با اندکی اغماض تقریبا در یک سطح بود...
    در نهایت نمره ای که برای من ظاهر شد وربال 157 و کوانت 161 بود. در کل ریدینگ کامپریهنشن های بخش وربال چیزی در حد شکنجه بود و تقریبا از همه ریدینگ هایی که کار کرده بودم سخت تر بود ولی
    بخش SE و TC آسون بود و فکر کنم من با 6 جواب درست کامپریهنشن و 20 جواب درست از بخش SE و TC و یک نمره ارفاق که معمولا خود ETS اضافه میکنه به نمره 157 رسیدم. ایکاش خود ETS جزئیات نمره مثلا نمرات بخش SE و TC و Reading رو به تفکیک گزارش میکرد..... بخش کوانت هم تقریبا در حد امتحان های آزمایشی خود ETS بود و نکته خاصی نداشت
    با تشکر از اعضای این گروه ، سعی میکنم منابع مطالعاتی و نحوه آمادگی رو در بخش مربوطه بنویسم.
    موفق باشید
    نمرتون مبارکتون باشه. بعد از چن روز از امتحان(دقیقا یادم نیست چند روز) تا 6 ماه تو قسمت diagnostic تو اکانت جی ار ایتون می تونید تعداد سوالاتی ک درستو غلط زدید رو به ترتیب موضوع ببینید.
    در مورد اداپتیو بودن هم شاید چون سکشن اولتون سخت بوده و خیلی عالی نزدید دومی رو اسونتر یا در همون حد براتون اداپت کردن!

سلام

بچه ها ممکنه لطفا روند امتحان رو بگید چجوری هست؟ توی امتحان باید اسپیکینگمون هم خوب باشه؟ من شنیده ام که ظاهرا موضوع رایتینگ رو با صدا پخش میکنند، این درسته؟ اگر روند کلی رو بگید ممنون میشم.
    تلاش، قهرمان سازه

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط atash نمایش پست ها
    سلام

بچه ها ممکنه لطفا روند امتحان رو بگید چجوری هست؟ توی امتحان باید اسپیکینگمون هم خوب باشه؟ من شنیده ام که ظاهرا موضوع رایتینگ رو با صدا پخش میکنند، این درسته؟ اگر روند کلی رو بگید ممنون میشم.
    سلام
    شما تافل رو با جی ار ایی قاطی کردین. لینک زیر رو ببینید در مورد همه امتحانا توضیح کافی داده..
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...86%D8%A7%D8%AA

Junior Member

با سلام
    من دیروز یعنی ۱۸ می مرکز علامه سخن در تهران جی آر ای جنرال دادم. برخوردشون عالی بود و دوستانه. خیلی خوب راهنمایی میکردن. سیستم هاشون به صورت کابین بود ولی به هم چسبیده بودن. تو یه اتاق مثلا سی متری، بیست نفر بودیم... یعنی فضا تنگ بود. کولر اینها خوب کار میکرد و هوا خنک بود اونجا. قبل امتحان اینترنتشون قطع شد و یه پنجاه دقیقه ای دیر شروع شد امتحان. وسط امتحان هم چون فضا کوچیک بود هرکسی حتی اگه آروم هم که حرف میزد قشنگ میشنیدی و حواستو به هم میزد. مطمئنم هرجای دیگه امتحان میدادم نمره خیلی بهتری میگرفتم. اون تاخیر در شروع امتحان استرس همه رو برد بالا و همه بد زدن. تنگی فضاش هم خیلی مشکلساز بود.
    همین!
    موفق باشید.
    GONE FOREVER!

Junior Member

سلام
    کسی اگه مطالب مگوش رو داره میتونه بهم پیغام خصوصی بده. من الان آمریکا هستم و چندتا مدرک مهندسی از دانشگاهها معتبر اینجا دارم ولی جی آر ای که ایران دادم باطل شده و برا اپلیکیشن دکترا بهش نیاز دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)