صفحه 1 از 60 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 596

موضوع: تجربیات شرکت در امتحان GRE CBT (امتحان، نحوه مسافرت، هزینه ها و مسائل مربوطه)

Junior Member

پیش فرض تجربیات شرکت در امتحان GRE CBT (امتحان، نحوه مسافرت، هزینه ها و مسائل مربوطه)

کسی هست که GRE CBT امتحان داده باشه یا ثبت نام کرده باشه؟ مشخصات رو میشه سر جلسه تصحیح کرد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درباره GRE CB و تجربیات و سوالات شما

من ثبت نام کردم برای دبی. با توجه به اینکه برای GRE CBT تیکتی برای شما ارسال نمیشه و فقط یک Confirmation Email براتون ارسال میشه بهتون توصیه میکنم از طریق تماس تلفنی یا email ازشون سوال کنید چون تو Confrimation Email که خیلی تاکید کرده مشخصاتتون باید با پاسپورتتون یکی باشه حتما.

برای ثبت نام CBT (دوبی یا ارمنستان) ایران در لیست کشورها نیست. آدرس رو باید چی بدم؟ نتیجه به این آدرس ارسال میشه؟ انلاین قابل دسترس نیست؟
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

Junior Member

من که دادم یکی از دوستان از خارج ثبت نام کرد. مهم نیست که متیجه اونجا بره خوب زنگ میزنید از دوستتون میپرسید. برای دانشگاهها هم که باید خودشون ارسال کنند.

شما کجا ثبت نام کردی؟ کی؟
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

سلام دوستان

کسی قصد داره GRE General CBT ثبت نام کنه یا کسی ثبت نام کرده؟؟
    ممنون میشم از جوابهاتون
    من چند تا سوال دارم
    برای ثبت نام ترکیه چه تاریخی داره و تا کی فرصت داره؟؟

Junior Member

من می خوام بدم ولی نه ترکیه. میرم مالزی. تاریخ ها همه تو سایت هست. فقط باید محل رو انتخاب کنی. برنامشو میاره.
    تگی داره اونجا پر شده باشه یا نه ولی الان برا febمی تونی بنویسی. همه اطلاعات تو بولتن gre هست . از سایتش دانلود کنید

Junior Member

سلام. من تابستون دبی امتحان دادم. مشکل خاصی نداره. از سایت www.prometric.com باید ثبت نامت رو شروع کنی. اگه credit card داشته باشی ظرف 5 دقیقه کارت تمومه!!. فقط یک نکته مهم: تو سایت نمیتونی آدرسه تو ایران رو برای خودت بدی!!!!! وای که من سر این موضوع چه قدر بدبختی کشیدم. ببین باید یه آدرس خارج از ایران بدی برای ارسال کارنامت. البته اینو بگم که بلافاصله بعد از امتحان نمره verbal و quantitative رو میگیری.اما writing طول میکشه مال من که یه 23-24 روزی تا حاضر شدن writing طول کشید.

یک مسئله دیگه. برای CBT مثلا تاریخ 31 Dec اولین هست واسه دبی. می خوام بدونم چند روز قبل از امتحان مهلت ثبت نام داریم؟ یا ممکنه جا نداشته باشه؟؟
    چون من تو سایت که انتخاب کردم چیزی ننوشت که جا داره یا نه و بعد از انتخاب مثلا 31 Dec ازم مشخصاتم رو گرفت.
    کسی می تونه راهنمایی کنه؟
    ممنون

Junior Member

تا اونجایی که یادمه اگه جا نداشته باشه اصلا اون روزو نمی تونی انتخاب کنی. چون من اولش یه تاریخ دیگه رو میخواستم بعد که علاف آدرس شدم و نکتشو فهمیدم دوباره مراجعه کردم دیگه اون روز تو انتخاباش نبود!! البته فکر کنم! اینو زیاد مطمئن نیستم. اما یه چیزی حواست به بلیط باشه ها. در ضمن جالبه که 31 dec هم کار میکنند. چون تو دبی همه انگلیسی بودند جز یک منشی که یک خانم عرب بود.

صفحه 1 از 60 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)